Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - armastus RSS Feed

14 dets KALJUKITS - KUIDAS TEMAGA SUHELDA
admin 0 15632
Erinevad sodiaagid on oma suhetes väga erinevad vastavalt sellele, milline on tema ees olev sodiaak. Kuid teatud külje pealt on sodiaagid ükskõik millise teise sodiaagiga suhtlemises olles ikka ühte moodi. On olemas teatud iseloomuomadused, mis kanduvad kõikidesse erineval tasandil suhetesse üle ja ..
08 dets PEREKONNAÕNNEMAAGIA
admin 0 1439
Perekonnaõnnemaagiat võivad teha kõik, kes soovivad enda perekonnale head õnne ja armastust juurde tuua. See on perekonnaõnnemaagia, mis suurendab kogu perekonna kohal olevat õnne, aidates perekonnas oleval naisel ja mehel paremini läbi saada ning tugevdades nende omavahelist sidet. Maagia aitab ka ..
10 nov SUHTESOBIVUS - LÕVI JA VÄHK
admin 0 8740
Erinevad sodiaagid sobivad väga erinevalt üksteisega kokku ja veel eriti siis, kui suhe jõuab romantilisele tasandile. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sobivad kokku Lõvi ja Vähk ning millise romantilise kooselu nad suudavad omavahel luua. Annan mõlemale osapoolele ka vihjeid selle kohta, kuidas..
16 juuli NOORKUU KOLME ARMASTUSESOOVI MAAGIA
admin 0 8133
Noorkuu on üks Kuu faasidest, kus Kuu maagiline vägi annab meile võimalusi tuua enda ellu uusi elemente ja muudatusi. Noore Kuu loomise ajal saab teha erinevaid rituaale ja maagiaid, millega saad sa enda ellu kutsuda armastust ning seda väga erinevatel tasanditel. Noorkuu on Kuu faas, mis loob end ..
10 juuli SUHTESOBIVUS - LÕVI JA SKORPION
admin 0 8311
Me saame sünniga kaasa väga palju erinevaid energiaid, mis meid mõjutavad terve elu vältel. See, millise sodiaagi all, millise numeroloogia ja astroloogiliste näitajatega me sünnime, need näitavad meie hingeelu kohta väga palju. Need määravad meie eluteel nii mõnegi olulise asja ära. Suhtesobivus er..
19 mai SUHTESOBIVUS - KAKSIKUD JA VÄHK
admin 0 8653
Sodiaagid on kõik oma moodi tegelased, kellel on igal ühel oma unikaalsed iseloomu jooned, ambitsioonikus, energia, suhtumine ellu ja kellel on kõigil omad erilised põhimõtted. Kõik kaksteist sodiaaki on erinevad ja sodiaakide omavaheline kokkusobivus on samuti kõigil unikaalne. Täna räägin ma sulle..
21 apr SUHTESOBIVUS - SÕNN JA KAKSIKUD
admin 0 7324
Tähtkujud määravad väga palju ära selle, milline iseloom meil on, milline temperamentsus ja emotsionaalsus on meie hingeelus. Igal tähemärgil on oma eriline iseloom, mille me kaasa saame sellega, kui me selle tähemärgi all sünnime. Tähtede, planeetide, kuu ja päikese seis määrab selle ära, millise v..
12 dets HINGESUGULANE - 13 OLULIST FAKTI, MIDA PEAKSID TEADMA
admin 0 30652
Hingesugulane - see on keegi, keda meie hing alati soovib üles otsida, teda leida, teda enda kõrval hoida ja mõista tõeliselt, kes see selline siis meie elus on. Täna räägin ma hingesugulasest, kes on saadetud sind siia maailma armastama nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Hingesugulane on see, kelleg..
08 apr KUU ESIMENE VEERAND - ARMASTUS JA UUED ALGUSED
admin 0 12362
Kuu on Maa kaaslane ja sellel on väga võimas energeetiline mõju üle Maa. Kuu mõjutab meie tundeid, käitumist, annab võimausi või võtab võimalusi ära, kuna see suunab Maa peale energiat. Igal Kuu faasil on oma eriline jõud ja vägi. Kui tavaliselt me räägime Täiskuust ja Noore Kuu loomisest, siis tege..
23 okt TÄISKUU ARMASTUSE TUGEVDAMISE RITUAAL
admin 0 3291
"Armastuse tugevdamise" rituaali võib teha igal täiskuul, hoolimata sellest, millist energiat või jõudu täiskuu kannab. Ehk see on nii-öelda klassikaline armastuse rituaal, mille tegemine toimib vaid täiskuu mõju all. Rituaal on mõeldud järgnevaks: - Suhte tugevdamiseks, selle edendamiseks ja ühis..
06 sept NOORKUU UUE ARMASTUSE KÜÜNLAMAAGIA
admin 0 8182
Kuu on võimas element, mille faasid mõjutavad meie tegevust Maa peal. Teades täpselt, mida need faasid meile annavad, saad sa nende abil mõnda aspekti enda elus paremaks muuta. Kuu annab väge või võtab seda mõnes kohas ära, kord toob armastust, teisel korral aga närvilisust - kõik kuufaasid on erine..
Tooted 73 kuni 83, kokku 83 tootest (7 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.