Menüü
Ostukorv

ŠUNGIIT kuul

ŠUNGIIT kuul VÄEESEMED
ŠUNGIIT kuul
39.00€
Maksudeta: 31.97€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ŠUNGIIT kuul

Võimalikud valikud

ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt kui füüsiliselt. Hoiab elust eemal ebaõnne, kaitseb teiste pahatahtlikkuse ja mõjutuste eest. Šungiit kaitseb kiirguse eest, eriti hästi elektroonikast tuleva halva energia eest. 

Šungiit tekkis Maa peale ligi 2 miljardit aastat tagasi. Šungiiti kaevandatakse Venemaal Karjalas Shunga külas ja sellest on see kristall ka oma nime saanud. Šungiidil on pikk ja müstiline ajalugu ning seda peetakse number üheks füüsilise keha tervendajaks. Šungiidil on oskus vabastada emotsionaalsed blokaadid, mis takistavad füüsilisel kehal terveneda. Seda kasutatakse peamiselt kaitsmiseks vähkhaiguse tekkimise eest ja teiste väga raskekujuliste haiguste ennetuseks ning ka tervendusteraapia eesmärgil.

Šungiit oma koostiselt koosneb fullereenidest, mis on teada-tuntud tugevad ja kiiretoimelised antioksüdandid. Sellega seoses võib juba väita, et selle kristalli nahaga kontaktis kandmine on äärmiselt kasulik. Šungiidiga puhastatakse ka vett, hoides näiteks Šungiidi püramiidi vee sees, et eemaldada veest mürkaineid. Šungiit on siiamaani üks huviäratavamaid kristalle teadlaste seas ja selle kasulikke omadusi veel katsetatakse, uuritakse ning avastatakse. Senimaani ei ole leitud mitte ühtegi halba toimet, vaid just üleloomulikke häid omadusi.

Šungiit aitab endasse neelata elektromagnetvõnked, mis on inimese jaoks väga kahjulikud. Elektromagnetvõnkeid tekitavad arvutid, mikrolaineahjud, telefonid, wi-fi seadmed ja wi-fi ise, maaküte, külmkapp jne. Šungiit tõkestab mürkide kehasse imendumist nii füüsilisel kui vaimsel tasandil, takistades needuste ja ärasõnumise saatmise ning negatiivsel koduaural mõjutada tervislikku seisundit. Usutakse, et Šungiidi kandmine takistab vabade radikaalide teket ning vaimses maailmas kasutatakse seda vähkkasvajate eemale peletamiseks. Šungiiti kantakse, kui on inimest kiiritatud, või minnaks röntgenisse, et takistada kiirituse halba mõju meie tervisele.

Šungiit aitab lahti saada ka kõige süngemast mõttemaailmast ja on eriti kasulik neile, keda ahvatlevad surmaga/vägivallaga seotud tegevused. Sobib nendele lastele, kellele meeldivad vägivaldsed mängud ja filmid, aidates sellest vajadusest lahti saada.

Šungiit aitab mõista seda, mis sinus endas valesti on. See on kristall, mis aitab sul iseennast muuta paremaks inimeseks. Šungiit avab silmad sul iseenda suhtes, aidates märgata sinu negatiivseid, halbu, nõrku ja problemaatilisi külgi. Šungiit aitab muutuda ja neil ebatervetel külgedel, mis sinu sees eksisteerivad, terveneda. Šungiit aitab olla parem inimene sul iseenda päras ja ka teiste jaoks. Kristall, mis aitab ületada ka kõige negatiivsemad iseloomujooned, mis sulle ebaõnne toovad  ja halba Karmat põhjustada võivad, millest sa ise teadlik ei pruugi ollagi.

Šungiit aitab eemaldada emotsioone ja mõtteid, mis keegi teine on sulle sisestanud ja mis sulle liiga teevad. Šungiit ei lase sul olla väliskeskkonnast ja ühiskonnast mõjutatav. Šungiit aitab sul ise otsustada seda, millesse sa usud, mis on sinu jaoks tähtis ja mis on sinu jaoks tõene. 

Šungiit aitab vabaks lasta energiaid, mis on madalad ja mis tekitavad probleeme. Madalad energiad on näiteks viha, kurbus, depressiivsus, melanhoolia, kadedus, ahnus, klatšijutu vajadus, vajadus olla teistest inimestest parem ja paljud teised iseloomuomadused, mis ei lase sul vaimselt tugevad olla. 

Väga tundlikel inimestel soovitan ma kindlasti tuua Šungiiti enda ellu ühel või teisel viisil. Šungiit aitab tundlikel inimestel negatiivseid energiaid paremini taluda, et negatiivsus ei saaks hingele haiget teha. Šungiit aitab arendada spirituaalseid võimeid nii, et inimene selle arengu käigus nõrgaks ei muutuks. 

Šungiit õpetab inimesele seda, et kõikides negatiivsetes ja keerulistes olukordades on midagi head. Šungiit aitab märgata seda head seal halva sees ehk õpetab inimest õppetunde välja lugema olukordadest, mis tunduvad ülekohtused ja koormavad. Sellesama omaduse tõttu on Šungiit hea kristall, mis aitab spirituaalselt kasvada ja edasi areneda. 

Šungiit kaitseb kurja ja negatiivse eest, mis tähendab seda, et sellega on võimalik võimsat energiakaitsekilpi enda ümber moodustada. Šungiidiga mediteerimine või sellest ehte kandmine aitab Auravälja tugevana ja vastupidavana hoida. Kui sa tunned, et maailm on kuidagi sinu vastu, sinu ümber on liiga palju negatiivseid ja halbu inimesi, siis kindlasti hoia Šungiiti enda elus ühel või teisel kujul. Šungiit aitab sul tugevaks muutuda ja see blokeerib ära seda ebaõnne, mis ei suuda sind kuidagi õpetada ja mida sa ei ole ka karmaatiliselt välja teeninud. 

Kristall, millel on oskus hinge avada spirituaalsele kasvamisele. Väga kasulik kristall spirituaalsete teadmiste omastamisel, telepaatiliste oskuste väljaarendamisel ja intuitiivsemaks muutumiseks. Šungiit õpetab seda, mis on energiad, kuidas neid tunnetada ja selliseid teadmisi energiate kohta enda kasuks ära rakendada. 

Šungiit aitab inimese hinges olevate sisemiste deemonitega võidelda. See aitab nendest probleemidest üle saada, mis tulevad meeltesse kummitama ja tuju rikkuma, aidates halbadest mälestustest vabaks saada, et need ei käiks kummitamas, need ongi inimese sisemised deemonid. Šungiiti on kasulik kanda või enda kodus hoida, et see aitaks niiviisi sind tervendada. 

Šungiit on kristall, mis aitab tuua sinuni teadmisi selle kohta, kuidas enda elu paremaks muuta ja häid mõtteid, kuidas selle nimel tegutseda. Šungiit on kristall, mis annab jõudu edasiliikumiseks ja parandamiseks, olgu siis teemaks ükskõik, mis vajab parandamist. 

Minule isiklikult meeldib see Šungiidi omadus kõige rohkem, kus Šungiit aitab hingel mõista seda, et igas negatiivses kogemuses on peidus positiivne õpetus või tulemus. Kõik halb või katsumus, mis inimese eluteele saadetakse, see saadetakse põhjusega. Selle ära lahendamisel või sellest üle saamisel avab see ukse parema tuleviku poole. Šungiit aitab mõista negatiivse situatsiooni tagamaad ehk õpetab positiivselt vaatama igat halba ja rasket olukorda.

KUUL

Kuul sümboliseerib energiate igavest liikumist, mis muudab selle sümboli väga väärtuslikuks. Kuuli sees olev vägi on pidevas töös, mis tähendab seda, et ka selle kristalli vägi, millest on kuul valmistatud töötab pidevalt. Kuulikujulisi kristalle ei pea nii tihedasti energeetiliselt puhastama kui teisi väeesemeid ja ehteid selle sama energia pärast, mis kuulis eksisteerib. Kuulikujulisi kristalle võid kasutada täpselt nii, kuidas sinu intuitsioon ütleb sulle, kuidas sa neid kasutama pead. Kuulikujulistes kristallides on olemas kõik energiad, mis on selles kristallis, millest kuul on valmistatud. Kuulidega on väga hea soovmõtteid teele saata ja nende sisse soove esitada. Kuulid ammutavad energiad väga kiiresti, kui neid käes hoida ja nendele palveid esitada. Kui sa oled enda ellu uue kristallkuuli toonud, siis sa võiksid iga kord seda tehes uut kuuli korra enda käes hoida, silmad sulgeda ja anda sellele eesmärk eksisteerimiseks. Kuule hoia täpselt selles kohas oma kodus, kus sa soovid neid hoida või kus selle kuuli kristalli vägi kõige paremini saaks oma tööd teha.

ŠUNGIIT JA KUUL

Šungiit on üks enim tuntud tervenduskristall selle võimsa omaduse tõttu inimene füüsilist keha tervendama suunata. Šungiit hakkab näiteks sind lummama siis, kui sul on vaja kusagilt kehast blokaadi vabastada, mis ei lase sul näiteks terveks saada.

Kasutatakse kehavedelike kinni jäämise puhul, liigese valude leevendamiseks, seljavalude tervendamiseks, vähihaigete teraapiaks ja ka siis, kui on käidud läbi kiiritusravi.

Šungiiti stressipallina kasutades aitab see energiat viia just sinna, kus seda kõige enam on vaja. Šungiit on universaalne tervendaja, mida kasutatakse enamus haiguste kristallideteraapias.

Šungiiti soovitan ma kasutada neil, kellel on diabeet. Šungiit aitab diabeeti kontrolliall hoida, selle edasi arengut pidurdada, seda tervendada ja kui diabeeti ei ole, siis selle eest sind kaitsta.

Massaaži jaoks

Kristallidest valmistatakse massaaži jaoks kuule selleks, et oleks kristallist lihtsam energiat edasi anda. Selline kujund hoiab väga hästi kinni enda energiat ja samas on seda väga kasulik kasutada stressi leevendamiseks või energiate kehast välja võtmiseks. Igal kristallil on oma vägi, mida see siis sellise kujuga edasi suudab anda.

Neid kristalle kasutatakse keha masseerimisel ja lihtsalt ka stressipallina käes hoidmiseks. Väga kasulik on neid kristallide teraapias kasutada ja loomikulikult ka lastele nende energiate muutmiseks. 

Šungiit aitab kehal tervenema asuda, seda on hea kasutada ülekeha massaažis, et anda kehale sõnum "Hakka tervenema või lase end tervendada".

Koduenergiast negatiivse energia ära puhastaja

Šungiit on negatiivse energia filtreerija, mis suudab enda sisse neelata kõik negatiivse ja seda igal tasandil. Kui Šungiit neelab enda sisse selle energia, siis see filtreerib selle ära ja saadab kas kodust minema või muudab selle taas positiivseks. Šungiiti on väga kasulik kodus hoida, eriti hästi töötab see kodukaitse kristallidega koos ja erinevate geoodidepüramiididekuulide ning obeliskidega. Šungiiti võid viia igasse tuppa, et see saaks kogu koduenergia tervena hoida.

Šungiidiga elektromagnetvõngete kinni püüdmine

Kleepige kleeplindiga või siduge paeltega Šungiidi tükid juhtmete külge, külmkapi külge, teleri taha, arvuti külge, et takistada kahjulike elektromagnetvõngete kehasse sattumist. Eriti kasulik lastele, eemaldades nende närvilisuse, hirmud, vägivaldse käitumisviisi ja pideva jonnimise, mis on üldiselt seotud elektomagnetvõngete aurasse pääsemisega. Teine võimalus on Šungiit asetada seadmete ette, kusjuures arvutile mõjub kõige paremini Šungiidist püramiid.

Šungiidiga vee puhastamine

Hoidke Šungiiti anuma sees veekraani kõrval, köögis, tualettruumis või pesuruumis, et takistada vee sees kahjulike ainete imendumist teie kehasse. Hoidke Šungiidist valmistatud püramiidi vee sees, enne selle joomist, et takistada kahjulike ainete kehasse tulekut. Lisaks sellele võib Šungiiti hoida ka lihtsalt vee sees, et vett puhastada. 

Šungiidiga laste kaitsmine 

Moodustage lapse tuppa Šungiidi võrgustik, asetades toa nurkadesse üks tükk Šungiiti (kõige parem oleks, kui need kristallid ära peidetakse). See loob kaitse teiste laste ja tema tuttavate halva mõju eest, eriti kasulik alkoholi, tubaka ja vägivaldsete tegevuste ära hoidmiseks. Samuti kasutatakse sellist võrgustiku astma, tolmuallergia, viirushaiguste ja pideva haigestumise ravitsemiseks. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kasuta Šungiiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

Vähk, kasvajad, vereloomehaigused, vere hüübimatus, skisofreenia, vaimsed haigused, depressioon. Šungiiti kasutatakse ka siis, kui soovitakse "tundmatule" haigusele tervendust anda. See tähendab seda, et kui ei leita haigust ega ka ei leita selle põhjust üles, siis Šungiit aitab siiski sellele tervendust tuua, kuna see kristall leiab selle haiguse kehas üles. Šungiiti kantakse insuldi ja infarkti ära hoidmiseks ning nende tekke korral taastusravi eesmärgil.

- Soovitan Šungiiti kasutada ka seljavalude, peavalude, liigesevalude ja ka emakavalude korral.

- Šungiit aitab hinge päästa, kui depressioon või raske eluperiood muudab hinge suitsiidseks või surma ootavaks. Šungiit aitab taastada ja tuua seda valgust inimese hinge, mis hoiab inimese elus. Šungiit ei luba enneaegselt surma poole jalutada, kui saatus ja kaitseingel ei ole selleks ühelt elult teisele minekule veel luba andnud. 

- Šungiiti soovitan ma kasutada ning sellest tehtud vee-eliksiiri juua neil, kellel on diabeet. Šungiit aitab diabeeti kontrolli all hoida, selle edasist arengut pidurdada, seda tervendada, ja kui diabeeti ei ole, siis selle eest kaitsta.

JUURTŠAKRA

Juurtšakra on seotud kogu keha füüsilise tervisega. Kui Juurtšakra on paigast ära, siis kaob ära inimese immuunsus ja füüsiline keha jääb nõrgaks ning haigused hakkavad reaalselt ilmnema. Šungiit aitab väga katkist Juurtšakrat tervendada ja sellele eluenergiat anda.

SODIAAK

Šungiit toimib kõige kiiremini ja efektiivsemalt nendega, kes on sündinud SKORPIONI ♏ päikesemärgi all. Šungiit on Skorpionile igal võimalusel abiks, aidates tema tervist hoida, parandada ja tugevamaks muuta. Lisaks tervendavatele omadustele kaitseb Šungiit Skorpionit hädaohu ja ebaõnne eest. Kristall, mis on Skorpioni jaoks väga olulisel kohal, aidates halba tema teelt eemale hoida.   

Soovitame Šungiiti aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta selle energiataset. Šungiiti sobib kõige enam laadida Ahhaadist geoodi kõrval. Puhastada vähemalt korra kuus Rosmariiniviiruki või Rosmariini eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Toode ei sisalda kuuli hoidjat.
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
57.53€
Maksudeta:47.16€
AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, ig..
24.50€
Maksudeta:20.08€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu k..
175.00€
Maksudeta:143.44€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
71.00€
Maksudeta:58.20€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
53.40€
Maksudeta:43.77€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
7.70€
Maksudeta:6.31€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAIT..
17.36€ 24.40€
Maksudeta:14.23€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
60.99€
Maksudeta:50.00€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu,..
16.45€ 23.50€
Maksudeta:13.48€
PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese,..
10.30€
Maksudeta:8.44€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.