Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - TENE ARTIKLID - skorpion RSS Feed

08 jaan AMBUR - MIDA SA TEMA ARMASTAMISE KOHTA PEAD TEADMA
admin 0 19727
Ilmselgelt, kui sa oled minu kirjutatud artikleid jälginud ja lugenud, siis sa võid tänaseks juba teada, kui väga mulle sodiaagid ja astroloogia meeldib. Tähed on minu jaoks alati müstilised olnud, mille suhtes on mul suur vajadus nende mõjutegureid lahti seletada ja analüüsida. Täna jagan sulle mõt..
27 dets JÄÄR - KUIDAS TEMAGA SUHELDA
admin 0 20638
Erinevad sodiaagid on oma suhetes väga erinevad, vastavalt sellele, milline on tema ees olev sodiaak. Kuid teatud külje pealt on sodiaagid ükskõik millise teise sodiaagiga suhtlemises olles, ikka ühte moodi. On olemas teatud iseloomuomadused, mis kanduvad kõikidesse erineval tasandil suhetesse üle j..
20 dets LÕVI - KUIDAS TEMA ARMASTUST HOIDA
admin 0 34344
Ilmselgelt, kui sa oled minu kirjutatud artikleid jälginud ja lugenud, siis sa võid tänaseks juba teada, kui väga mulle meeldivad sodiaagid ja astroloogia. Tähed on minu jaoks alati müstilised olnud, mille suhtes on mul suur vajadus nende mõjutegureid lahti seletada ja analüüsida. Täna jagan sulle m..
12 dets ASTROLOOGILINE AASTA - METALL
admin 0 15777
Hiina astroloogia järgi kannab iga aasta endaga teatud elementi kaasas. See element, mis tervet astroloogilist aastat mõjutab, mõjutab meid kõiki oma väe ja jõuga. Astroloogilise aasta elementideks on metall, puu, vesi, tuli ja maa. Igal elemendil on oma iseloom ja energiaväli. See element, mis para..
21 aug KALJUKITS 22. DETSEMBER - 19. JAANUAR
admin 0 84639
Kaljukits on tähemärgisüsteemis kümnes sodiaak, keda juhib maaelemendi vägi ja kes oma iseloomult on kõige kangem. Kangus on hea, kuid mitte alati, seda peaks iga Kaljukits ka ise teadma. Kui minu kirjutatud mõtteid peaks lugema üks Jäär, siis usu mind, Kaljukits on ka sinust kangem. Ta on tõepooles..
27 juuni VEE-ELEMENT - KOLM TUNDLIKKU SODIAAKI
admin 0 12573
Kõiki kahteteist sodiaaki juhivad üks neljast elemendist, mis annab inimese hingele väga suurt mõjutust. Vee-element on üks neljast elemendist, mis annab oma väge kolmele erinevale sodiaagile. Vee-element mõjutab Kalasid, Vähke ja Skorpioneid. Need kolm sodiaaki kannavad endaga sünnist saati kaasas ..
16 juuni JÄNES - HIINA ASTROLOOGIA
admin 0 50561
Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa oled sündinud, mõj..
15 juuni ÕHUELEMENT - KOLME SODIAAGI SALAPÄRA
admin 0 28006
Kahteteistkümmet erinevat sodiaaki mõjutavad erinevad elemendid, milleks on õhk, tuli, vesi või maa. Nendeks kolmeks sodiaagiks, mida õhuelement mõjutab on Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja. Kõiki neid kolme erinevat sodiaaki mõjutab õhuenergia ja annab seega neile kolmele ühed ühised omadused veel lisa..
28 veebr KALAD 19. VEEBRUAR - 20. MÄRTS
admin 0 57643
Kalad on tähemärgisüsteemi kaheteistkümnes sodiaak, keda juhib Neptuuni vägi. Neptuun annab Kaladele emotsionaalsust, empaatiavõimet, tundlikkust, sensitiivsust ja tugevat intuitsiooni. Selle tähemärgi alguseks loetakse 19. veebruari ja lõpuks 20. märtsi. Kalad on tähemärk, kellel on kõige sügavam..
27 okt THURISAZ - RUUNI TÄHENDUS
admin 0 2961
       THURISAZ "VÕIM, KAOOTILISUS, VASTUPIDAVUS" Thurisaz on kolmas Futharki Ruunidest, mille nimi tuleneb Thorist ehk mütoloogiast pärit kõue jumalast, mida see Ruun ka siis sümboliseerib. Ruunid on iidsed sümbolid, millele anti looma või mõne teise loodusliku elemendi sümbol. Thurisa..
29 märts HÕBE - SALAPÄRANE JÕUD JA VÄGI
admin 0 8093
Iga kristall kannab endas unikaalset väge ja oskust muuta energiaid. Samamoodi on igal metallil ning väärismetallil oma eriline vägi. Hõbe on üks väärismetallidest, mida kasutatakse väga laialdaselt, et valmistada ehteid, eriti just kristallehteidl. Kristalle pannakse hõbedaga kokku, kuna hõbedal on..
20 märts ATLANTISE HING - EELMINE ELU ATLANTISES
admin 0 4631
Atlantis on usutavasti kadunud mandri osa meie maailmast, mis on merepõhja kadunud. Atlantise manner asub Euroopa - Aafrika ja Ameerika vahel otse Atlandi ookeani põhjas. Atlantis oli koht, mis kunagi eksisteeris ja seal elasid küllaltki spirituaalsed hinged, kellest tänaseks on paljud taassündinud...
Tooted 37 kuni 48, kokku 70 tootest (6 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.