Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - unistus RSS Feed

22 dets 3 MÄRKI SELLEST, ET SINU ELLU SAABUB MIDAGI, MILLEST OLED UNISTANUD
0 48734
Kes ei sooviks, et tema unistused ja soovunelmad täituks, leiaksid füüsilise kuju ja saabuksid tema ellu? Ilmselt soovivad seda kõik. Kas see ei oleks mitte imeline, kui sinu unistus realiseeruks? Absoluutselt, see oleks suurepärane. Kas sa tead, et universum annab sulle märku, kui sinu ellu hakkab ..
20 dets WU WEI - KUIDAS ENDA UNISTUSI REAALSELT KÄTTE SAADA!
0 15355
Wu wei tähendab hiina keeles "mitte tegema" või "tegevuse puudust". Tegemist on spirituaalse õpetusega, mille abil on sul võimalik külgetõmbeseadus enda kasuks tööle panna. Kõlab väga vastuoluliselt, eks ole? Tõepoolest, kõlabki, aga selle taga on tohutu tõde. Wu weid praktiseerides võid ka ise koge..
18 dets 8 OLULIST TEGEVUST UUE AASTA ALGUSES
admin 0 3069
Uue aasta algus on väga hea aeg, et muuta oma eluteed. Seda võimalust pakub meile numeroloogiline aastavahetus. Sul on võimalik selleks ise midagi ära teha, et uuest algusest saaks tulla eelmisest veel parem aasta ja suurendada oma õnnevõimalusi, mis aitavad sulle tuua eduka ja võimaluste rohke uue ..
20 nov VANA AASTA ÄRASAATMISE MAAGIA 11. DETSEMBRIL
admin 0 5236
Seda vana aasta ärasaatmise rituaali saab teha igal aastal ühe korra - alati viimasel korral, kui loob Kuu esimene veerand. Rituaali tehakse siis sellepärast, kuna sel ajal on võimalik lasta lahti kõigest, mida oma ellu ei soovita. Sellel korral ehk 2021. aastal loob Kuu esimene veerand 11. detsembr..
10 märts MIKS ON VAJA ENDA SOOVE SALADUSES HOIDA
admin 0 1873
Ma räägin teile veidi sellest, miks me peaksime enda südamesoove salajases hoidma ja miks me ei tohiks enda unistustest alati valjusti rääkida. Kui sa soovid, et sinu suurimad unistused ja südamesoovid ühel päeval sinu elus reaalse kuju saaksid, siis soovitan sul väga paljud asjad enda teada hoida..
27 dets UUSAASTASOOVIDE-MAAGIA
admin 0 2897
Väga paljud on palunud minu käest üldist maagiat, mida võiks uue aasta jaoks teele saata, seega otsustasin ühe väga lihtsa ja kergesti valmistatava maagia siia kirja panna. See uusaasta-maagia on selleks, et täita sinu üks ja ainuke soov, mida sa sooviksid uue aasta jooksul saavutada või enda ellu t..
06 juuni SOOVIDE TEELE SAATMINE JA NENDE TÄITUMINE
admin 0 9096
Ma olen kindel, et sinu elus on olnud vähemalt üks kord, kus sa oled soovinud midagi väga suurt ja ühel heal päeval saabus see sinu ellu. Ükskõik, milline unistus see oli, põhiline on selle juures see, et sa seda südamest soovisid. Inimese sees oleval hingel on oskus saata Aurasse sõnumeid, mis omak..
21 dets 31. DETSEMBRI MAAGIA - HEA ÕNN UUDE AASTASSE
admin 0 2184
Aasta lõpus valmistatakse väga palju erinevaid maagiaid, mis on seotud vana aasta ärasaatmisega või uue aasta vastuvõtmisega. 31. detsembril on võimalik teha ühte konkreetset maagiat selleks, et tuua uude aastasse õnne. Maagia on väga lihtne ja sobilik ka neile, kes ei ole eelnevalt rituaale ega maa..
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.