Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - tähemärgid RSS Feed

13 sept KAKSIKLEEKIDE ARMASTUSEHOROSKOOP - PÕGENEJA VÕI TAGAAJAJA
0 10979
Kaksikleegid on ühisel missioonil olevad armastajad, kelle suuremaks eesmärgiks on anda koos maailmale midagi imelist ja head tagasi ning eksisteerida ise samal ajal suurejoonelises armastuses. Olen kirjutanud sulle terve seeria Kaksikleekide artikleid, mille kaudu on sul võimalik aru saada sellest,..
14 aug LÕVI - 5D-MISSIOON SIIN MAAILMAS ALATES 16.08.23
0 4168
Nii nagu kirjutasin "Ajarännak" raamatus, oleme uuel spirituaalsel ajastul. Sellega seoses oleme muutmas enda missioonide suundasid ja minu meelest on see suurepärane. Miks? Maailmast saab elamiseks ilusam ja parem koht. Minu meelest on see väga tore ja hea. Tingimusteta armastus ongi see, mis o..
07 nov AMBUR - LUGEGE KÕIK, KES ON TEMAGA SUHTES!
0 28357
Astroloogia on mind alati saatnud, see on tulnud minuga kaasa minu eelmistest eludest. Lisan selle kõrvale enda visioonid, automaatkirjutamisoskuse ja teadmised ning valgustan sind ning teisi enda jälgijaid hea meelega astroloogiliste artiklitega. Ikka selleks, et sa mõistaksid paremini iseennast ja..
19 sept NEITSI - 8 ELUTARKUST TEISTELE SELLELT IMELISELT PÄIKESEMÄRGILT
0 13695
Ei ole juhus, et sa sünnid teatud päikesemärgi esindajaks, kõik on saatusesse ette planeeritud ja kavatsetud. Seega, kui sa oled sündinud Neitsina, siis ka põhjusega. Oluline on teada seda, mis on sinu selle elu ülesanne teiste sodiaakide keskel. Iga päikesemärk esindab teatud aspekte, mida tal on v..
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.