Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - tingimusteta armastus RSS Feed

17 veebr AVA SÜDAMETŠAKRA! AKTIVEERI ARMASTUSEKANAL! ELAME TINGIMUSTETA ARMASTUSE AJASTUL!
0 10429
Taimed on maailmas põhjusega, seetõttu on ka inimestel loomulik instinkt neid süüa. Tõde on alati lihtne - taimede ja kristallidega on võimalik sul end kiiresti tervendada, aktiveerida ning õnne-energiat suurendada. Kui võtad suhtumise, et sinu elus võiks olla võimalikult palju looduslikku, siis ole..
08 nov KIRI TEILE KÕIGILE KOGU ARMASTUSEGA! LOE JA KUULA MIND, KUI TUNNED MINUGA SIDET!
0 18599
3D- ja 5D-maailmade lõhenemine toimub iga päevaga aina rohkem ning rohkem. Sellega tuleb arvestada ning seda ei tohiks ignoreerida. Seda ei tohi ignoreerida, jäta see palun endale meelde! See toimub, olenemata sinu tahtest. Mis tähendab seda, et see, kes on otsustanud jääda 31. detsembri saabumiseni..
11 juuli 6 MÄRKI, ET OLED SAAVUTANUD SPIRITUAALSE ISESEISVUSE JA KÜPSUSE
0 14495
Iseseisvust defineeritakse meie ühiskonnas sellisena, et sa oled saavutanud majandusliku turvatunde, oled omandanud hariduse ning oled kolinud väljapoole sünnikodu. Kuid spirituaalse küpsuse ning iseseisvusega on teine lugu. Iseseisvus on väga spirituaalne iseloomuomadus ning see ei ole tegelikult s..
06 mai 2022 ON TÄIS ARMASTUSEÕNNE NEILE, KES ON AVANUD ENDA SÜDAME!
0 23267
Juba 2021. aasta lõpus hakkasin ma artiklites ja teiega erasessioonidel kohtudes rääkima sellest, et 2022 tuleb armastuseaasta - eelkõige tingimusteta armastuse aasta. 2021. aastal rääkisin teile, et nende jaoks, kes lagundasid enda vanu energiakihte juba eelmisel aastal, on 2022. aasta ülimalt hea ..
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.