Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

19 apr 2023. AASTA TÄIELIK HOROSKOOP SÕNNILE
0 12448
SÕNNI (21. aprill - 20. mai) 2023. aasta on suurte uuendustega. Ta tunneb alateadlikult, et elus on vaja midagi korralikult muuta. Tegelikult on Sõnn juba 2020. aastast selle kohta märke saanud. Kui ta vaatab olnud aastatele tagasi, siis ta teab täpselt, et midagi on puudu või midagi vajab muutmist,..
19 apr 2023. AASTA TÄIELIK HOROSKOOP JÄÄRALE
0 10319
JÄÄRALE (21. märts - 20. aprill) oli 2022. aasta suhete või perekonna osas veidi ärev ning stressirohke. 2023 on tal aga armastusega kontakti astumise aasta. Tal on võimalik viia oma suhe ja kõik peresidemed uuele tugevale tasandile. Soovin kõikidele Jääradele öelda seda – olge nii head ja suunake e..
14 apr JUPITERI ÕNNEENERGIAVOOG - HOROSKOOP 12 TÄHTKUJULE 22. APRILL - 1. MAI 2023
0 32731
Jupiteri planeet on õnnetooja. Perioodil 22. aprill kuni 1. mai ootab meid kõiki ees energiavoog otse Jupiterilt, mis aktiveerib iga tähtkuju esindaja elus erinevad kosmiliselt õnnetoovad kingitused. See lühike ajaaken on suurepärane periood enda väestamiseks. Sa saad sellel ajal tunda õnne ning sul..
12 apr KAKSIKLEEK - UNES KOHTUMINE ENNE PÄRIS KOHTUMIST (12. OSA)
0 9163
Olen kirjutanud Kaksikleekide maagilisest sidemest palju artikleid. Et sa mõistaksid seda hingedevahelist liitu, loe kõik artiklid läbi, leiad need SIIT. Aga enne kui jätkan selgitamisega, kuidas Kaksikleekide suhe areneb, läheme korra tagasi algusesse. Täiesti algusesse, enne nende kohtumise perioo..
10 apr SINU ENDA VÄGI ON KÕIGE VÕIMSAM VÄGI SIIN UNIVERSUMIS
0 4865
Olen selles elus rännanud paljudes erinevates kohtades, õppinud tundma inimesi ja taimi ning käinud tunnetamas sealset spirituaalset energiat. Iga rännak on avanud mu silmi aina rohkem ja rohkem selles osas, kui oluline on olla kontaktis selle maailmaga siin. Selle maailmaga, kus me praegu elame, me..
07 apr KAKSIKLEEK - MAGNETILINE KÜLGETÕMME (11. OSA)
0 9462
Kaksikleegid on mõeldud koos eksisteerima. Seetõttu on nende omavahelises suhtes selline maagiline külgetõmme, mida ei purusta ükski vägi. Seda ei ole kellelgi võimalik purustada, isegi neil endal ei ole võimalik seda teha. Miks? Universum on loonud need kaks hinge koos eksisteerima, armastama, miss..
05 apr UJUMINE - SPIRITUAALNE HINGEPUHASTUS
0 1643
Vesi on imeline, see aitab meil olla terve nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Vesi on imeline kingitus Maalt, ilma selleta me ei saa elada. See peab meie maailmas olemas olema ning selle kasutamine enda tervendamiseks on vajalik. Vee väärtus on hindamatu! Ujuda järves, jões, meres, ookeanis või..
03 apr BLOKEERITUD TEEKOND - SAATUSE MÄRGUANNE
admin 0 8880
Me sünnime siia maailma koos enda saatuseraamatuga. Selles on kirjas kõik see, mida me peame siin elus kogema, mida meil on võimalus kogeda ja mida mitte. Igaühe saatuseraamatus on kirjas väga palju detaile. Mina oskan sinu saatuseraamatut lugeda, kui me peaksime kohtuma ja see on sinu soov, sest lo..
31 märts 1. - 30. APRILLI HOROSKOOP - HOIA KURSS 5D-ENERGIA SUUNAS - TINGIMUSTETA ARMASTUSES!
0 33527
Aprill toob endaga kaasa uue energialaine, mis on seotud 2023. aasta üldenergiaga. Toimumas on nii-öelda kosmiline väestamine ehk energiad kiirenevad ja võimenduvad. Mis tähendab seda, et sa võid sellel kuul iga päev tunda, kuidas sa muutud tundlikumaks, ja emotsioonid, mida koged, on tugevamad. See..
29 märts VARES - HINGE TOOTEM
0 3294
Olen oma viimastes hingetootemite artiklites maininud, et hingetootemid on sinu jaoks olulised spirituaalsed juhatused, et sa mõistaksid, kes sa oled, millisel missioonil sa hetkel enda elus oled ja mida sa pead spirituaalsel tasandil enda jaoks veel ära tegema. Kui sa oled viimasel ajal näinud pa..
27 märts AKTIVEERI END ÜLITUNDLIKKU 5D-ENERGIASSE, SELLES AVANEB SINU TÄIELIK POTENTSIAAL
0 3442
2022. aasta esimesel kuul, kui Veenus oli retrograadis ja Saturni retrograadi ajal aktiveerus armastuseenergia, tingimusteta armastus oli kogu eelmise aasta teemaks ja see kandus ka 2023. aastasse ning kandub edasi järgmistesse aastatesse. Mis tähendab seda, et armastus on paljudel teemaks. Kas siis..
24 märts CHIRONI RETROGRAAD 29. MÄRTS 2023 - 18. APRILL 2024 - HINGEPEEGEL AVANEB JA SA NÄED ENDA KOHTA TÕDE!
0 13922
Chiron on taevakeha, millel on oma vägi. Chironi vägi aktiveerub selle aasta märtsi lõpust ja selle eriti intensiivse mõju kestab järgmise aasta aprillini. Chironi vägi õpetab sulle midagi väga olulist sinu enda kohta ja nüüd on aeg, mil ma pean sulle sellest kirjutama, kuna see saab olema sinu elut..
Tooted 73 kuni 84, kokku 1298 tootest (109 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.