Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - RITUAALID - rahavool RSS Feed

03 juuli TÄISKUU RAHAVOOLUMAAGIA
admin 0 14789
Täiskuu on kõige ideaalsem aeg erinevate rituaalide ja maagiate teelesaatmiseks. Täiskuu ajal on energiad mitmeid kordi võimendatud ja see tõenäosus, et maagia õnnestuks ning soovitud tulemus sinu ellu saabuks, on samuti mitmeid kordi suurem. Täiskuu ajal peegeldub Kuu vägi Maa peale täiel määral ja..
24 juuli TÄISKUURITUAAL LOTOÕNNE AKTIVEERIMISEKS
0 8638
Täiskuu on alati kõige võimsam Kuufaas, mis meie planeedile mõju avaldab, sest Kuu on meie planeedi kaaslane. Kui on Täiskuu aeg, siis absoluutselt kõik on võimendatud kujul ja seda saab igaüks tegelikult enda kasuks pöörata, kes vähegi seda soovib. Kuna mina olen astroloog, siis annan sulle võim..
13 sept ISIKLIKU RAHAÕNNE AKTIVEERIMINE
0 50161
Sul endal on võimalik rahaõnneenergiaid võimendada ja küllust õitsema seada. Selleks, et kutsuda rahaõnn enda ellu, olengi selle artikli kirjutanud. Selle jaoks läheb sul vaja erinevaid spirituaalseid esemeid, mis juba sisaldavad külluse-, õnne-, jõukuse- ja rikkuseenergiaid. Nende kasutamine aitab..
25 mai LOTOÕNNERITUAAL
admin 0 29132
Väga paljud on minu käest nõu küsinud, et kuidas suurendada enda rahaõnne, kui sa soovid seda õnne saada näiteks läbi loto mängimise. Ma olen siis sellele kõigele juurde seletanud, et sellise õnne kinnipüüdmiseks on väga oluline ennekõike sinu positiivne suhtumine rahasse. Ma toon siinkohal välja mõ..
11 apr SÜNNIKRISTALLID - SINU ISIKLIKUD ÕNNETOOJAD
admin 0 27203
Kirjutan väga tihti erinevatel teemadel, kus ma seletan lahti tähtkujude iseloomustusi, kirjutan sellest, kuidas sinu sünnikuupäev sind mõjutab või näiteks, mida annab sulle sinu astroloogiline sünniaasta. Nende artiklite juures toon ma alati välja erinevaid kristalle, mis vastavalt astroloogiliselt..
06 apr TÖÖEDU KÜLLUSEKANAL JA KRISTALLIALTAR
admin 0 9342
Feng Shui järgi asub sinu kodu Põhja-ilmakaares tööedu küllusekanal. Tööedu küllusekanalit aktiveerides õigete elementidega hakkab see sinu jaoks tööle. Tööle hakkab see nii, et see aitab tuua sinu ellu tööalast õnne, õnnestumisi, häid võimalusi ja suurendada külluseenergiat läbi töötegemise. Ilmaka..
25 jaan KÜLLUSEKARBI AKTIVEERIJA
admin 0 3932
Kristalle kombineerides annavad nad sulle edasi ühe konkreetse energia ja neid saab kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud väge, mis kandub sinu Aurasse. See komplekt, millest siin räägin ja mille sa saad endale ise luua, on maagiat täis. Küllusekarbi aktiveerija on väga lihtne maagia. Se..
26 nov ENDA ERIALA ÜLESLEIDMISE MAAGIA
admin 0 2793
Enda eriala ülesleidmise maagia on mõeldud sinu jaoks, kui sa soovid teada saada, millist erialast teed sa peaksid kõndima. See aitab sul selgusele saada, kas see töö, mida sa täna teed, on sinu jaoks õige. See aitab eemaldada sinu teelt kahtlused ja kõhklused, tuues sulle eriala valiku osas selguse..
27 aug RAHAKOTIMAAGIA - KRISTALLIDE KOMPLEKT
admin 0 4691
Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Rahakotimaagia luuakse kolmest erinevast kristallist, mis aitavad si..
28 juuli ÄRILISED UNISTUSED - KRISTALLIMAAGIA
admin 0 2211
Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Äriliste unistuste kristallimaagiat soovitan ma teha neil, kellel on ole..
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.