Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

14 juuni 100% NATURAALSELT KODU PUHTAKS
admin 0 10489
Kodu on meie kindlus ja meie peidupaik. Kodus peab olema hea olla, selle energiad peavad olema terved ja kasulikud meile endale, et me selles end hästi tunneksime. Hoolitse enda kodu eest ja puhasta seda 100% naturaalsete puhastusvahenditega. Puhta kodu lõhn annab meile hea enesetunde ja muudab ela..
12 juuni 6 PÕHJUST, MIKS KASVATADA KODUS BASIILIKUT
admin 0 9536
Basiilik on üks enimlevinud maitserohelisi, mis on seotud väga paljude erinevate rituaalidega, alates raharituaalidest kuni armastuserituaalideni. Peamine põhjus, miks basiilikut väga palju kasutatakse, on see, et seda on lihtne kasvatada ja see ei vaja erilisi kasvutingimusi. Teadaolevalt on basiil..
09 juuni SÜNNIMÄRGID JA NENDE SALADUS - NÄGU
admin 0 12362
Sünnimärke saab lugeda täpselt samamoodi, nagu saab lugeda käejooni, jalajooni või hoopis näojooni. Sünnimärgid, eriti need, mis on meile sünnist kaasa antud, on väga suure tähendusega, ja kannavad endaga kaasas väikest sõnumit sinu eelmiste elude kohta. Sünnimärgid, millega me sellesse ellu sünni..
07 juuni ENNUSTAMINE - ARMASTUS JA SUHTED
admin 0 15269
Kristallid on antud meile tervendamiseks, nendega on võimalik teha imelisi asju. Üheks võimaluseks on nendega ennustada ja selleks sobivad imeliselt kristallpendlid. Täna räägin ma sulle, kuidas ennustada endale pendliga armastuse ja suhete teemadel.  Roosa Kvarts sümboliseerib armastust, romantika..
05 juuni ARBUUS - ARMASTUSEVILI KAKSIKLEEKIDELE JA HINGESUGULASTELE
0 6195
Kõik viljad, mis maailmas eksisteerivad, on antud meile selleks, et need saaksid meid aidata. Lisaks sellele, et nendes on toitained, mis aitavad meie kehal tervislikult funktsioneerida, on absoluutselt kõikidel taimedel enda energeetiline vägi, mille me saame neid süües endasse. Ma ei mõtle siin fü..
01 juuni 1. - 30. JUUNI HOROSKOOP - KARMA ON AKTIIVNE, ARMASTUS ON ÕHUS JA SUHTED SAAVAD SELGUSE!
0 48307
Tuletan sulle veelkord meelde, et 2023. aasta on uue spirituaalse ajastu esimene aasta, 2022 oli üleminek ühelt ajastult teisele. Lisaks "Ajarännak 2023" raamatus kirjutatule pead sa teadma seda, et uus spirituaalne ajastu on seni kõige intensiivsem aeg eneseleidmiseks, autentsuseks ja missioonideks..
29 mai KUIDAS KRIITIKAGA HAKKAMA SAADA
admin 0 6408
Kui keegi kritiseerib sind või teeb maha sinu valikuid, võib see nii mõnegi inimese enesekindluse ära võtta. Enamus meist on kriitika suhtes ülitundlikud, isegi need, kes seda välja ei näita. Tugev kriitikataluvus on vaid vähestel ja väga vähe inimesi suudab teiste inimeste poolt saadetud mürgisust ..
26 mai ÕHUPALL - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 3914
Õhupalli ei nähta unes just tihti, aga vahel võib see sümbol sulle ikkagi ettekuulutust tuua. Kui sa hakkad enda unenägusid rohkem tõlgendama, siis sa võid tähele panna, et need võivad kohati olla väga utoopilised ja huvitavate sümbolitega. Kindlasti analüüsi enda emotsioone, mida koos õhupalliga tu..
24 mai OMA ANDE ÜLES LEIDMINE JA VALE ANDE TUVASTAMINE
admin 0 13196
Iga inimene küsib vähemalt korra enda elu jooksul iseenda käest: "Mis on minu anne, mis on see, mida ma kõige enam oskan teha? Mille nimel ma peaksin siin elus väga isiklikul tasandil pingutama?" Kindlasti oled ka sina seda enda käest küsinud. Ma jagan sinuga enda mõtteid, mis loodetavasti motiveeri..
22 mai KAJAKAS - HINGE TOOTEM
0 2930
Inimesed on oma eelmistes eludes rännanud lisaks inimese kehale ka loomade, lindude, kalade ja putukate kehades. Selleks, et omandada sellele kehale iseloomulikke õppetunde. Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib midagi ka sinu enda hinge kohta. Hinge tootem seletab seda..
19 mai KAKSIKLEEK - KOKKU SAAMINE JA KOKKU JÄÄMINE (13. OSA)
0 18459
Olen kirjutanud Kaksikleekidest terve aasta, et aidata teil kõigil luua õigeid hingedevahelisi liite nii sellel kui ka tulevastel aastatel. Selleks, et pidada järge, mis Kaksikleekidega toimuma hakkab, loe järjest läbi kõik osad Kaksikleekide artiklite seeriast, leiad need SIIT. Nii sa mõistad, mill..
17 mai KAKSIKUD 5D - 1. JA 2. FAASI KAKSIKUD
0 3079
Kaksikud on kolmas tähtkuju, kes astub uuel astroloogilisel aastaringil troonile, tehes seda Jäära ja Sõnni järel. Mida see endaga kaasa toob? 2023. aastast algas uus spirituaalne ajastu, kirjutasin sellest ka oma 2022. aasta artiklites ja raamatus "Ajarännak 2023". Selle kõigega seoses on saabumas ..
Tooted 97 kuni 108, kokku 1345 tootest (113 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.