Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

29 mai KUIDAS KRIITIKAGA HAKKAMA SAADA
admin 0 5908
Kui keegi kritiseerib sind või teeb maha sinu valikuid, võib see nii mõnegi inimese enesekindluse ära võtta. Enamus meist on kriitika suhtes ülitundlikud, isegi need, kes seda välja ei näita. Tugev kriitikataluvus on vaid vähestel ja väga vähe inimesi suudab teiste inimeste poolt saadetud mürgisust ..
26 mai ÕHUPALL - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 3184
Õhupalli ei nähta unes just tihti, aga vahel võib see sümbol sulle ikkagi ettekuulutust tuua. Kui sa hakkad enda unenägusid rohkem tõlgendama, siis sa võid tähele panna, et need võivad kohati olla väga utoopilised ja huvitavate sümbolitega. Kindlasti analüüsi enda emotsioone, mida koos õhupalliga tu..
24 mai OMA ANDE ÜLES LEIDMINE JA VALE ANDE TUVASTAMINE
admin 0 11652
Iga inimene küsib vähemalt korra enda elu jooksul iseenda käest: "Mis on minu anne, mis on see, mida ma kõige enam oskan teha? Mille nimel ma peaksin siin elus väga isiklikul tasandil pingutama?" Kindlasti oled ka sina seda enda käest küsinud. Ma jagan sinuga enda mõtteid, mis loodetavasti motiveeri..
22 mai KAJAKAS - HINGE TOOTEM
0 1759
Inimesed on oma eelmistes eludes rännanud lisaks inimese kehale ka loomade, lindude, kalade ja putukate kehades. Selleks, et omandada sellele kehale iseloomulikke õppetunde. Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib midagi ka sinu enda hinge kohta. Hinge tootem seletab seda..
19 mai KAKSIKLEEK - KOKKU SAAMINE JA KOKKU JÄÄMINE (13. OSA)
0 10030
Olen kirjutanud Kaksikleekidest terve aasta, et aidata teil kõigil luua õigeid hingedevahelisi liite nii sellel kui ka tulevastel aastatel. Selleks, et pidada järge, mis Kaksikleekidega toimuma hakkab, loe järjest läbi kõik osad Kaksikleekide artiklite seeriast, leiad need SIIT. Nii sa mõistad, mill..
17 mai KAKSIKUD 5D - 1. JA 2. FAASI KAKSIKUD
0 2196
Kaksikud on kolmas tähtkuju, kes astub uuel astroloogilisel aastaringil troonile, tehes seda Jäära ja Sõnni järel. Mida see endaga kaasa toob? 2023. aastast algas uus spirituaalne ajastu, kirjutasin sellest ka oma 2022. aasta artiklites ja raamatus "Ajarännak 2023". Selle kõigega seoses on saabumas ..
15 mai MUUDA OMA SÜNNIPÄEV MAAGILISEKS!
admin 0 11381
Sünnipäeva tähistamine ei pea olema vaid õnnitluste ja külaliste vastuvõtmine. Sünnipäev on maagiline päev, sest aastaid tagasi sündisid sellel päeval sina. See päev määras ära, millist iseloomu, emotsioone ja eesmärki sa selles elus kannad. Seda tuleb vastavalt tähistada, annan sulle selleks inspir..
12 mai SOOVIDE LAEGAS - SAADA ENDA UNISTUSED UNIVERSUMISSE!
admin 0 5752
Soovide laegas on laegas, mille sisse sa saad hakata koguma enda soove. See laegas on kasulik selleks, et sa suudaksid oma unistused õigesti Universumisse saata ja need läheksid täide. Soovide laegas saadab sinu unistused Universumisse ning aitab neid tulevikus täita, suurendades sinu õnneenergiat, ..
10 mai EMALIK HING - UNIVERSUMILT SAADUD ELUÜLESANNE
admin 0 19043
Hingetüüpe on väga palju, igaühel on oma suurem või väiksem roll ühiskonnas või inimeste omavahelistes suhetes. Põhilisi hingetüüpe ehk hingedevahelisi liite, keda teatakse, on Kaksikleek, Hingesugulane ja Saatusekaaslane, neid on aga ääretult palju ja neid võib jäädagi defineerima. Üks levinud hing..
08 mai KUIDAS VABANEDA ÜLEMÕTLEMISEST
admin 0 15159
Elu meie ümber on selline, et õhus on negatiivsed energiad, see on tekitanud meis segadustunnet, muremõtteid, isegi paanikat. See kõik ongi pannud mind sellest rääkima, kuna inimeste füüsilises ja vaimses kehas on toimumas tohutu laastamine. Räägin sulle sellest, mis on ülemõtlemine, kuidas see tule..
05 mai INIMESED, KEDA SA TUNNED - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 37818
Unes võid näha absoluutselt kõike ja kõigel on ka oma tähendus. Seega on unenägude tõlgendamine oluline, kuna need aitavad sind elus edasi juhatada, andes sulle märku, millele tuleb tähelepanu pöörata. Unenäod võivad olla ka prohvetlikud. Seega seleta enda unenäod alati ära, ma aitan sul seda teha. ..
02 mai 2023. SUURIM KUUHOROSKOOP – MAIKUU ON UKS UUENDUSTESSE!
0 64942
Maikuu horoskoobi olen sellel korral teisiti teie ette toonud. Mai on 2023. aastal ehk spirituaalse ajastu esimesel aastal väga oluline kuu. Kuuvarjutus ja planeetide seisud aktiveerivad suuri võimalusi, mis muudavad elu ühtepidi kiireks ja muutlikuks. Aga selle kõige eesmärk on anda sulle võimalusi..
Tooted 49 kuni 60, kokku 1298 tootest (109 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.