Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - armastus RSS Feed

12 mai MITME ARMASTUSE UNES NÄGEMINE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 6255
Esineda võib ka unenägusid, kus sa näed, et sul on tunded mitme inimese vastu. Selline unenägu võib sageli esile tulla ka siis, kui sa tegelikult mitme inimese vastu romantilisi tundeid ei tunne. Sellel unenäol võib olla kaks erinevat tähendust. Kui sul on ka päriselt südames kaks armastust, siis lo..
26 apr KUIDAS LAHKUMINEKUST KIIRESTI TAASTUDA
0 35333
Lahkuminek, kus puudub valu ja emotsionaalne tühjustunne viitab suhtele, milles ei olnud armastust või kiindumist. Seega, kui lahkuminek on põhjustanud sulle hingevalu, emotsioonide üles-alla liikumist ning segaseid tundeid, siis tea, et see kõik on normaalne. See viitab sellele, et sul olid selle i..
21 apr ISIKLIK AUSTAJA - UNENÄGUDE SELETAJA
0 9783
Oled sa kunagi näinud unenägu, kus keegi tunneb sinu vastu midagi eriti tugevat, armastavat ja hoolivat ning seda kõike romantilise alatooniga? Olen eelnevalt kirjutanud unenägude seletajaid armumisest, ühepoolsest armastusest, suudlusest ning paljust muustki. Sa ei suutnud nende põhjal oma unenägu..
16 apr 10 MÄRKI SPIRITUAALSELT LAHKU KASVAVAST SUHTEST
0 22923
Selleks, et vältida lahku kasvamist, on vajalik hästi ja harmooniliselt toimivas suhtes koos spirituaalselt edasi liikuda. See tähendab muutumist, enda kujundamist, elukestvat õppimist ning arenemist. Paljud suhted jõuavad aga punkti, kus üks kasvab teisest spirituaalselt tugevalt üle. Asi võib olla..
05 apr HINGESUGULASE TEST - SAA TEADA, KAS TEMA ON SEE KÕIGE ÕIGEM!
0 63569
Kui sa oled vallaline, värskelt suhtesse astunud, sind huvitab teatud inimene, kellega sul on kontakt, või soovid paremini mõista suhet, milles oled, siis see on sinu jaoks. Sul on võimalik teha hingesugulase test, mille käigus võid mõista, kas inimene, kes on sinu südamesse jõudnud, on tõepoolest k..
09 sept 6 OHUMÄRKI, ET SINU SILMARÕÕM EI SOOVI SINUGA SUHET
admin 0 15953
Suhteteemad on alati väga intrigeerivad, põnevad ja tundlikud. Armastus on miski, mida me kõik selles elus vajame ja leida seda teises inimeses on puhas rõõm. Hingesugulus on miski, mida enda ellu kutsuda ja kui see üles leida, siis on see midagi väga väärtuslikku. Suhete loomine, suhtesse astumine,..
03 juuli 12 TÄHTKUJU - MIDA SA SUHTES KÕIGE ENAM VAJAD
admin 0 138816
Tähtkujud on mind alati köitnud ja nende iseloomude ning elueesmärkide tõlgendamine on mind alati kõnetanud. Tähtkujude südamesoove on võimalik mõista ja ma olen jõudnud järeldusele, mida iga erinev päikesemärgi esindaja suhtes kõige rohkem vajab. Siit saad hea äratundmise iseenda kohta ja häid vihj..
24 apr 5 OLULIST TARKUST KAUAPÜSIVAKS SUHTEKS
admin 0 24085
Armastus on üks elueesmärkidest, üks suurimaid, kusjuures! Keegi ei ütle naljalt armastusele ära, kui see on siiras ja tingimusteta. Kauapüsiv, harmooniline ja tasakaalukas suhe on meie tervise jaoks ülioluline. Aga sellist suhet ei ole võimalik lihtsalt saada, selline suhe luuakse. See on suure töö..
27 märts ROOS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 5537
Roos sümboliseerib enamiku inimeste jaoks armastust. Roos on unenägudes tavaliselt seotud suhete ja tunnetega. Vahel aga ei pruugi see nii olla. Et teada saada, mida roos võis sinu unenäos tähendada, seleta oma unenägu võimalikult täpselt lahti. Aitan sul seda teha. Punane roos sinu unenäos kuuluta..
15 jaan 6 OHUMÄRKI, ET SUHE EI PRUUGI KAUA PÜSIDA
admin 0 37477
Suhteteema on üks hapramaid teemasid üldse, kuna suhted on inimeste jaoks olulised, samuti romantiline armastus. Armastus on keeruline, kuid samas õige, ning siiras armastus võib olla just see, mis muudab sinu elu õnnelikuks ning ilusaks. Suhete teemal pöördutakse minu poole väga tihti ja väga erine..
22 okt ARMASTAJAHING - TEMANI JÕUDMISE KUNST
admin 0 22283
Hingesugulasest kuuldes peame teda tihtipeale eluarmastuseks, tegelikult võib hingesugulane olla ka sõber - sõber, keda võid tingimusteta armastada. Tavalise hingesugulasega ei pea olema niinimetatud romantiline kontakt, aga sellest hingesugulasest, kellest ma nüüd rääkima hakkan ehk armastajahinges..
07 juuni TÄISKUURITUAAL - ARMASTUSESOOVIDE TEELESAATMINE
admin 0 7980
Täiskuu on alati võimsa väega, siis jõuab Maa peale Kuu kõige tugevam jõud ja igasuguste spirituaalsete tegevuste õnnestumise tõenäosus on siis suurem. Täiskuust on alati mõistlik võtta maksimum. Seetõttu jagan sinuga ühte Täiskuurituaali. Armastusesoovide teelesaatmise rituaal aitab täita sinu süda..
Tooted 37 kuni 48, kokku 83 tootest (7 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.