Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - spirituaalsus RSS Feed

30 aug SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 14
0 17568
Kui sa oled sündinud 14. kuupäeval, siis oled kindlasti mõelnud seda, mida see number küll sinule andnud on. Ma aitan sul seda mõista. Tegemist on äärmiselt keerulise ja värvilise numbriga, mis mõjutab sind suurejooneliselt. See loob sinust kameeleoni, värvilise liblika, kes suudab kohanduda vastava..
23 aug SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 25
0 12593
Tegemist on äärmiselt põneva sünnikuupäevaga, mis suudab inimese energiasse lisada parajalt seiklust ja ekstreemsust. Minu eesmärk on aidata kõikidel enda jälgijatel, kes on tee minuni leidnud ja tunnevad minuga telepaatilist sidet, enda elu suurt pusle kokku panna. Tükk-tüki haaval selgitan, kes sa..
11 aug SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 11
0 39938
Sinu sünd ei ole juhuslik ja juhuslikud ei ole ka numeroloogilised näitajad. Iga sünnikuupäev mõjutab inimeste loomust. Kui sa oled sündinud 11. kuupäeval, siis kannad selle numbri salajast väge terve elu, see mõjutab sind, kujundab ja juhib. Suurima heameelega aitan sul selle numbri energiat mõista..
09 aug ELUTEENUMBER 2 - ELUEESMÄRGI TÕLGENDUS
0 16093
Igaüks sünnib teatud eluteenumbriga, mis annab inimesele ühe osa tema elueesmärkidest. Numeroloogia on põnev, selle tõlgendamine veelgi põnevam. Aitan sul selle abil enda teekonda rohkem mõista. Selleks, et enda teekonnast täielikult aru saada, tuleb sul kokku viia kõik märgid, need omavahel siduda ..
30 juuli SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 30
0 9837
Igal sünnikuupäeval on oma salajane koodeks, mis aitab inimese eluteed ja selle käike paremini mõista. Minu kireks on tõlgendada kõike, mis inimeste eludes toimub ja seda ennekõike spirituaalses mõttes. Nii aitan kõigil, kes on sündinud 30. kuupäeval, mõista enda elu salakoodi, et see elu oleks prod..
16 juuli ELUTEENUMBER 9 - ELUEESMÄRGI TÕLGENDUS
0 32290
Eluteenumber 9 kandjat võib võrrelda Kalade päikesemärgiga, kelles on natukene kõigist. Nii nagu Kalad kannavad endaga kaasas midagi kõikidest tähtkujudest, kannab eluteenumber 9 kandja endas teiste eluteenumbrite väge - igaühest natukene. Selle eluteenumbri esindajad on teistega võrreldes kõik erin..
09 juuli DEEMONID INIMKEHADES - VÄGA KARM JA KURB TÕDE
0 30432
Enne, kui sa hakkad minu mõtteid lugema, soovin, et sa mõistaksid üht - kõik, mida olen siia kirjutanud, on selleks, et avalikustada ja tuua tähelepanu kõige jõhkramatele tegudele inimeste eludes. Sisu on raske ning selleks, et mind täielikult mõista, võta lugemiseks aega. Võta sellest artiklist kaa..
05 juuli KUIDAS TEHA VAHET OHU-INTUITSIOONIL JA HIRMUL?
0 6741
Tihti küsitakse minu käest, kuidas teha vahet intuitsioonil ja hirmul, eriti siis, kui intuitsioon räägib ohust ehk kuulutab ette olukorda, mis ei pruugi hästi lõppeda, või viitab mõnele probleemile. Kuidas teha vahet ettekujutusel, asjatul hirmul ja paanikal ning intuitsioonil, mis sind hoiatab? Se..
25 juuni KÜLGETÕMBESEADUS - 5 PÕHILIST VIGA, MIDA SA TEED
0 54855
Külgetõmbeseadus on võimas, saame seda kasutada enda unistuste ja soovide aktiveerimiseks ja täitumiseks. Kui sa tahad, et sinu südamesoovid täituksid, siis külgetõmbeseadus aitab sul seda teha. See loob sinu ja soovi vahele energiatunneli, mis juhatab sind, loob võimalusi ja annab sulle head õnne, ..
16 juuni LIBLIKAS - HINGE TOOTEM
0 8615
Liblika hinge tootemil on sulle väga väärtuslik sõnum edastada. Kui sa tunned või oled alati tundnud liblikatega salapärast, müstilist ja tugevat sidet, siis on sinu hinge tootemiks liblikas. See tähendab seda, et ühes enda eelnevas elus oled sa elanud liblikana ning see kujundas sinu iseloomu. Ma p..
14 juuni MIKS MA OLEN NIIVÕRD EMOTSIONAALNE?
0 13040
Kas sa oled endalt kunagi seda küsimust küsinud? Kui jah, siis oled õiges kohas - ma annan sinu küsimusele vastuse. Usun, et peale minu mõtete lugemist vaatad sa ennast, emotsioone ja emotsionaalsust hoopis teise pilguga. Ma luban sulle, et sul hakkab kergem ning algab spirituaalne eneseareng ja kas..
09 juuni ÄMBLIK - HINGE TOOTEM
0 6958
Kas sul on kummaline side ämblikega? Kõik teised kardavad ämblikke, kuid sinus ei tekita need negatiivseid emotsioone. Hoopis vastupidi, sul on nende vastu soojad tunded? Kui jah, siis on sinu hinge tootemiks ämblik. See tähendab seda, et ühes eelnevas elus võisid sa elada ämbliku elu. Me ei rända ..
Tooted 25 kuni 36, kokku 100 tootest (9 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.