Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

17 nov MIKS AURAVÄLJA TULEB REGULAARSELT PUHASTADA?
0 2593
Üheksa kirjutamisaasta jooksul olen sulle kirjutanud sellest, et enda Auravälja tuleb puhastada erinevate rituaalitõrvikute, viirukite ja eeterlike õlidega. Seda suure põhjusega, et sa saaksid alati olla energeetiliselt terve. Sinu hingel on Auraväli, mis eksisteerib sinu kehas ja sellest väljaspool..
15 nov 2024. AASTA HOROSKOOP NEITSILE
0 20014
2024. aasta on sinu jaoks Neitsi üleüldiselt väga tasakaalukas - sinu ellu ei tule suures pildis märkimisväärseid muutusi, kui sa ei ole just vallaline. Vallalistel Neitsitel on suur tõenäosus leida just sellel aastal endale kaaslane terveks eluks. Kuna Veenuse energiad on seotud tingimusteta armast..
13 nov NOVEMBRI HOROSKOOP (13.11-30.11) - POSITIIVSUS, HEADUS JA ARMASTUS VÄESTUVAD
0 11142
November algab imeilusa Noorkuuga ja jätkub erinevate planeetide seisudega, mis toovad helgust ning kergust. Et sellest osa saada, ava enda süda ja hing ning ole vastuvõtlikum kõigele heale, mis planeetide seisude järgi sinu eluteele saabub. Tean, kui keerulised ajad on hetkel maailmas, seega m..
10 nov 2024. AASTA HOROSKOOP AMBURILE
0 16363
Ambur, oled enda loomuselt optimist ja omad väga positiivset ellusuhtumist. Oled see, kes näeb elus võimalusi ja soovib iga hinna eest, et elu oleks alati eilsest parem. See omadus on sinu Tähtkuju tasakaalus versioonis olemas, seega kui oled ühel või teisel põhjusel kaotanud selle suhtumise, siis n..
08 nov KUKESEEN - UNENÄGUDE SELETAJA
0 2123
Unenäod on lahti seletamiseks ja kuna igal unenäol on oma tähendus, siis seetõttu me neid näemegi, et teada saada, mis meist edasi saab, mis elus juhtuma hakkab või mida näiteks sinu Kaitseingel soovib sulle edasi öelda. Unenägusid näed siis, kui sul on vaja saada sõnumit kas Universumilt või end..
06 nov MEHED, NEED ON KRISTALLID, MIS ANNAVAD TEILE JÕUDU, TERVIST JA KÜLLUST
admin 0 5239
Kristallid sobivad absoluutselt igale inimesele. Neid välja valides, kasuta visuaalset tunnetust. Visuaalne tunnetus on see, kui sa vaatad kristalli ja selle välimus köidab sind koheselt, isegi siis, kui kristallil pole erksaid ja silmapaistvaid toone. Kristalle saab õigesti valida siis, kui sa kuu..
03 nov SKORPION - 3 ÜLIOLULIST MISSIOONI
0 3173
Skorpioni peamiseks planeediks on Pluuto, mis annab sellele tähtkujule suurepärase oskuse näha valusat tõde. See on Skorpioni jaoks ühtemoodi keeruline ning teisalt on see tema parim külg, millega siin planeedil eksisteerida. Arvestades seda, et terve inimkond elab Pluu..
01 nov NOVEMBRI HOROSKOOP (1.-12.11) - JUPITERI TRANSIIT AVAB PALJUDELE 4 KUUKS ÕNNEENERGIA
0 14443
Novembri algus toob kaasa palju positiivsust seoses Jupiteri transiidiga, mis kiirgab meie Maale koostöös Päikesega. Sellega seoses on sul vaja teada kahte asja. Esiteks, kui sa oled oma loomuselt tagasihoidlik, suudad leppida vähesega ja oled niiöelda maadligi inimene, siis see annab sulle võimalus..
30 okt KÄED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 2708
Unenäod on selleks, et need ära tõlkida, kuna sinu unenäod annavad teada, mis sinu teele on saabumas või kuhu poole on sinu hing liikumas, seega on oluline alati enda unenäod ära tõlkida. Selle juures aitan mina sind, kirjutades sulle unenägude tähendusi. Oluline on hommikuti kõik unenäod ära tõ..
27 okt SUITSUPÄÄSUKE - HINGE TOOTEM
0 1601
Hingetootemid on kõikidel inimestel ja need aitavad sul iseennast paremini mõista, kui need enda jaoks lahti seletad. Et sa saaksid enda hingetootemitest aru, selleks olen sul mina - aitan selgitada, mida hingetootemid tähendavad. Kui sa oled näiteks terve elu tundnud sidet suitsupääsukesega, siis..
25 okt ŠOKOLAADIKOMMID - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1373
Igal unenäol on oma tähendus ning seetõttu ei tohiks unenägusid alahinnata, vaid just vastupidi - proovida neid lahti seletada, et sul oleks võimalik ette teada, mis sinu eluga on toimumas. Sa kas näed unenägu, mis on otsetõlkes ehk realistlikku unenägu, mis aitab sul teada saada seda, mis on sinug..
23 okt OKTOOBRI LÕPU HOROSKOOP (23.-31.10) - KUUVARJUTUS ja HALLOWEENI RITUAALID LA TENES
0 14765
Soovin sulle rahulikku, tasakaalukat, armastusest täidetud ning tervislikku Oktoobri lõppu. Meid on ees ootamas suurejooneline Kuuvarjutus, mis eeldab vägagi õiget ellusuhtumist. Kui hoiad suhtumise optimistlikuna igal tasandil, siis peale nelja kuu möödumist saabub sinu ellu periood, kus oled elu..
Tooted 61 kuni 72, kokku 1357 tootest (114 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.