Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

04 apr KIVISTUNUD PUIT - UNENÄGUDE SELETAJA
0 976
Lisaks kõigele muule võid unes näha ka kristalle, eriti siis, kui sa kasutad neid enese tervendamiseks, tasakaalustamiseks ja enda koduenergia harmoniseerimiseks. Erinevatel kristallidel on erinevad tähendused ja ma aitan sul mõista, mida kristallide nägemine tähendab. Kui näed unes kristalle, sii..
01 apr ATTENTION! 12. APRILLIL AVANEB TOHUTULT VÕIMAS PORTAAL - UUS ALGUS ISIKLIKUL JA GLOBAALSEL TASANDIL
0 77178
Juba eelmise aasta lõpus hakkasin teile rääkima, kuidas ma näen visiooni selle kohta, kuidas miski, nimetan seda universumiks, ütleb mulle: "Tene - jaga, jaga ja veelkord jaga seda, mida sa näed ja tead!" Seda kõike sellepärast, et 2022. aasta tuleb võimas, segadusterohke, õppetundiderohke ja mida k..
31 märts VAATENURK 3D JA 5D SUHETELE NAISTE JA MEESTE VAHEL
0 15832
Juba 2021. aasta alguses hakkas mind kõnetama see, kuidas inimesed maailma vaatavad ja minu nägemustesse jooksis pidevalt 3D-maailmalt 5D-maailmale ülemineku protsess. Kirjutasin eelmisel aastal sellel teemal ka artikli, et teid selle tähenduse ja sisuga rohkem kurssi viia, leiad selle artikli SIIT...
30 märts RAUDTEE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 886
Nagu sa ise tead, siis võib unes näha absoluutselt kõike. Samamoodi võib unes näha raudteed või lausa mitut. Raudtee sümboliseerib muutust, suunda, sinu tulevikku, võimalust, teekonda millenigi või kellenigi. Mida rohkem raudteid sinu unenäos oli, seda suuremad on antud juhul sinu võimalused. Sa suu..
29 märts BANAAN - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1032
Banaan on üks täiuslikumaid puuvilju, mis eelkõige toidab keha ja pakub ka head maitsenaudingut. Banaan sümboliseerib elujõudu, küllust, energia kasvu, vastupidavust, isiklikku jõudu ja väge. See on Päikesepõimiku taim, mida süües muutume me inimestena nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt külluslik..
28 märts 1. - 17. APRILLI HOROSKOOP - KOSMOS LOOB INTENSIIVSUST
0 47962
Intensiivne Noorkuu annab võimaluse unistuste materialiseerumiseks ning on aeg kasvatada tööedu ja rikkust! Noorkuu on 1. aprillil Jääras, mida sümboliseerib planeet Marss. Siis on Noorkuu ekstra aktiivse toimega ja sellel ajal on võimalik saata teele unistused, mis on seotud suurte soovidega. Mars..
25 märts 26 - SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED
0 9020
Sinu sünnikuupäev ei ole juhuslik - meie sünd on ette määratud. Sünnime täpselt sellisel kuupäeval, selles tähtkujus ja kõikide enda astroloogiliste ning numeroloogiliste näitajatega, mis soosivad meie tänast eluteed. Seega aitab sinu sünnikuupäev lahti seletada seda, millise energiaga sa oled siia ..
23 märts HAI - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1100
Hai sümboliseerib hirmu, vaenlasi, ebameeldivaid või ebamugavaid situatsioone, reetmist, salakavalust, probleeme, emotsionaalselt keerulist perioodi või inimest sinu elus, kellel on keeruline iseloom ning kes ei mõju sulle hästi. Hai sümboliseerib ka rünnakut ja ülekavaldamist. Kuid hai unes nägemin..
22 märts SOE ILM - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1015
Unes võid näha ja tunda absoluutselt kõike, sinu alateadvus juhatab tähelepanu kõigele olulisele, mis on sinu ellu saabunud või hakkab saabuma. Sinu enda alateadvus aitab sul mõista seda, millises perioodis sa oled. Nii toobki see sinu unenägudesse erinevaid sümboleid, tegevusi ja ka tundeid. Unes ..
21 märts SUHTESOBIVUS - KAALUD JA KALAD
0 5924
Päikesemärgid räägivad meie endi kohta palju - kes me sellised oleme, millised on meie esilekerkivad iseloomujooned ja kuidas me hindame maailma enda ümber. Igaüks on sündinud teatud päikesemärgina ja kui me otsustame jagada enda elu kellegi teisega, siis me ühendame enda ja tema päikesemärgi väe. S..
18 märts 2022. AASTA ÕPETAB, MIS ON DUAALSUS - ÜLEMINEK 3D MÕTTEMAAILMALT 5D-LE
0 8125
See aasta on märgiline. Selles on niivõrd palju värve, et ilmselgelt on mul võimalus selle aasta sisu teile terve aasta vältel lahti seletada. Ma olen juba jõudnud seda teha, tükk-tüki haaval andnud teile siit ja sealt nurgast ülevaadet sellest, mis meiega sellel aastal siis toimub. Aga ma ütlen pär..
16 märts KÕRVAD - UNENÄGUDE SELETAJA
0 919
Nägid unes kõrvu ja hommikul üles ärgates mõtlesid selle peale, mida nende unes nägemine tähendada võis? Unes võib näha kõike ja absoluutselt kõikidel sümbolitel on omad tähendused. Seega soovitan sul alati võimalikult täpselt enda unenäod ära tõlkida, kuna need on sinu isiklikeks teejuhtideks. Unen..
Tooted 97 kuni 108, kokku 1173 tootest (98 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.