Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - armastus RSS Feed

08 juuni HINGESUGULASE-MAAGIA
admin 0 6264
Hingesugulase-maagia toimib kahel erineval viisil ja seda maagiat võib teha ükskõik kes seda soovib teha. Hingesugulase-maagia on armastusemaagia, mille käigus kutsud sa enda ellu armastuseõnne. Kui sa oled vallaline, siis hingesugulase-maagia aitab sinu ellu hingesugulasel tulla. Maagia, mis aitab..
04 mai ARMASTUSESOOVI-MAAGIA
admin 0 3647
Armastusesoovi-maagia on maagia, mille kaudu on sul võimalik teele saata enda armastusega seotud südamesoov. Olgu selleks südamesooviks siis armastuse leidmine, suhte parandamine, suhtesse kire loomine, enda hingesugulasega kohtumine või hoopis oma armastatuga rahul olemine. Armastusesoovi-maagia on..
08 märts ARMUMINE - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 5159
Unenägude maailm võib olla väga kirju ja kirev, unenäos võib näha ka armumist. Kas sa oled unenäos kogenud seda, et sa oled kellessegi armunud, keegi on sinusse armunud või sa näed pealt seda, et keegi teine on sinu tuttavasse armunud? Kui selleks vastuseks on jah, siis see unenägude seletaja on täp..
23 veebr KAKSIKUD - KÕIKE TEMA ARMASTUSE KOHTA
admin 0 12264
Kaksikud on kolmas sodiaak tähemärgi süsteemis, kellel on oskus olla väga mitmekülgne, selle sama reedab ära ka tema nimi ehk kaksikud. Kaks mina isiksust on täiesti normaalne ühe ehtsa Kaksiku puhul ja ka armastuses on Kaksik vägagi mitmekülgne. Räägin sulle sellest, kuidas Kaksikuga suhtes olla, m..
21 veebr ABIELUÕNNEMAAGIA
admin 0 1716
Abieluõnnemaagia on mõeldud sulle, kui sa oled abielus. See maagia aitab abiellunutele tuua head õnne, rõõmu ja armastust. Abieluõnnemaagia eesmärgiks on muuta abielu tugevamaks, tervemaks ja romantilisemaks.Abieluõnnemaagiat võib teha ükskõik millal, tähtis on see, et ollakse abielus. Abieluõnnemaa..
16 veebr KALAD - KUIDAS SAADA HAKKAMA TEMA ARMASTAMISEGA
admin 0 11676
Kalad on kõige viimaseks ehk kaheteistkümnendaks sodiaagiks ja Kalad on need, kelle hinges on midagi igast teisest sodiaagist ehk tegemist on väga mitmekülgse isikuga. Oma mitmekülgsuse tõttu on Kalad see, kes on teiste sodiaakide silmade läbi üks raskemini mõistetavaid sodiaake ja sellepärast jagan..
26 jaan VEEVALAJA - ARMASTUSEKÄSIRAAMAT TEMA KAASLASELE
admin 0 14419
Veevalaja on üheteistkümnes sodiaak, kes on teada-tuntud oma analüüsiva mõttemaailma ja salapärase oleku tõttu. Kuid ühtegi sodiaaki ei ole nii salapäraselt võimatu lahti murda, et mitte mõista seda, kuidas temaga hakkama saada ja seda, et kuidas teda armastada ning milline on tema armastus. Täpselt..
22 jaan SKORPION - TEMA ARMASTUSE MITU KÜLGE
admin 0 14908
Armastus on üks imeline tunne, mis inimestele kingitud on ja erinevad sodiaagid jagavad enda seest väga erineval viisil armastust välja. Vastavalt sodiaagi mõjutustele avanevad meie sees erinevad armastuse pooled ja see, kuidas me armastust vastu võtame ning kui sügavale me üldse suudame tunnetel la..
18 jaan NEITSI - TUGEV JA HAAVATAV KORRAGA
admin 0 14665
Iga erinev sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid teadma Neitsitest ja kui sa neid kohti temas oskad tähele panna, siis sa oskad ka teda paremini mõista. Ne..
16 jaan KUIDAS TAASTADA KIRGE ROMANTILISES SUHTES
admin 0 12505
Kirg on üks imeline tunne, mis võiks igas romantilises suhtes jäädavalt olemas olla ja täiel võimsusel töötada. Seda sellepärast, et kirg loob head enesetunnet ning ühendab suhtes mõlemad osapooled üksteisega ja seda ennekõike selle füüsilises mõttes. Kuid kirg kaob ajaga ära ning selle ülesleidmine..
08 jaan AMBUR - MIDA SA TEMA ARMASTAMISE KOHTA PEAD TEADMA
admin 0 13974
Ilmselgelt, kui sa oled minu kirjutatud artikleid jälginud ja lugenud, siis sa võid tänaseks juba teada, kui väga mulle sodiaagid ja astroloogia meeldib. Tähed on minu jaoks alati müstilised olnud, mille suhtes on mul suur vajadus nende mõjutegureid lahti seletada ja analüüsida. Täna jagan sulle mõt..
20 dets LÕVI - KUIDAS TEMA ARMASTUST HOIDA
admin 0 18013
Ilmselgelt, kui sa oled minu kirjutatud artikleid jälginud ja lugenud, siis sa võid tänaseks juba teada, kui väga mulle meeldivad sodiaagid ja astroloogia. Tähed on minu jaoks alati müstilised olnud, mille suhtes on mul suur vajadus nende mõjutegureid lahti seletada ja analüüsida. Täna jagan sulle m..
Tooted 61 kuni 72, kokku 83 tootest (7 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.