Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - TENE ARTIKLID - skorpion RSS Feed

22 veebr VEE-ELEMENDI ARMASTUS - MIDA SA PEAKSID TEADMA VÄHI, SKORPIONI JA KALADE KOHTA
admin 0 33814
Armastus on üks elu olulisem osa. Kes meist ei tahaks olla armastatud või olla koos inimesega, keda sa armastad siiralt ja ehtsalt? Armastust otsitakse, kui ollakse üksinda. Armastust soovitakse võimsamaks muuta, kui ollakse koos kallimaga. Alati on midagi, mis käib ümber armastuse. Kas sa teadsid s..
12 okt SUHTESOBIVUS - SKORPION JA KAALUD
admin 0 10400
Suhteenergia loovad väga suurel määral mõlema osapoole astroloogilised näitajad. See, mis päikesmärgi all oled sa sündinud, see mõjutab seda, kuidas sa suhtes käitud, mida sa sellelt ootad, kuidas panustad, kuidas enda kaaslasega ringi käid ja kuidas armastuseasju üldse ajad. Suhtesobivuse olen kok..
01 juuni SKORPION - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK
admin 0 13474
Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks on sulle antud sinu tähtkuju? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, et see aitab sul saavutada elus seda, miks sa oled siia ellu sündinud. Kuid kõigil kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi..
28 märts SKORPION - TEMA 8 PARIMAT KÜLGE
admin 0 16218
Igaühel meist on positiivseid iseloomujooni, mille pärast teised inimesed võiksid meid hinnata. Igal tähtkujul on olemas omad tugevad iseloomujooned, täna toon ma välja Skorpioni tähemärgi all sündinu kaheksa kõige hinnalisemat ning kõige paremat külge. Hoia oma Skorpionit enda lähedal ja ta võib su..
22 jaan SKORPION - TEMA ARMASTUSE MITU KÜLGE
admin 0 21064
Armastus on üks imeline tunne, mis inimestele kingitud on ja erinevad sodiaagid jagavad enda seest väga erineval viisil armastust välja. Vastavalt sodiaagi mõjutustele avanevad meie sees erinevad armastuse pooled ja see, kuidas me armastust vastu võtame ning kui sügavale me üldse suudame tunnetel la..
16 aug SODIAAGI ÜLEMINEK - KAALUD JA SKORPION
admin 0 12438
Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga. Sodiaagi määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus ..
31 juuli SKORPION LAPSENA - TEMA ERILINE ISELOOM
admin 0 12445
Kas sina kasvatad enda kodus väikest Skorpioni poissi või tüdrukut? Või sa oled ise kord olnud väike Skorpion? Igatahes jagan sulle veidi mõtteid selle kohta, milline on kaheksas sodiaak Skorpion väikse lapsena ja beebieas. Kuidas ema-isa peaksid tema erilisi külgi mõistma ja kuidas temaga harmoonia..
18 juuli SODIAAGI ÜLEMINEK - SKORPION JA AMBUR
admin 0 10319
Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see..
10 juuli SUHTESOBIVUS - LÕVI JA SKORPION
admin 0 11823
Me saame sünniga kaasa väga palju erinevaid energiaid, mis meid mõjutavad terve elu vältel. See, millise sodiaagi all, millise numeroloogia ja astroloogiliste näitajatega me sünnime, need näitavad meie hingeelu kohta väga palju. Need määravad meie eluteel nii mõnegi olulise asja ära. Suhtesobivus er..
09 mai KALAD - TEMA 4 IMEILUSAT JA PÕNEVAT KÜLGE
0 36640
Tähtkujude tõlkimine on minu jaoks alati ääretult põnev olnud. Veelgi põnevam ja inspireerivam on see, kui ma saan enda teadmistega kedagi spirituaalselt rikastada ja rõõmustada või kellegi maailma paremaks muuta - selle eest olen ma äärmiselt-äärmiselt tänulik! Võtame näiteks ette Kalad. Võin kõiki..
25 märts SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 26
0 23867
Sinu sünnikuupäev ei ole juhuslik - meie sünd on ette määratud. Sünnime täpselt sellisel kuupäeval, selles tähtkujus ja kõikide enda astroloogiliste ning numeroloogiliste näitajatega, mis soosivad meie tänast eluteed. Seega aitab sinu sünnikuupäev lahti seletada seda, millise energiaga sa oled siia ..
01 märts MÄRTSI ENERGEETILINE TEADAANNE - SINU ISIKLIK UUS ETAPP ON KÄES
0 37484
Märts algab Noorkuu saatel, mis on juba 2. märtsil ja mille mõju on tegelikult tunda päev enne ja päev pärast ehk 1. - 3. märtsil. Noorkuu sümboliseerib alati uut algust. Seekord on see Kalades, mis toob endaga võimsaid visioone, nägemusi ja selgeid teadmisi ning sa võid kogeda prohvetlikke unenägus..
09 veebr 16.02 TÄISKUU JA VEEBRUARI ÜLIOLULISED KUUPÄEVAD
0 31901
Kirjutan teile veebruari energeetilise teadaande kõrvale kokkuvõtva lisa, millised kuupäevad on veebruaris meile kõigile olulised. Aitan sul astroloogiat tõlkides mõista, mis meid veebruaris veel ees ootab, see annab sulle võimaluse olla ettevalmistatud. Kui sul on soov enda elu edukamalt elada, sii..
12 veebr METALLPÜHVLI AASTA SUUR ENNUSTUS
admin 0 44292
Metallpühvli aasta algus on 12. veebruaril 2021 ja see kestab 31. jaanuarini 2022. aastal. Pühvliaasta on 12-aastase tsükli teine aasta. Sellele eelnes metallroti aasta ning Pühvlile omakorda järgneb vesitiigri aasta.  Kui rotiaasta on see, mis vallandab uue ja värske energia, loob kaost, annab ruu..
27 jaan PÜHVEL - HIINA ASTROLOOGIA
admin 0 30947
Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom kelle iseloom kandub üle inimesele, kes sellel aastal sünnib. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, mõjutab sinu iseloomu. Loomulikult mõjutavad sed..
03 juuli 12 TÄHTKUJU - MIDA SA SUHTES KÕIGE ENAM VAJAD
admin 0 221376
Tähtkujud on mind alati köitnud ja nende iseloomude ning elueesmärkide tõlgendamine on mind alati kõnetanud. Tähtkujude südamesoove on võimalik mõista ja ma olen jõudnud järeldusele, mida iga erinev päikesemärgi esindaja suhtes kõige rohkem vajab. Siit saad hea äratundmise iseenda kohta ja häid vihj..
22 apr PLUUTO RETROGRAAD JA SELLE MÕJUVÕIM
admin 0 24105
Astroloogias on Pluuto peamiselt tuntud kui Skorpionit juhtiv planeet. Pluuto on väga tugevalt seotud teispoolsuse, müstitsismi ja esoteerikaga. Sellel salapärasel planeedil on oma vägi, mis võib meil Maa peal tekitada päris suure müsteeriumi. Pluuto on seotud ka surma, sünni, taassünni, saladuste, ..
03 juuli SÕNN 21. APRILL - 20. MAI
admin 0 38553
SÕNNI tähemärgi all sündinud inimesed on äärmiselt tulise hingega, kuigi nad oskavad end teistele inimestele väga tasakaalukana ja veidi isegi tagasihoidlikuna välja näidata. Aga tõeline sõber teab, et Sõnnil on kõik see olemas, mis on Jääras, Lõvis ja Kaljukitses - tuline soov pidevalt muudatusi te..
27 juuni NEITSI 23. AUGUST - 22. SEPTEMBER
admin 0 47708
NEITSID, nii huvitavad, nii salapärased, nii müstilised - tõepoolest. Mina, kes ma olen Kalad, olen lummatud Neitsite müstilisusest. Võiks öelda, et kõige enam saab Neitsist aru just Kalad, AGA teised tähemärgid mitte nii väga. Neitsid suudavad ükskõik millal, ükskõik kellele ja ükskõik millises sit..
14 juuni AMBUR 22. NOVEMBER - 21. DETSEMBER
admin 0 30356
AMBURITE kirjeldamiseks võtan hetke aega ja küsin enda käest, millised siis on need Amburile kõige iseloomulikumad omadused. Esimese asjana, mis mulle Amburite juures silma paistab, on see, et nad on tõelised seiklejad. Seiklejad nii füüsilises kui ka emotsionaalses mõttes. Amburitel on sisemine soo..
12 juuni KAKSIKUD 21. MAI - 20. JUUNI
admin 0 50337
KAKSIKUD on tähemärk, kellel on mõistust mitme tähemärgi jagu. Ta on ka kaval, aga üldse mitte negatiivses võtmes, vaid tal on kavalus, mis annab talle oskuse olla vajadusel õigel ajal õiges kohas, öelda õigel ajal õigeid sõnu või märgata õigel ajal head võimalust. Kaksikud on kiire taibuga, kiire r..
Tooted 13 kuni 24, kokku 70 tootest (6 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.