55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

TENE ARTIKLID

Kuupäeva järgi Tähestiku järgi Sorteeri:

MEELEOLUHÄIRE - ISIKLIK DEEMON, MILLELE ON VÕIMALIK VASTU ASTUDA

by .

  Meeleoluhäire puudutab väga paljusid meie seas ja see on palju levinum probleem, kui sellest räägitakse või endale teadvustatakse. Ma näen eraseansile tulnud inimestes tihti neid kimbutavaid meeleoluhäireid, mis võtavad võimaluse elu nautida. Meeleoluhäirega on võimalik elada nii, et see on võimalikult "vaos hoitud" ja tegelikult on selle esile tulekut võimalik ka pidurdada ning ennetada. Seetõttu räägin ma sulle, mis on meeleoluhäire, kuidas seda ära tunda ning sellega toime tulla. Seda selleks, et võib-olla on just sinul vaja seda teada või elad koos inimesega, ..

Loe lisa...

MAJA TÄIS ERINEVAID RUUME - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Olen eelnevalt kirjutanud maja unes nägemisest ning välja toonud majaga seonduvad sümbolid ja nende tähendused. Kuid tihti nähakse ka sellist unenägu, kus on maja, mis on enamasti suur ja täis erinevaid ruume. Liigud unenäos ruumist ruumi, vahel on uksed kinni, vahel lahti. See on üks tüüpilisemaid asju, mida päris tihti nähakse. See aga ei tähenda seda, et sellisel unenäol on vähem tähtsust. Vastupidi, sellel on tegelikult suur tähendus. Kuna sellist unenägu nähakse tihti, siis aitan lahti seletada, miks sa võid sellist unenägu näha ja mida saad sellest..

Loe lisa...

MIS JUHTUB SINU KEHAGA, KUI SA SÖÖD LIIGA VÄHE PROTEIINI

by .

  Proteiin on inimese keha jaoks väga oluline, ilma selleta ei suuda me korrapäraselt funktsioneerida. Õnneks on võimalik seda saada väga paljudest erinevatest toitudest, kuid proteiinipuudus on siiski oluline teema. Mitte sellepärast, et seda pole saada, vaid seetõttu, et toitutakse väga ebatervislikult ning tarbitakse rohkem süsivesikuid kui proteiini.   Olen kokku puutunud inimestega, kes küsivad minu käest: "Kust ma saan proteiini, kui ma olen vegan?" On kummaline, et seda küsitakse, kuna kõik taimed sisaldavad proteiini, üks rohkem kui teine, va..

Loe lisa...

HOROSKOOP 4. - 31. JAANUAR 2021. AASTA ALGAB SUURELT

by .

  Imeilusat uut põnevat aastat! Soovin, et teie südamesoovid täituksid ja 2021. aasta üllataks teid millegi eriti ilusa ning heaga. Ole ise positiivne, optimistlikult meelestatud ja juba sellega kutsud sa enda ellu midagi imeilusat. Jäta meelde - sa oled nagu magnet! Seda, mida sisaldad, sa ka ligi kutsud. Ära alahinda endas peituvaid energiaid ja tea, et sinu energia on sinu enda teha ning kujundada. Sinu mõtted ja teod loovad sind. Mida rohkem pöörad sa tähelepanu sellele, mida sisaldad ja endast välja annad, seda suurem on tõenäosus muuta enda eluteed vaid paremaks. Võta s..

Loe lisa...

2021. AASTA HOROSKOOP

by .

  2021. aasta on teine aasta 12-aastasest astroloogilisest perioodist. Kui esimene aasta ehk 2020 lammutas ära vanad struktuurid ja tõi inimeste ellu hulgaliselt segadust, siis sellele järgnev aasta annab sulle võimaluse end uutes suundades liikuma seada. 2021. aastal tuleb olla võimalikult aktiivne ja näha suurt vaeva iseenda õnne ning heaolu nimel. See on nii-öelda 12-aastasele perioodile vundamendi loomise ja esimese aasta segaduse likvideerimise aeg. Nagu öeldud, on 2021. aasta jätk eelmise aasta suurtele muudatustele, mis algatasid 12-aastase uuendusterikka tsükli. Nüüd on tsük..

Loe lisa...

KÕIK ON NII ISIKLIK JA VALUS, VÕI KAS IKKA ON?

by .

  Oled sa kunagi tundnud, et võtad kõike südamesse ja hinge ning lased paljudel asjadel enda pea sassi ajada, kuna tunned, et kõik oleks justkui sinu vastu või käiks sinu pihta? Kindlasti? Räägin sulle sellest, miks sa võid nii tunda ja kuidas sellest lahti saada, et mitte lasta enda tujul ning positiivsusel hääbuda.   Esmalt räägin sulle taustaloo, kuidas ma selle teemani jõudsin. Igal teadmisel on olemas oma lugu, inspiratsiooniallikas või kogemus, mis rikastab mind uute tarkustega. Ma ei õpi spirituaalset tarkust kellegi teise käest, vaid ikka enda elust, läbi kogetu..

Loe lisa...

K2-VITAMIIN - SÜDAMERÜTMIHÄIRED, JÕUETUS, JUUSTE VÄLJALANGEMINE JA LUUDE HÕRENEMINE

by .

  K2-vitamiin on üks K-vitamiini liikidest, mis on sinu kehale hädavajalik. See on rasvlahustuv vitamiin, mis tähendab, et see säilib meie kehas, kui me seda regulaarselt tarbime. Tegelik olukord on aga selline, et suure tõenäosusega ei saada seda vitamiini keha jaoks vajalikus koguses toidust kätte. K-vitamiini leidub kahes erinevas vormis.   K1-vitamiin pärineb rohelistest taimedest, seda saab õlidest ja juurviljadest. See vitamiin on seotud näiteks lihaste loomise ja proteiinide käitlemisega. Selle vitamiini puudust inimestel üldiselt ei esine, k..

Loe lisa...

2021. AASTA LAPSED - METALLIST KESTAS ÕRN HING

by .

  Numeroloogia ja astroloogia on mõlemad osa minu kirest. Ma naudin nende tõlgendamist ja veel enam seda, et saan selle salakoodi sulle lihtsalt lahtiseletatuna edasi anda. Aasta, millal me sündinud oleme, annab meile kaasa oma mõjutuse, mis kujundab meie eluteed ja iseloomu. Lapsed, kelle sünniaastaks on 2021, jäävad kõigile enda erilise energia poolest silma. Miks? Sellest räägin sulle kohe.   2021. aasta annab inimesele tugeva pealispinna, raudse energia, väga enesekindla esmamulje ning kohati lausa eemaletõrjuva kaitsekihi. Eriti tuleb see energia esile si..

Loe lisa...

KORDITSEPS - HIINA RAHVAMEDITSIINI JÕUETUSE JA HAIGUSTE RAVIM

by .

  Korditseps on idamaine seen, millel on tervisele väga palju pakkuda. Eelkõige on korditseps suurepärane energiaallikas neile, kes kannatavad pideva väsimuse, jõuetuse ja teotahte puuduse all.   Hiina rahvameditsiinis on väga palju kasulikke taimi, mis on Euroopa inimesetele kaugeks jäänud. Nüüd, kus kõik on kättesaadavam, on võimalik enda kasutusse saada ka väga kasulikke ravimtaimi. Alternatiivne lähenemine keha parandamisele toob kaasa kordades vähem kõrvalmõjusid, kui üldse. Taimed on antud meile selleks, et end nende kaudu aidata. Vastasel..

Loe lisa...

TÄISKUU - MAGNETTORMID JA NENDE MÕJU INIMESELE

by .

  Täiskuu ajal toimuvad Kuul magnettormid, mis mõjutavad meie planeeti. Oled sa selenofiil ehk Kuu armastaja või on Kuuga seonduv sulle võõras - sa oled sellest ikkagi mõjutatud. Täiskuul on meie ja selle planeedi üle tohutu vägi. See mõjutab suurel määral meie käitumist, mõtlemist ja tervist.   Täiskuu võib inimese sõna otseses mõttes haigeks teha, tuues kaasa ka füüsilisi vaegusi, kuid ennekõike vaimset kurnatust, ärrituvust ning meeleolukõikumisi. Seda kõike magnettormide tõttu. Hoolimata sellest, kas sa tead Täiskuu täpseid kuupäev..

Loe lisa...

7 VÕIMALUST SPIRITUAALSEKS VANA-AASTAÕHTUKS

by .

  Viimane päev aastas on aasta kokkuvõtmise päev ja see päev võiks olla spirituaalne, müstiline ning maagiline. Kui sa oled oma hingelt just selline, siis üks võimas vana-aastaõhtu kulub sinu ellu ära. Vana-aastaõhtul olgu traditsiooniks see, et vaadatakse olnud aastasse, mõeldakse selle peale, kuidas see aasta on läinud, mida see aasta on andnud ja võtnud, mida endast maha jätnud ning mille endaga kaasa haaranud. Väga oluline on sellel päeval, mitte ainult õhtul, keskenduda sellele, milline on olnud kogu aasta. See on aasta kokkuvõtmise aeg, mil sa suudad enda Auraväljas koondada..

Loe lisa...

HERNEPROTEIIN - SINU ILU JA KAUNI VORMI JAOKS

by .

  Tervis tuleb alati esikohale seada, et sinu energiatase oleks alati laes ning keha laseks sul kõik enda unistused ellu viia. Sa pead olema heas vormis ja hea tervise juures, et joosta spirituaalseid maratone ning saavutada kõike, mis sinu mõtteis on. Seega võta teadlikult toitumine endale oluliseks sihiks.   Herneproteiin tundub paljude jaoks liiga lihtne ja tavaline. Tegelikult on tegemist ekstra hea ja kasuliku proteiiniga, mida ma soovitan kõigil enda menüüsse tuua. Kõige suurem põhjus, miks just herneproteiin valida, on see, et see on väga kvaliteet..

Loe lisa...

INGLISÕNUM - 6 ja 1 KOMBINATSIOON

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglisõnumeid hakkad nägema siis, kui kellelgi Inglite maailmast, näiteks sinu isiklikul Kaitseinglil, on sulle midagi tähtsat öelda või siis, kui ta on tulnud sind abistama. Inglid tulevad välja kahel erineval põhjusel - sa kas oled suures hädaohus ja nende kohustus on sind aidata või sa teed midagi väga õigesti ning oled nende tähelepanu ja abi täielikult välja teeninud.   Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on, mida spirituaalsem sa oled, mida rohkem Inglikristall..

Loe lisa...

6 SÜMPTOMIT, MIS VIITAVAD NÄRVIVAPUSTUSE SAAMISELE

by .

  Närvivapustus ei ole naljaasi ja inimene, kes ei ole seda kogenud, ei pruugi selle tõsidusest aru saada. Kirjutan närvivapustusest ja sellest, kuidas on võimalik selle teket ennetada ning mõista, et sa oled sellesse suundumas. Seda kõike selleks, et suudaksid end ise tagasi tõmmata ja mõista, mis sinu keha ja hingega toimub.   Tõden, et viimane aasta on paljude jaoks olnud ülimalt koormav ja vaimselt keeruline, ootamatused on põhjustanud suurel määral stressi ja ka paljud tasakaalukad inimesed on kokku puutunud stressi varjukülgedega. Närvivapustust&nbs..

Loe lisa...

PIDEV VIHASTAMINE - KUIDAS SELLEST VABAKS SAADA

by .

  Vihastamine on üks osa inimeste kompleksest käitumisest ja mõtlemisest. Pidev vihastamine ning negatiivsus mõjub laastavalt nii sulle endale kui ka inimestele sinu ümber. Kui soovid elada rahulikku, tasakaalukat ja õnnelikku elu, kuid pidev vihastamine lööb sind üha uuesti rivist välja, siis muuda kurssi ning vabasta endast selline mõtte- ja käitumismuster. Ma aitan sul seda teha, teeme seda koos!   Vihastamine on üks emotsionaalsetest seisunditest, mis võib kiirelt ja korralikult muutuda kaootiliseks ning igasuguse kontrolli alt väljuda. See võib põhjustada suhe..

Loe lisa...

KATKISED KANNAD - MILLELE NEED VIITAVAD JA KUIDAS NENDEST VABANEDA

by .

  Sinu keha reageerib kõigele, millega sa kokku puutud, nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Lisaks sellele on keha piisavalt tark ja oskab sulle märku anda, kui kannatad mingi aine puuduse all. Katkised kannad annavad sinu tervise kohta teada nii mõndagi, millele tuleks tähelepanu osutada. Tihtipeale ei aita ainult kandade õlitamine, nende riivimine või kreemitamine. Kui probleem tuleb pidevalt uuesti esile, siis ei ole tegemist pelgalt ajutise kuivusega vaid kehasisese probleemiga, millega tuleb tegeleda.   Katkised kannad esinevad palju..

Loe lisa...

KUMMITAVAD INGLISÕNUMID 2 JA 7

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglisõnumeid hakkad nägema siis, kui kellelgi Inglite maailmast, näiteks sinu isiklikul Kaitseinglil, on sulle midagi tähtsat öelda või siis, kui ta on tulnud sind abistama. Inglid tulevad välja kahel erineval põhjusel - sa kas oled suures hädaohus ja nende kohustus on sind aidata või sa teed midagi väga õigesti ning oled nende tähelepanu ja abi täielikult välja teeninud.   Inglisõnumid võivad sind kummitama hakata. See juhtub siis, kui sa näed pidevalt konkreetsetest numbritest koosnevaid Inglisõnumeid. Näiteks näed erineval kujul vaid 2 ja 7 kombinatsioone. Kü..

Loe lisa...

TENE LAUL - 8 HUVITAVAT FAKTI MINU KOHTA

by .

  Olen aastaid kirjutanud erinevatel teemadel spirituaalsusest, toitumisest ja tähtkujudest unenägudeni välja. Iga artikli sisse poetan ka killukese iseendast. Nendest artiklitest leiad igasuguseid erinevaid fakte minu elu, mõtteviisi ja ellusuhtumise kohta. Kogu minu kirjutatu põhineb sellel, kuidas mina elu näen ja mida ma antud hetkel tunnen, et soovin jagada. Täna tunnen, et tahan sinuga jagada enda kohta kaheksat täiesti juhuslikku huvitavat fakti.   1. Kalade tähtkuju esindajana liigun sinnapoole, kuhu lained mind viivad...   Olen täielikult t..

Loe lisa...

MUSTKÖÖMNEÕLI - RASKEKUJULISTE HAIGUSTE ALTERNATIIVRAVIM

by .

  Mustköömneõli ehk nigella sativa taime õli, mida kutsutakse ka mustaks õliks, on pärit araabiamaadest ja Ajurveedast ehk India rahvameditsiinist. Tegemist on imeravimiga, millel on inimese kehale ja hingele väga palju head pakkuda. Mustköömneõli on kasutusel olnud juba tuhandeid aastaid  ja sellel taimel on avastatud väga palju ravivaid omadusi. See võib olla sinu alternatiiv, millega võid aidata enda kehal ja hingel terve püsida.   Mustköömneõli on lihtne kasutada. Võid seda kasutada enda lemmiksalatites või -roogades või tarbida seda puhtal kujul, võt..

Loe lisa...

KUMMITAVAD INGLISÕNUMID 8 JA 3

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglisõnumeid hakkad nägema siis, kui kellelgi Inglite maailmast, näiteks sinu isiklikul Kaitseinglil, on sulle midagi tähtsat öelda või siis, kui ta on tulnud sind abistama. Inglid tulevad välja kahel erineval põhjusel - sa kas oled suures hädaohus ja nende kohustus on sind aidata või sa teed midagi väga õigesti ning oled nende tähelepanu ja abi täielikult välja teeninud.   Inglisõnumid võivad hakata sind kummitama. See juhtub siis, kui sa näed pidevalt konkreetsetest numbritest koosnevaid Inglisõnumeid. Näiteks näed erineval kujul vaid 8 ja 3 kombinatsioon..

Loe lisa...

6 ASJA, MIDA ÄRA KUNAGI KALJUKITSELE TEE

by .

  Kaljukits on tähemärgisüsteemis kümnes tähtkuju, kellele on antud tohutu vägi, mis võib olla tema jaoks kas laastav või suurepärane abiline. Teda tuntakse tema hea huumorimeele ja vastupanuvõime tõttu. Kaljukitsed, nii nagu kõik teised tähtkujud, on mulle väga selged - ma tean nende nõrkusi ja tugevusi! Täna jagan sinuga kuute asja, mida ei tasu mitte kunagi Kaljukitsele teha. See ei too midagi head kaasa. Annan sulle vihje, kuidas olukordi teistmoodi lahendada ja jagan selgitusi, miks ma ei soovita nendesse tegevustesse pea ees tormata. Head süvaanalüüsi kõikidele, kes jagavad Kalju..

Loe lisa...

18 MÄRKI, ET SA OLED ÜLITUNDLIK INIMENE

by .

  Meie seas elab ülitundlikke inimesi, kellel ei ole teistega väga lihtne koos eksisteerida, kui nende erilisust ei märgata. Ülitundlik inimene, nagu nimigi ütleb, on emotsionaalselt tundlik, talle läheb elu korda hoopis sügavamal tasandil. Tegemist on inimesega, kellel on kohati väga raske elada siin lärmakas, kiire tempoga, muutlikus ning ettearvamatus maailmas. Ülitundlik inimene küsib endalt tihti: "Kas ma üldse sobin siia?" või "Miks ma olen selline nagu ma olen?". Selline ei ole lihtne olla, kuid igal asjal on omad head küljed. Seetõttu on maailma vaja ka ülit..

Loe lisa...

TURGUTA ENDA MÄLU NENDE 5 LIHTSA NIPIGA

by .

  Sinu mälu võib olla halb mitmel erineval põhjusel, näiteks kehva toidulaua, õigete vitamiinide ja mineraalainete puuduse, stressi, depressiooni või ka ülekoormuse tõttu. Kui sa tead, et oled stressis ja suure koormuse all, siis on ilmselgelt vaja kõigepealt koormust vähendada ning tuua enda ellu stressi leevendavaid tegevusi. Kui see ei aita või ei ole asi stressis, siis võib probleem olla suuresti sinu toidulauas. Räägin sulle, kuidas sa saaksid ise enda mälu viie väga lihtsa nipiga turgutada. Esiteks parandavad need sinu keskendumisvõimet, seejärel mälu nin..

Loe lisa...

TEADE LOENGUTEST JA ERAVIISILISTEST VASTUVÕTTUDEST

by in ÜLDSEANSS, MINUST .

      Mul on ülimalt hea meel, et nii suurt huvi minu loengute vastu tuntakse. Mina ei ole teid samuti ära unustanud, aga täna on seis selline, et suuri kogunemisi ei ei ole veel võimalik korraldada. Loengutel kohtume tulevikus, kui olukord on muutunud. Seniks soovin kõikidele loenguhuvilistele head tervist ning suunan teid lugema minu kirjutatud artikleid ning nendest endale kõike vajalikku leidma. Läbi artiklite avaneb teil võimalus enda emotsionaalset, vaimset, spirituaalset ja füüsilist tervist toetada. Olen 2020. aastal kirjutanud väga palju eneseabiartikl..

Loe lisa...

ISEENDAGA RÄÄKIMINE - PARIM TASUTA TERAAPIA!

by .

  Rääkimine on inimese loomuses. Me räägime teistega, jagame oma eluvaateid ja tegelikult räägime me ka iseendaga. Meile on antud oskus rääkida ja ka vajadus selleks. Juba see viitab, et kui me kasutame rääkimist õiges kohas, siis see saab meid elus väga palju aidata. Nii nagu iga asjagagi, on kõikidel teemadel olemas äärmused.   Näiteks enda murede rääkimine inimesele, kes ei oska kuulata või kes on arvustav, võib sulle olla kahjulik ning põhjustada halba enesetunnet. Sa ei pruugi sellest kasu saada! Oled sa kunagi tundnud, et kui oled kellelegi konkreetsele end avanud, oln..

Loe lisa...

AKNE KROONILISEST STRESSIST JA KUIDAS SELLEST LAHTI SAADA

by .

  Akne on tõsine nahahaigus, mida tuleb ravida. Keeruliseks muudab asja see, et aknet võivad põhjustada väga paljud erinevad tegurid alates kehvast hügieenist, toiduallergiatest ja magamatusest kuni stressini välja. Üheks akne põhjuseks on stress, eriti krooniline stress ehk pikaajalises stressiperioodis elamine. Räägin sulle sellest, kuidas mõjutab stress sinu nahka ja kuidas stressiaknest vabaks saada.   Stress on elu osa ja sellest ei ole võimalik täielikult vabaneda. Küll on võimalik stressiga paremini toime tulla ja selle taset kehas võimalikult madalana ..

Loe lisa...

KUI EGO VÕTAB VÕIMUST JA KÕIK KUKUB ALLAMÄGE

by .

  Ego on illusoorne eksistents, mis takistab sul olla tõeline sina - haavatav ja päris. See on kaitsemehhanism, mis lööb välja siis, kui ei ole piisavalt palju jõudu ja julgust olla sina ise. Ego loob enim välja neis, kes ei ole sisemiselt tugevad. Pealtnäha võivad just need inimesed paista kõige tugevamad, kuid see on vale. Meie tegelik tugevus peegeldub hinge headuses ja selles, kuidas me seda kõike rakendame. Nõrga iseloomuga inimene kasutab tihtipeale enda ego-poolt, lastes sellel, mitte siiral ja haavataval hingel kõneleda. Haavatavus võrdub tugevus, ..

Loe lisa...

ÜTLE NENDE 7 SAMMUGA UNETUSELE HEAD AEGA!

by .

  Uneprobleemide käes vaevlemine on tohutult kurnav ja ebameeldiv. Sageli väljendub see nii, et kui paned pea padjale ja üritad uinuda, siis järsku ütleb sinu aju: "Hei, mõtleme kõigele sellele, mis toimus täna või kaugel minevikus!" Seejärel oled öösel üleval nagu öökull, hommikul väsinud ja sinu keha ning vaim kannatavad selle all. Ütle unetusele head aega ja puhka end lõpuks ometi korralikult välja!   Unerohte ei soovita ma kellelegi - nendest jääb sõltuvusse ning sinu keha ei suuda enam ise melatoniini toota, kui sa seda ravimina manustad. Ole et..

Loe lisa...

L-ARGINIIN - VÄHEM NÄRVILISUST, ROHKEM JÕUDU JA TERVIST

by .

  L-Arginiin on sinu keha jaoks hädavajalik aminohape, mis aitab sellel normaalselt toimida. L-Arginiini puudus toob kaasa palju erinevaid komplikatsioone. Aitan sul mõista selle aminohappe väärtust ning annan vihjeid, kuidas ise endal potentsiaalne L-Argiini puudus tuvastada.   L-Arginiini peamine toime on proteiinide lihasteks muutmine. Lisaks aitab see sidekudesid taastada, haavadel paraneda ning tõsiseid haiguseid ära hoida.   Tegemist on aminohappega, mis aitab vallandada verre lämmastikoksiidi, mis omakorda annab sulle hea enesetunde, lõõgastab..

Loe lisa...

AMBUR - PEA MEELES, NEED 5 ASJA KÄIVAD TEMAGA ALATI KAASAS!

by .

  Amburi tähtkuju esindajad on sündinud vahemikus 22. november - 21. detsember. Sellel ajal sündinud kannavad terve elu endaga kaasas Amburitele omast kosmilist energiat. Sünnikuupäevad määravad meie iseloomujooned, eesmärgid ning palju muudki. Tähtedes on kirjas, kes me oleme ja kuhu me suundume. Iga tähtkuju on eriline ja nii on ka Ambur. Räägin sulle viiest asjast, mis alati ühe ehtsa Amburiga kaasas käivad. Neid omadusi tuleb Amburi juures aktsepteerida ja kui sa seda teed, siis on sul võimalik tema võlu ja autentsust täiel rinnal nautid..

Loe lisa...

LIHTSAD NIPID SEGAVATE MÕTETE VAIGISTAMISEKS

by .

  Oled ülemõtleja? Suudad end mõtetega hulluks, kurvaks või vihaseks ajada? Sul on keeruline enda mõtteid vaigistada, kui vajad rahu? Tunned tihtipeale, kuidas ilusad hetked muutuvad inetuteks, kuna meenub minevikust midagi, mis rikub tuju, ja sa oled sellest kõigest lihtsalt väga - väga tüdinenud? Sa ei ole üksi, seda kogevad väga paljud. Mul on sulle mõned lihtsad nipid, kuidas segavate mõtetega toime tulla ja need kiirelt vaigistada.   Vaimne tervis on oluline ja selle heaolu nimel tasub alati pingutada. Mida rohkem õpid keerulistes olukordades is..

Loe lisa...

SKORPION - TÖÖHOROSKOOP

by .

  Skorpionid on sügislapsed, kes on sündinud ajavahemikul 23. oktoober kuni 21. november. Nad on oma loomuselt elavad, energilised ja intensiivsed. Iga tähtkuju esindajal on oma eeldused teatud töö tegemiseks ja täpselt nii on ka Skorpionitel tagataskus omad trumbid, mida tasuks ära kasutada ja teistelegi näidata. Räägin sulle sellest, millised on Skorpioni tugevused ja millistel erialadel võiks see tähtkuju enda tee leida. Eelkõige on see artikkel neile Skorpionitele, kes otsivad oma teekonda, aga ka neile, kes soovivad teada saada, kas nad on juba õigel rajal. Seega, S..

Loe lisa...

8 PÕHJUST, MIKS PROBIOOTIKUME TARBIDA

by .

  Probiootikumid on elavad bakterid, mis pakuvad tohutult palju tuge inimese füüsilisele ja vaimsele tervisele. Probiootikumid on olulised ning võivad nii mõnelegi esmapilgul keerulisena tunduvale terviseprobleemile lahendust ja tuge pakkuda. Need on elavad bakterid, mis aitavad inimese kehal korrapäraselt funktsioneerida. Bakterid saavad olla inimesele kas kasulikud või kahjulikud. Kasulikud bakterid sinu kehas aitavad terve olla ja korrapäraselt toimida. Halvad bakterid aga soodustavad kõike kahjulikku ning ebatervislikku. Seetõttu on oluline jälgida, et sa tarbiksid häid b..

Loe lisa...

VÄRVIMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes värvimise nägemisel on väga palju erinevaid tähendusi. Aitan sul veidigi mõista, mida värvimine tähendab ja millist sõnumit see sulle edastama tuli. Sa võisid unes näha, kuidas sa värvisid maja, pilti või mingit teist objekti. Kõikidel nendel elementidel on oma tähendus. Mina aitan sul mõista, mida tähendab värvimine, kuid selle unenäo juures on väga oluline see, et sa tõlgendaksid ka objekti, mida värvisid. Selle tähendus tuleb liita värvimise tähendusele, et sa saaksid enda unenäost täieliku ülevaate ning selguse. Head unenägude seletamist!   ..

Loe lisa...

TENE LAUL - TELEPAATILINE SIDE MINU JA SINU VAHEL

by .

  Aastate jooksul olen ma väga paljudelt, kes minu tööd austavad ja jälgivad, kuulnud tagasisidet selle kohta, kuidas minu artiklid, mõtteterad ja juhtnöörid ilmuvad kui välk selgest taevast täpselt siis, kui seda vaja on. Siiani kuulen iga nädal kellegi käest, kuidas minu artiklid leiavad nad alati justkui õigel ajal üles. Sa mõtled millelegi, otsid vastust või koged midagi, millele sooviksid selgitust saada. Järgmine hetk avastad, et olen just sellel teemal kirjutanud ning avaldanud artikleid, millest sul on võimalik vastuseid leida. Paljud on ..

Loe lisa...

LUUKUM - ÜLIMAITSEV TERVISEALLIKAS

by .

  Luukum on pärit Lõuna-Ameerikast, see on ülimaitsev eksootiline vili, millel on meie kehale väga palju kasulikku pakkuda. Luukum on tõeliselt hea maitsega, see on magus ja seda kasutatakse erinevate supertaimede segude koostises, et muuta teisi taimi, millel ei ole magusat maitset, meeldivamaks. Luukum on ka paljudes Your Super supertaimede segudes, millega saad enda tervist rikastada. Leiad need kõikidest La Tene poodidest ja e-poest SIIT.   Üldiselt leidub põhjamaade turgudel Luukumit ikkagi jahvatatud ja kuivatatul kujul. Nii on võimalik säilitada nii kaugel..

Loe lisa...

KAS SUL ON MÕNI JOODIPUUDUSE ENIMLEVINUD SÜMPTOMITEST?

by .

  Tervis, õige toitumine ja enda eest hoolitsemine on mulle alati huvi pakkunud. Ma soovin enda poole pöördunud inimesi kogu südamest aidata, neid juhendada ja näidata ette see õige tee, mis suunab ennast tervendama. Tervis on sügav teema, millel on väga palju erinevaid nurki, mida uurida. Üks teema, mis on viimasel ajal minu elus väga aktuaalne olnud, on jood, selle mõju kehale ning selle puuduse all kannatamine. Kogu see teema on minu juurde jõudnud läbi inimeste, kes on tulnud minu käest abi küsima. Nüüd on see koht, kus ma tunnen, et peaksin rääkima sellest, kuidas joodipuudus..

Loe lisa...

4 SAMMU, KUIDAS HALVAST PÄEVAST VÄLJA TULLA

by .

  Kahjuks oled sa kindlasti kogenud, kuidas terve päev muudkui allamäge läheb? Või oled ärganud halva tuju või kehva enesetundega? Kui nii, siis ei pea sa laskma tervel päeval halvasti jätkuda. Kui sul jookseb tõepoolest kõik kokku, tuju ei ole ja probleemid kerkivad esile, siis ei pea selle vooluga kaasa minema. Ütle "Stopp!" ning muuda enda päeva! Sinu võimuses on teha nii mõndagi, mis aitab sind täielikust katastroofist säästa. Õhtul mine magama hea tujuga, et sa selle päeva sündmuseid endale järgmisesse päeva kaasa ei tiriks.   Iga..

Loe lisa...

ASTELPAJUÕLI - NOORUSLIK VÄLIMUS JA TUGEV TERVIS

by .

  Astelpaju ehk Hippophae rhamnoides on pärit Kirde - Aasiast, kuid kasvab vabalt ka Eestis. Selle marjad on hapukad ja suurepärased toitainete allikad. Astelpajuõli on ekstraktitud astelpaju lehtedest, marjadest ja seemnetest. See on kehale äärmiselt kasulik ja ma soovitan seda igal inimesel kasutada, kas profülaktika või enesetervendamise eesmärgil. Räägin sulle lähemalt, mida astelpajuõli inimese kehale annab ja kui sa leiad sellest kasu, siis too see enda ellu.   Astelpajuõli on nii Hiina rahvameditsiinis kui ka Ajurveedas ehk India rahvameditsiinis kõrgel..

Loe lisa...

5 ASJA, MIDA EI TOHI NOORKUU AJAL KINDLASTI TEHA

by .

  Igas kuus annab universum meile tükikese õnne, mida tihtipeale ei märgata. Noorkuu on aeg, mil õnn võib pöörduda sinu kasuks, eriti siis, kui teed sellel ajal õigeid samme. Ära maga seda Kuufaasi maha! Ma tean, et Täiskuu on intrigeeriv ja muljetavaldava mõjuga, kuid Noorkuu ei jää sellele alla. Neil on meie mõistuse ja elu üle lihtsalt erinevad toimed.    Noorkuu saabub iga 29,5 päeva järel ja umbes kaks nädalat enne Täiskuud. See on sinu jaoks kõige olulisem Kuufaas, märgi need kuupäevad alati enda isiklikku kalendrisse või märkmikku.  &n..

Loe lisa...

SÜNKROONSUS - SINU ISIKLIK TEEJUHT JA SPIRITUAALSE TASEME NÄITAJA

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled kunagi kogenud, kuidas ühesugused numbrid, näiteks 11:11 või 2222, pidevalt sinu teele ilmuvad? Näed korduvaid numbreid iga päev ja see võib sind kohati isegi hulluks ajada? Oled tähele pannud, et kui ütled või mõtled teatud sõnale ning raadiost või telekast öeldakse vahetult peale seda see sama sõna või lause välja? Või oled hoopis kogenud, et oled mõelnud millegi konkreetse peale, sul on pähe karanud idee ning kohe peale seda näed sama mõtet kuskil plakatil või reklaamil. Minul endal on näiteks tihtipeale selline olukord, kus ma hakkan endamisi mingit laulu laulma ning ..

Loe lisa...

BROMELAAN - KAALUST ALLA JA ALLERGIATEST VABAKS!

by .

  Kui sind painavad lisakilod, mis püsivad väga jäärapäiselt ja sa soovid nendest kiirelt vabaneda, siis bromelaani ensüüm aitab kehakaalu vähendada. Kui sind häirivad pidevad allergianähud, siis on see üks parimaid alternatiivseid tervendajaid sinu probleemidele.   Bromelaan on ananassist ekstraktitud ensüüm, mis kiirendab proteiinide lagundamist ja aitab kaasa nende seedimisele.   Ühes viljas on bromelaani küllaltki väikeses koguses. Et selle täit toimet kätte saada, tuleb ananassi süüa regulaarselt ja suurtes kogustes. Toidulisand on hea v..

Loe lisa...

INGLISÕNUM - 22:44

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 22:44 või näinud numbrikombinatsiooni 2244 kusagil mujal, ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa näiteks vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 22:44, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kella peal või mujal on müstiline, ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle seesama Ingel, kes sa..

Loe lisa...

KODULOOMAALLERGIA - 6 ABISTAVAT NIPPI LEMMIKUTEGA KOOS ELAMISEKS

by .

  Allergia on keeruline teema, kui sul on sellega kokkupuude. Allergiaid on erinevaid, alates toiduallergiatest, õietolmutalumatusest kodulooma- kõõmaallergiani välja. Enim levinud koduloomaallergia on kassiallergia, kuid tihti käib sellega kaasas ka koerakõõmaallergia. Allergiatel esinevad erinevad raskusastmed, kergematest eluohtlikuteni välja. Näiteks on üldiselt kodulooma- kõõmaallergia sümptomiteks sügelevad silmaümbrused, punetavad ja turses silmad, jooksev nina, aevastamised, nohu, kinnine nina, hingamisraskused ja kõige hullemal juhul hapnikupuuduse tek..

Loe lisa...

TENE LAUL - 3 ISIKLIKU EDU VÕTIT

by .

  Elus kaugemale jõudmiseks on sul vaja end seadistada mõtlema teatud suunas. Sellises suunas, mis aitab sul saavutada, mida ihaldad, millest unistad ja mida soovid. Millal ja kuidas sinna jõuda? Ikka siis, kui saatus lubab, ja nii, et sa ise annad endast maksimumi. Jagan sinuga, kuidas mina samm-sammult ja järk-järgult elus edasi liigun. Sellest võib saada ka sinu isikliku edu võti.   1. SAAVUTUSTE JAOKS ON VAJA TEHA ÕIGEID SAMME   Kui sa soovid enda unistust ellu viia ja saavutada midagi, mis on sul juba ammu südames, siis tuleb selleks&n..

Loe lisa...

SELEEN - ÜLITÕHUS MINERAALAINE TERVISE TUGEVDAMISEKS

by .

  Enda tervis tuleb alati esikohale seada, eriti siis, kui sa sööd. Seleeni kui olulist mineraalainet on võimalik toidust kätte saada, kui sinu toit on mitmekülgne. Tavaline menüü on siiski suhteliselt toitainetevaene ning seleenipuudus võib kergelt tekkida. See on aga oluline mineraalaine, mis tihtipeale jäetakse kahe silma vahele ja millele väga palju rõhku ei osutata. Ma soovin selle mineraalaine tähesärasse tuua ning aidata sul mõista, miks on oluline jälgida, et sinu toidulaual oleks igapäevaselt piisavalt seleeni. Kui seda ei ole, siis..

Loe lisa...

INGLID JA KARMA

by .

  Inglite maailm on mind alati väga huvitanud. Teada, et nad on meie ümber, aitavad meil enda teekonda läbida, ülesandeid täita, jõuda õigel ajal õigesse kohta ning veel paljutki - see on põnev! Üks põhjus, miks see maailm on minu jaoks veelgi põnevam, on see, et ma oskan neid kuulata. Oma eraseanssidel ehk vastuvõttudel aitan ma endale küllatulnut ka nii, et ma kuulan seda, mida tema kaitseinglil talle öelda on. Ta on sinu juures, juhatab, kaitseb ja abistab sind. Ta teab täpselt, mis on sulle hea ja mis mitte.  Just seetõttu kuulan eraseanssidel ka seda,..

Loe lisa...

KUU ESIMESE VEERANDI RITUAAL - ISEENDA KAITSMINE KADESTAJATE EEST

by .

  Kadedus on väga madal iseloomujoon, mis esineb kahjuks väga paljudes inimestes. Kadestaja ise teeb endale väga palju liiga sellega, kui ta keskendub teiste varandustele ja omandile. Kui sa aga ise oled nõrga Auraväljaga, võid sa samuti kadestaja halba energiat endasse saada. Oleneb sinu enda energiast - kui sul on tugev energia, siis kadestaja kingib sulle enda head energiat, kui sul on aga nõrk energia, siis sa saad selle energia koledal kujul ehk see võib luua sulle takistusi. Nii või teisiti saab kadestaja ise sellest palju kahju kuna tema kogub endale sellega halba..

Loe lisa...

SEEP - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Seep sümboliseerib puhtust, vajadust midagi puhastada, vabastada, korrigeerida, selgeks muuta või spirituaalselt puhtaks saada. See märgib unes tihtipeale ka selgusele jõudmist või vajadust selguseks. Seebi unes nägemine viitab sellele, et sa vabastad end minevikust. Üldiselt tähendab selline sümbol unenäos midagi väga teretulnut või head.   Kas sind on viimasel ajal kimbutanud ebaselged momendid? Oled segaduses? Soovid mõnele suurele küsimusele enda elus vastuseid saada? Oled teekonnal, kus muudad iseennast? Kui jah, siis see võib rääkida selle kohta. Kui aga mitte, ..

Loe lisa...

KUIDAS KAALU LANGETADA, KUI MISKI EI TOIMI

by .

  Kehakaaluga võitlemine on mõne inimese jaoks terve elu kestev missioon, teise jaoks aga ei ole probleem süüa, süüa ja veelkord süüa ning olla kehakaalus, mis teda ei häiri. Kus peitub see võti, mis lisab kehale lisakilosid ja mis mitte? Aitan sul mõista, kuidas tervislikult kehakaalu langetada ja teha seda nii, et sinu keha hakkaks lisakilosid loovutama, kui see on sinu soov.   Kõigepealt soovin ma sulle öelda, et see, milline sinu keha välja näeb ja mis kaalus sa oled, ei määra sinu hinge väärtust. Sa oled ilus ka lisakilodega - kui need aga sind ennast häi..

Loe lisa...

5 MÄRKI JALGADEL, MIS PALJASTAVAD SINU MAKSA TERVISE

by .

  Üheks minu kireks on tervis, selle edendamine ja kehasõbralik toitumine. Soovin ka sind inspireerida iseenda tervisesse rohkem vaatama ja toetama enda keha õigete toitainetega. Ma loodan sellega avada sinu silmad suunas, kus need võivad suletud olla.   Maks on meie kehas üks väga oluline organ - see filtreerib mürkaineid ja aitab kehal toimida. Jalad ja maks on omavahel tugevalt seotud. Jalad on kõige kaugem koht meie kehas ning kui maks on kurnatud või vaevas, siis jalgade pealt on võimalik seda välja lugeda.   Tee iseendaga eksperiment ja analüüsi, k..

Loe lisa...

6 OHUMÄRKI, ET SINU SILMARÕÕM EI SOOVI SINUGA SUHET

by .

  Suhteteemad on alati väga intrigeerivad, põnevad ja tundlikud. Armastus on miski, mida me kõik selles elus vajame ja leida seda teises inimeses on puhas rõõm. Hingesugulus on miski, mida enda ellu kutsuda ja kui see üles leida, siis on see midagi väga väärtuslikku. Suhete loomine, suhtesse astumine, õige partneri leidmine ja armastuse ära tundmine on aga keeruline. Kellel on lihtsalt läinud, siis see võib olla teisele poolele ja loomulikult saatusele ning kaitseinglile, kes on võimaldanud armastust üles leida, tänulik. Teiste jaoks ei pruugi aga suhete teema üldsegi mi..

Loe lisa...

6 PUHAST MÜRKI IGAPÄEVASES ELUS - AVA OMA TERVISE NIMEL SILMAD

by .

  Soovin puudutada teemat, mida enamikul on vaja kuulda ja millega võin aidata sul samm-sammult enda elukvaliteeti ja kogu keha tervist parandada. Nii meie toidulaual, kosmeetikatoodetes kui ka kodupuhastusvahendites, mida me igapäevaselt kasutame, on palju haigestajaid. Selliseid, mis esmapilgul tunduvad tervislikud ja süütud. Neid lisatakse toodetesse, et nende eluiga hoida, maitset parandada, värvust kirkamaks muuta või ka sellepärast, et ühte või teist odavamalt toota. Kokkuvõttes tarbid sa kogu toodet, koos selle heade külgede ja vigadega. Elagem tervislik..

Loe lisa...

6 LISASAMMU VIIRUSTE EEST KAITSMISEKS

by .

  Viirused on saanud populaarseks teemaks ja seda ka põhjusega. Me elame nende keskel ja ainuke viis, kuidas end kaitsta on pidevalt ennetada viirustesse jäämist. Enda immuunsüsteem tuleb üles töötada. On erinevaid viise, kuidas sa saad seda teha ja koduseid võtteid, mis on käepärased. Olen kirjutanud artiklid "Kuidas immuunsüsteemi kiirelt ja lihtsalt tugevdada", mille leiad siit ja "Kodune alternatiivne gripiravi", mille leiad siit. Nendest leiad palju erinevaid nippe. Küll aga on veel 6 lisasammu, mida sa saad teha selleks, et endale tagada raudset tervist..

Loe lisa...

KUU VIIMANE VEERAND KAKSIKUTES - TAASTAME ENDA TERVISE

by .

  Kuu viimane veerand on väga aktiivne Kuufaas, mis toob meie ette muutusi, uuendusi, vabastamisi ja puhastust. Seda Kuufaasi ei tasu alahinnata, sellel on palju võimu ja jõudu, mida me saame enese heaolu nimel ära kasutada. Kuu viimane veerand on mõjutatud iga kuu konkreetsest tähtkujust ja see annab sellele Kuufaasile omapärase väe.   Kuu viimane veerand KAKSIKUTES toob endaga kaasa kiire kasvu, arengu ja tervenemise. Eelkõige toob see Kuufaas endaga kaasa vaimse ja füüsilise tervenduse.   Kaksikute Kuu viimane veerand on vaid ühel korral aastas..

Loe lisa...

MARSI RETROGRAAD - TOHUTU NEGATIIVNE JÕUD INIMESE ÜLE

by .

  Marsi retrograad ei ole tavapärane retrograad, kuna see toimub umbes iga 26 kuu ehk iga kahe aasta tagant. Marsi retrograad kestab umbes kaks ja pool kuud järjest ning selle lühikese ajaga suudab see päris palju meid mõjutada. Retrograadid on alati võimsad, hoolimata sellest, milline planeet retrograadis on. Retrograad tähendab lühidalt seda, et taevas hakkab see planeet tagurpidi meie suhtes liikuma. Retrograadi ajal muutuvad alati energiad intensiivsemaks ja vastavalt planeedile tulevad teatud energiad rohkem esile. Marsi retrograad on väga haruldane nähtus, ja teine planeet, mis l..

Loe lisa...

VANNITUBA - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Vannituba sümboliseerib spirituaalsel tasandil hingelist arengut, edasiliikumist ja puhastust. Kui näed vannituba unes, siis see on teema, millest unenägu räägib. Vannitoa unes nägemine tähendab seda, et midagi sinu spirituaalses kehas on toimumas. See võib olla täiesti teadlik liigutus või tegevus, mida sa iseendas teed. Samas võib see olla ka alateadlik muutus.   Enne, kui sa sukeldud detailsemasse vannitoa unenägude seletusse, mille olen sulle siia kirja pannud, sul on vaja üks asi kindlaks teha.   Esmalt, kas tegemist oli uue, puhta ja kauni vannito..

Loe lisa...

SUURENDA ENDA ISIKLIKKU ENERGIAVÄLJA

by .

  Energiaväli ja selle sisu annavad sulle võimaluse areneda, õppida, head õnne elus kogeda ning enda soovmõtteid täide viia. Mida võimsam on sinu energiaväli, seda paremini sa end tunned, seda kiiremini sa elus õpid ja seda võimekam suudab olla sinu intuitsioon. Enda energiavälja kasvatamine on väärt vaeva nägemist.   Tegelikkuses on aga nii, et iga hetk sa kas kasvatad enda energiavälja või kahandad seda. Iga sekund, isegi praegu sellel hetkel sa teed seda. Suure tõenäosusega selle artikli lugemine muudab sinu energiavälja võimsamaks, kuid iga järgnev hetk mõjub sinu ener..

Loe lisa...

HOBUSE-AASTAL SÜNDINUTE ISELOOM JA ELUEESMÄRK

by .

  Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Hobuse kohta ja sa oled Hobune, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima.   Hobuse-aasta on kohe peal Mao-aastat ja peale seda jä..

Loe lisa...

EKSISTENTSIAALNE DEPRESSIOON

by .

Depressioon on üüratult lai, keeruline, salakaval ja raskesti lahendatav terviseprobleem. Et tõmmata selle edasiarengule pidurit, tuleb esmalt üles leida põhjus, miks depressioon eksisteerib. Sellele küsimusele vastust leides on suur tõenäosus sellest ühel päeval ka täielikult vabaks saada. Üks osa minu tööst on aidata depressioonis inimesel taas leida üles valgus. Minu töö on välja selgitada, miks ollakse depressioonis, mis on selle süvendaja ja mida saaks ette võtta, et panna algus enesetervendusele. Olen aastatega jõudnud järeldusele, et depressioone on väga palju erin..

Loe lisa...

KELP EHK PRUUNVETIKAS - SUPERTERVENDAJA

by .

  Kelp ehk pruunvetikas kasvab merevetes ja omab suurepäraseid tervendavaid omadusi. Kelp'iga on võimalik enda tervis korda saada, kui sinu keha tunneb puudust teatud vitamiinidest, mineraalainetest ja mis kõige tähtsam - joodist. Kelp on üks parimaid joodi allikaid ja seetõttu on see suurepäraseks abiliseks sinu kilpnäärmele ja hormoonidele.   Kelp ehk pruunvetikas on üks merevetika liikidest, mis värskena on rohekat tooni ja kuivamisel muutub see tumepruuniks. Sealt on see ka enda nimetuse saanud.   Kelp on merevetikas, mida saab kasutada söögitegemisel (paljud ..

Loe lisa...

LÕPETA HEAKSKIIDU OTSIMINE JA ELA ELU TÄIEL RINNAL

by .

  Kui sa otsid heakskiitu, et midagi alustada, kusagile poole enda elus liikuda, midagi enda ellu tuua või isegi jätta - siis usu mind, see ei tee sind õnnelikumaks ja rahulolevamaks, kui teha neid otsuseid ning samme ilma heakskiiduta. See on märk sellest, et sa ei oska õnnetunnet tunda ehtsal ja siiral moel. On aeg sellisele rütmile pidur tõmmata ja liikuda edaspidi enda elus nii, et vaid sina ise oleksid see, kes oleks sinu heakskiitja. On aeg hakata täiel rinnal elama!   Ma tean, et väga paljud inimesed võitlevad igapäevaselt enda sees sellega, et nad otsivad heak..

Loe lisa...

KEEGI SEISAB SINU EES - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenägude maailm on võrratult sügav ja huvitav. Kui näed regulaarselt unenägusid, siis tead, kui põnev see maailm on. Unenägusid saad aga nautida, juhul kui sa suudad need enda jaoks lahti seletada või mõtestada. Siinkohal tulen sulle poolel teel vastu ja aitan sul seda maailma paremini mõista. Kirjutan unenägude seletajaid, et just sina mõistaksid enda unenägude tähendusi.   Nagu ütlesin - unenägude maailm on sügav, see aga tähendab seda, et unes võid näha väga palju erinevaid asju ning tegevused ja sündmused võivad olla eriliselt värvilised. Ka sellist asja v..

Loe lisa...

4 TOIMIVAT LAHENDUST, KUIDAS END VAIMSELT TERVENA HOIDA

by .

Ärevus, stress, paanikahood, depressioon, meeletud hirmud, uneprobleemid, rahutus, iseendas kahtlemine, teiste mitte usaldamine, ülesöömine, kehvad harjumused ja paljud teised kurnavad ning vaimset keha laastavad probleemid eksisteerivad igal pool inimeste seas. On väga palju neid, kellel on korraga mitmed nendest probleemidest, mis muudavad elukvaliteedi kehvaks ja lõhuvad vaimset tervist. Siinkohal on väga suureks probleemiks ärevus ja vahel isegi seletamatu ärevus, mille puhul tihtipeale ei saadagi aru, kuskohast see pärineb. Kuna mul on nii suur kokkupuude erinevate inimes..

Loe lisa...

PUNASE RIISI PÄRM - 3 KÕIGE KARDETUMA HAIGUSE ENNETAJA

by .

Olen loodus- ehk alternatiivravi austaja ja inspireerin seetõttu ka teisi kasutama enda tervendamiseks kõike seda, mida loodus on meile selleks andnud. Punase riisi pärm ei pruugi kõlada väga atraktiivselt, küll on aga selle toimeained väga tõhusad. See võib olla sulle number üks tervendaja, kui vaevled selliste probleemide käes, millele punase riisi pärm suudab tervendust pakkuda. Punase riisi pärm on saadud kääritamise meetodil. Seda on Hiina traditsioonilises meditsiinis kasutatud mitmeid sajandeid selle tugevatoimeliste raviomaduste tõttu. Huvitav on selle alternatiivravimi ..

Loe lisa...

7 VIISI KUIDAS LAHTI SAADA PIDEVAST JÕUETUSEST

by .

  Jõuetusega silmitsi seismine on tohutult raske, kuna sellisel hetkel tundub, et seda energiat ja head enesetunnet enda liikuma panemiseks ei tulegi. Jõuetuse all kannatavad tohutult paljud inimesed ja seda tean ma seetõttu, kuna minu enda töös jõuan ma jälle kellegi abistamisel selleni, et teda vaevab füüsilise, vaimse ja emotsionaalse energia puudus. Jõuetus ei ole lihtsalt see, et peale rasket tööpäeva on energia otsas. Sellisel puhul on see täielikult lubatud ja see viitab, et sinu keha funktsioneerib õigesti. Jõuetus on hoopis midagi muud. Tegemist on energiapuudumisega, mis võib..

Loe lisa...

INGLISÕNUM - 858

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sinu ette toodi number 858? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud sinu teele mingi märgina? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui keegi oleks sulle selle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadud sõnumid. Aitan sul lahti seletada selle, mida tähendab Inglite maailmas number 858 ja millise sõnumiga on see sinu ette tulnud.   Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on, mida spirituaalsem sa oled, mida rohkem Inglikr..

Loe lisa...

ÄIKE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Äike on miski, mida paljud kardavad ja on neid, kes seda armastavad ning sellest adrenaliini saavad. Täpselt samamoodi on selle unes nägemisel kaks täiesti erinevat külge. Kui sa nägid unes äikest, siis enne täpsemat lahti seletamist pead sa iseenda käest küsima seda, milline side sul äikesega on. Kas see on miski, mida sa väga kardad või oled sina just nende seas, kellele meeldivad äikesetormid?   Juhul, kui sina oled see, kes kardab äikest, siis unes äikese nägemine on pigem halvaendeline ja positiivsed tähendused ei pruugi sinu puhul kehtida.   Juhul, kui..

Loe lisa...

2020. AASTA LAPSED - SÜNNIGA KAASNEV ELUÜLESANNE

by .

  Numeroloogial on tohutu vägi, mida ei tasuks alahinnata. Igal aastanumbril on oma energia, mis kandub tervesse sellesse aastasse. Nii saavad ka lapsed, kes sellel aastal sünnivad, oma sünnikaarti oma sünniaasta energia. See kinnitub terveks eluks nende Auravälja. Iga aasta sümboliseerib ka teatud ülesandeid ning see, kes on sellel aastal sündinud, hakkab enda teadmata ka neid täitma.   2020. aasta on üks pöörasemaid aastaid enda muutlikkuse, uuendusvajaduse, ettearvamatuse ja tegutsemisjanu poolest. See kõik kandub ka nende laste Auravälja, kes sellel aastal..

Loe lisa...

MIDA ON SUL VAJA VEEL ROTIAASTA KOHTA TEADA JA ÄRA JÕUDA TEHA

by .

  Iga aasta alguses viin ma läbi horoskoobiteemalisi loenguid, kus räägin pikalt ja põhjalikult sellest, mida tulevane astroloogiline aasta meile kõigile toob. Rotiaasta juhib enamus 2020. aastat ja see kandub veel edasi 2021. algusesse.   Metallroti aasta kestab 25. jaanuarist 2020 kuni 11. veebruarini 2021.   Rotiaasta on olnud pöörane, muutusterohke, täis üllatusi ja ülemaailmset ärkamist, nagu ma aasta alguses mulle külla tulnutele rääkisin, et see aasta erineb kardinaalselt teistest eelmistest aastatest.   Selle aasta eesmärk on p..

Loe lisa...

TÄISKUU - KAITSEMAAGIA OMA LAPSELE

by .

  Laps on kõige suurem varandus ja lapse heaolu on armastava vanema jaoks kindlapeale kõige olulisem asi. Elu ise aga ei ole alati ohu- ja murevaba. Kui tunned, et sinu lapsel on vähe kaitset, ta satub kergesti probleemidesse, keegi kiusab teda või sa lihtalt soovid teda kaitsta ohtude eest, siis see maagia aitab sul seda saavutada.   Millal seda maagiat teha?   Täiskuu maagiad on alati ühed võimsamad ja seega on kõige parem seda maagiat teha Täiskuu ajal. Iga umbes 28 päeva tagant saabub uus Täiskuu. Täiskuu maagiaid saab teha 3 järjestikusel päeval ehk saad..

Loe lisa...

RIID JA TÜLITSEMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

Oled sa kunagi unes riielnud? Kellegagi tüli alustanud? Keegi on sinuga tüli norinud või oled tülitsemist pealt tunnistanud? Tegemist on äärmiselt populaarse teemaga, mida unes näha. Kuna minu poole on paljud inimesed pöördunud sooviga selle unenäo tähendust teada saada, siis otsustasingi sellest põhjalikumalt rääkida. Kindlasti aitab see ka sul endal paremini mõista unenägusid, kus riiud aset leiavad. Kõigepealt, enne kui alustad selle unenäo lahti seletamist, tuleta endale paar asja meelde. Meenuta, kuidas riid lõppes, kellel oli õigus, kes alustas, ja meenuta, mis s..

Loe lisa...

7 ASJA, MIDA EI TOHI LÕVILE KUNAGI TEHA

by .

Astroloogia on põnev ja veelgi põnevam on lugeda oma tähtkuju kohta ning leida seal sarnasusi iseendaga. Mulle on tähtkujud alati pakkunud palju huvi ja veelgi rohkem naudin ma nende kirjeldamist. Igal tähtkujul on teatud energia, mis kandub inimese sünnihetkel tema Auravälja. Kui oled näiteks sündinud Lõvina, siis kannad selle tähtkuju energiaid terve elu enda Auraväljas. Kõikidel Lõvidel on midagi ühist ja lisaks muudab igaühe unikaalsus kõik Lõvid erinevaks. Mina räägin tähtkujude puhul aga sellest, mis neil kõigil ühine on. Täna aitan ma sul mõista seda, mida mitte kunagi ei ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 656

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sinu ette toodi number 656? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud sinu teele mingi märgina? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui keegi oleks sulle selle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadud sõnumid. Aitan sul lahti seletada selle, mida tähendab Inglite maailmas number 656 ja millise sõnumiga on see sinu ette tulnud.   Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on, mida spirituaalsem sa oled, mida rohkem Inglikr..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 5454

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sinu ette toodi number 5454? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud sinu teele mingi märgina? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui keegi oleks sulle selle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadud sõnumid. Aitan sul lahti seletada selle, mida tähendab Inglite maailmas number 5454 ja millise sõnumiga on see sinu ette tulnud.   ​Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on, mida spirituaalsem ..

Loe lisa...

ENESEKAITSE JA KARMA

by .

Karmaseadus on minus alati aukartust äratanud. Tunnistan, et olen Karmakartlik. Mida see aga tähendab? Selle all mõtlen ma seda, et ma tean, et iga minu tegu, samm, motiiv ja tunded loovad mulle isiklikku Karmat. Sellest ei ole mitte kellelgi võimalik pääseda. See järgib sind, mind ja kõiki teisi alati. Ükskõik, mida sa teed, sellega sa aktiveerid ühes või teises suunas enda Karma. Millises suunas ma sooviksin seda käima seada? Ikka heas suunas ehk ma tahan kasvatada enda elus head Karmat. Karmakartliku inimesena ma tean, et kõik minu teod toovad kaasa tagajärgi ja seetõt..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID JA KUIDAS NEID KELLAAEGADE PEALT ÕIGESTI VÄLJA LUGEDA

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglisõnumid on aastate jooksul kogunud meeletut populaarsust ja eks ma ise oman selles suurt rolli samuti. Alustasin nendest kirjutamist, kuna väga paljud minu jälgijad, kliendid ja kaasa arvatud ka mina ise, näeme neid. Kuna tõlgendasin neid pidevalt mulle külla tulnud inimestele, siis otsustasin nendest ka kirjutama asuda. Need aitavad mõista korduma kippuvaid Inglisõnumeid ja seda, mida siis Inglid soovivad meile kõigile öelda.   Täna räägin ma sellest, kuidas õigesti Inglisõnumeid kellaaegade pealt välja lugeda. See on lihtne viide sellele, kuidas teha vahet, mis numb..

Loe lisa...

KELLEGI OOTAMINE JA SAABUMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kellegi ootamine ja saabumine on väga populaarne unenäo teema. See on unenägu, kus sa kas ootad kedagi, kes on sinu juurde tulemas, või näiteks sa tead, et keegi on kohe-kohe saabumas. Vahel on kindlalt teada, kes on sinu juurde tulemas, vahel võid kogeda, et see on üllatus. Põnevus selles unenäos eksisteerib ja emotsioonid on tavaliselt tugevad. Aitan lahti seletada, mida selline unenägu tähendada võib. Seletus on lihtne ja lühike. Sulle endale jääb aga suur osa lahti nuputamiseks või endale aja andmiseks, et unenägu saaks tulevikus end ise lahti seletada. ..

Loe lisa...

KALLISTUS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Oled sa kunagi näinud unes, et keegi sind kallistab või oled ise olnud embaja ja see kõik tundus nii ülimalt reaalne. Sa tajusid seda soojust, emotsioone, selles oli tundeid ja see hetk nagu elas? Kindlasti on palju teid, kes on sellist ülireaalset kallistust unes näinud. Ma aitan lahti seletada seda, mida kallistamine unes tähendab ja mida sa võiksid selle teadmisega peale hakata.   Ennekõike soovin ma seda öelda, et kui sa tundsid, et unenägu on ülimalt reaalne, siis oli see astraalrännaku üks osa. Sellel hetkel võid sa öelda: "Mina olen astraalrännakut kogenud!".&n..

Loe lisa...

L-TEANIIN - LOODUSLIK RAHUSTI HEAOLUTUNDEKS JA LÕÕGASTUMISEKS

by .

  L-Teaniin on aminohape, mida tavaliselt leidub teelehtedes ja teatud sorti seentes. Need, kes joovad regulaarselt musta või rohelist teed, rikastavad selle vajaliku aminohappega enda keha. Siinkohal loeb ka tee kvaliteet ja see, kui tihti teed juuakse. Igapäevastel teejoojatel võivad olla väga head L-teaniini varud, kuid neil, kes joovad ühe tassi päevas või mõned tassid nädalas, võib juba olla selle aminohappe puudus. L-Teaniini on võimalik saada ka toidulisandina ja seda leiab ka La Tene poodidest. E-poest leiate L-teaniini toidulisandi SIIT.   L-Teaniin on väga kas..

Loe lisa...

JUPITERI SEKSTIIL NEPTUUNIGA - TOHUTU ÕNNE AKTIVISEERIMISE HETK

by .

  Jupiteri sekstiil Neptuuniga on küllaltki haruldane. sest see esineb iga 4 kuni 9 aasta tagant. Seega on nende kuupäevade teadmine oluline. Aitan sul seda planeetide seisu mõista ja räägin, mis see endaga kaasa toob.   Planeedid, tähed ja kõik, mis puutub astroloogiasse, on üheks minu kireks. Nende seisude mõistmine aitab sul paremini aru saada, mis maailmas, sinu elus või hinges toimub. Oleme planeetide liikumisest ja tähtede seisudest mõjutatud rohkem, kui me esmapilgul seda arvatagi võime. Tegelikkus on aga see, et planeetide seisud muudavad meie tuju ja olemust, a..

Loe lisa...

RITUAALITÕRVIKUD JA NENDE KASUTAMISVÕIMALUSED

by .

  Rituaalitõrvikud koosnevad kuivatatud taimedest, mis on spetsiaalsel viisil kokku pandud, et neid oleks võimalik mugavalt kasutada. Nende eesmärk on anda sulle võimalus energiaid puhastada. Taime põletades eritub tervendava väega suits, sest rituaalitaimedes on eeterlikud õlid, mis põletamisel vallanduvad ja nende suits toob välja kõik taime head ja kvaliteetsed omadused. Rituaalitõrvikud on tehtud nii, et rituaalitaime oksad või lehed on ära lõigatud ning kokku punutud niidi või paelaga, mis kergelt ära põleb. Seejärel lastakse rituaalitõrvikul ära kuivada ja siis ongi see valm..

Loe lisa...

100% LOODUSLIKUD NIPID PUUGITÕRJEKS

by .

  Puugid on väikesed putukad, kes omavad inimese tervise üle suurt võimu, kui nad meid mürgitavad. Nendest tasub kindlasti eemale hoida, kuid see ei tähenda seda, et ei tohiks metsa või loodusesse minna. Ära võta endalt õigust loodust nautida! Pigem mine sinna teadlikult ja puukide eest kaitstult. On olemas 100% looduslikke nippe, mis sind puukide eest kaitsevad. Need nipid võivad sind puukidest täiesti eemale hoida või, kui nad ka tulevad sinu peale ronima, siis ei soovi puugid kohe nahale kinnituda. See annab sulle eelise, et jõuad ehk puugid enda pealt enne ära noppida. An..

Loe lisa...

12 TÄHTKUJU - MIDA SA SUHTES KÕIGE ENAM VAJAD

by .

  Tähtkujud on mind alati köitnud ja nende iseloomude ning elueesmärkide tõlgendamine on mind alati kõnetanud. Tähtkujude südamesoove on võimalik mõista ja ma olen jõudnud järeldusele, mida iga erinev päikesemärgi esindaja suhtes kõige rohkem vajab. Siit saad hea äratundmise iseenda kohta ja häid vihjeid oma kaaslase või potentsiaalse tulevase kaaslase kohta. Võta siit vihjeid ning märka enda kaaslases seda, mida tema vajab. Olgu see siin ka käsiraamat sinu kallimale, et täita oma hinge veelgi rohkem sellega, mida sa temalt kõige rohkem ootad.   Kõ..

Loe lisa...

MIS ON HING?

by .

  Spirituaalse arengu juures on üks olulisemaid õppimise kohti see, et teha endale selgeks, mis on hing. Küsimus on väga lihtne, kuid see, kas sa oskad sellele vastata, on omaette küsimus. Üritan avada sinu silmad just sellel teemal, et aidata sul spirituaalselt kasvada. Räägin sulle enda vaatenurgast ja sellest, kuidas defineerin hinge mina.   Esiteks, miks on vaja teada, mis on hing, ja kuidas on see seotud ühe kõige olulisema teadmisega spirituaalsel teekonnal? Vastus siinkohal on lihtne - kui sa ei mõista, mis on hing, siis on sul kerge end kaotada ja eksiteele sattuda. ..

Loe lisa...

MAGNEESIUM - MINERAAL, MILLE PUUDUS PÕHJUSTAB TÕSISEID TERVISEMURESID

by .

  Magneesium on inimese kehale üks tähtsamaid mineraale ja seetõttu ongi oluline pöörata tähelepanu sellele, kas sinu toidus on magneesiumi piisavalt või mitte. Uuringute tulemustel on avastatud, et tänapäeval on pea 60% inimestest pidevas magneesiumipuuduses. See tuleb sellest, et põllud, millel täna taimi kasvatatakse, on mineraalide vaesed. Isegi kui sinu toidulaud on tervislik, ei pruugi sa igapäevasest toidust vajalikku magneesiumi kogust kätte saada. Seega, suure tõenäosusega, võib sinu keha vajada ekstra magneesiumit juurde ka siis, kui sa..

Loe lisa...

SKORPION - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Skorpionid sümboliseerivad inimestele ohtu ja ettevaatlikkuse vajadust. Tegemist ei ole ülipopulaarse sümboliga, mida unes kohata võid, küll aga on unenägude maailm niivõrd kirju, et ka skorpion võib sattuda sinna sulle sõnumit tooma. Skorpionil on palju erinevaid tähendusi ja see võib muuta unenäo lahtiseletamise keeruliseks. Küll on mul aga anda sulle vihjeid, mis võivad sind aidata ja seletada ära selle müstilise olendi tähenduse või ettekuulutuse.   Üleüldiselt sümboliseerib skorpion ohtu, mis on otseselt sinuga seotud. See võib olla spirituaalne, vaimne, emo..

Loe lisa...

KUIDAS ISEENDALE ANDESTADA?

by .

  Minu aastatepikkune töö inimeste tervendamisel ja õigele teele suunamisel on mulle näidanud, kui paljud inimesed kannatavad enda tehtud minevikuvigade tõttu. Aastad on möödunud, kuid süütunne ja valu ei soovi ära minna, rikkudes järsult ära ilusa päeva, tuletades meelde asju, mis on minevikus tehtud, öeldud või tegemata jäetud. Minevikukummitustest on väga keeruline lahti saada ja tervenemisprotsess ei saagi alata, kui lihtsalt põgeneda või üritada neid mõtteid enda sees summutada. Piinavad mälestused, valusad momendid - need rikuvad ära selle hetke, kus sa viibid, selle ol..

Loe lisa...

SEDA 5 ASJA ÄRA SKORPIONILT MITTE KUNAGI KÜSI

by .

  Tähtkujud on kõik erilised, neil on oma iseloom, positiivsed küljed ja keerulised pooled ning siinkohal ei jää ka Skorpion alla. Tegemist on vee-elemendi tähtkujuga, kes pealtnäha on kõige tugevam inimene, keda sa tead, kuid seestpoolt on tema süda kaitseta. Skorpion on ääretult tundlik ja on mõned teemad, millega sa peaksid äärmise ettevaatlikkusega ringi käima, kui soovid temaga luua või hoida head sidet. On olemas delikaatsed teemad, mida näiteks temaga vesteldes ei tasuks puudutada. Seda kõike sinu enda ja tema heaolu nimel. Eriti, kui sa ei soovi teda haavata, tem..

Loe lisa...

MERKUURI RETROGRAAD VÄHIS

by .

  Merkuuri retrograad Vähis on kõikide teiste Merkuuri retrograadidega võrreldes oluliselt leebemalt ärritava väega. Tavaliselt ajab Merkuuri retrograad kõik asjad pea peale ja ega segadustunne ning äkiline käitumismuster ka sellel korral tulemata jää. Need tulevad, inimesed muutuvad närvilisemateks ja kannatlikkus jääb tahaplaanile. Küll aga ei mõju Vähi retrograad väga laastavalt, kui sa üritad ise end võimalikult tasakaalukana hoida.   Kõige hullemini mõjub Vähi retrograad neile, kes on depressioonis või kannatavad tugeva stressi käes. Vähk on tundlik, emot..

Loe lisa...

TENE LAUL - MINU VIIS PARIMAT SOOVI SULLE

by .

  Ma olen tänulik väga paljudele inimestele, kes on aastaid minu mõtetele, tegevustele ja kirjutistele kaasa elanud. Kogu armastus, mille olete mulle saatnud, annab mulle iga päev tõuke muudkui edasi tegutseda ja kirjutada teile enda nägemustest, visioonidest ning teadmistest. See teekond on olnud täis armastust, põnevust ja võimekaid inspiratsioonihetki, mille soovin igatepidi võtta endaga ka tuleviku radadele kaasa. Soovin aga tagasi anda veelgi rohkem ja siin on minu parimad soovid sulle...   1. MA SOOVIN SULLE PALJU ARMASTUST   Sa väär..

Loe lisa...

KALTSIUM - VAJALIK KOGU KEHA KOOS HOIDMISEKS

by .

  Kaltsiumil on kehas mängida suur roll, aidates sellel püsida terve ja tugevana. Seda on kehal vaja, et vereringe saaks korrapäraselt töötada, see aitab kaasa normaalsele hormonaalsele tasakaalule, on seotud luude ja hammaste tugevana hoidmisega, lihaste liikumises hoidmisega ning on kasulik ka paljule muule. Kaltsium on kindlasti mineraalaine, mida sinu keha igapäevaselt vajab ja, kui seda toidu seest kätte ei saa, siis on vaja seda kindlasti võtta toidulisandina.   Kuna keha ei suuda kaltsiumit ise toota, siis on ülimalt oluline saada see kätte toidust või tarbi..

Loe lisa...

8 MÄRKI, ET SA OLED AMBIVERT

by .

  Kindlasti oled sa kuulnud introverdist ja ekstraverdist? Oled ehk isegi mõelnud selle peale, kumb sa ise oled. Kaalunud, kas oled tagasihoidlik ja kõrge mõttelennuga introvert, või hoopis lõbu ihkav ja võimsa eneseväljendusega ekstravert? Aga võib olla sa ei ole ei introvert ega ekstravert, vaid hoopis ambivert! Ambiverdi puhul on tegemist nende kahe isiksusetüübi kuldse keskteega. Tihtipeale unustatakse ambiverdid ära ja isiksusetüüpe hinnatakse enamasti vaid kahes suunas. Tegelikult on olemas kolm isiksusetüüpi ja üks nendest ongi ambivert. Aitan sul mõista, kas sina võid olla ..

Loe lisa...

PÄIKESEVARJUTUS VÄHIS - SUHETE TULEVIKU PAIKA PANEMINE JA MINEVIKU VABASTAMINE

by .

  Päikesevarjutus on kõikidele spirituaalsetele ning astroloogiat ja müstikat armastavatele inimestele väga oluline. See annab meile võimalusi tuua enda ellu muudatusi, teha erinevaid soovide teele saatmise rituaale ja võtta ette palju muudki head. Päikesevarjutus on siis, kui Kuu asetseb täpselt Maa ja Päikese vahel. Sel ajal on Maa peale kiirgamas võimas energialaine ja see muudab Päikese tumedaks või loob sellele varju. Täieliku Päikesevarjutuse puhul ei ole Päike üldse nähtav. Kui Päikesevarjutus on Noore Kuu ajal, siis see energia, mille Päikesevarjutus loob, saadab meid ter..

Loe lisa...

9 HEAD IDEED ENDA VAIMSE JA FÜÜSILISE TERVISE TOETAMISEKS

by .

  Igapäevaelu võib olla kiire ja toimekas, kuid sul ning kõigil teistelgi on vaja hoida ennast tervena. Jagan sinuga üheksat väga lihtsat ning teostatavat ideed, kuidas hoida oma vaimne ja füüsiline tervis tugevana. Kasuta neid, püüa need enda ellu sisse tuua ja sa näed, kuidas stressitase muutub madalamaks ning üleüldine heaolutunne hakkab kasvama. Sa oled väärtuslik ja pead end nii ka kohtlema!   1. VEEDA VÕIMALIKULT PALJU AEGA VÄLJAS   Kui sa oled usin töömesilane, siis ei jää sul kindlasti väga palju vaba aega, et saaksid minna välja päikest, lo..

Loe lisa...

KAKSIKUTE MEES - SARMIKAS JA SÄRTSAKAS

by .

  Kõikide tähtkujude esindajad on omanäolised ja erinevad. Lisaks sellele on kohati erinevad ka mehed ja naised, kes on sündinud ühe ning sama päikesemärgi all. Kõik KAKSIKUD on kiire taibuga, nutikad ning emotsionaalsed, kuid Kaksikute meestes on veel midagi, mida kõikidele naistele pakkuda.   Kui sa oled vallaline või sinu kaaslaseks on Kaksikute mees, siis on need minu mõtted just sinule. Leiame tema head küljed üles, naudme neid ja lasema tal olla tema ise.   Kaksikute mehed on sündinud ajavahemikul 21. MAI - 20. JUUNI. Alguses ja lõpus on ..

Loe lisa...

IGAPÄEVANE JA LIHTNE DETOXKUUR SINU KEHALE

by .

  Sinu hea enesetunne ja hea elukvaliteet saavad alguse tugevast tervisest. Tervise tugevdamiseks on vaja palju ära teha. Esiteks tuleb olla positiivne ja stressivaba, teiseks olla võimalikult aktiivne ning hoida enda toidulaual kehasõbralikku, orgaanilist, mahedalt kasvatatud toitu. Küll aga jõuavad kahjulikud mürkaineid meie kehasse ebakvaliteetse toidu, saastatud õhu, kodus kasutatavate puhastusvahendite, kosmeetika ja paljude tarbeesemete kaudu. Kahjuks leidub mürke tänapäeva maailmas igal pool ning need on tihtipeale peidetud. Toidud, mis on pestitsiidide, herbitsiidide ..

Loe lisa...

TÄISKUU HALVA KARMA TERVENDAMISE RITUAAL

by .

  Oled sa kunagi tundnud, kuidas sind on tabanud justkui ebaõnn? Sul läheb mõne inimese või teemaga elus eriliselt keeruliselt? Tunned, kuidas oled tihtipeale nõiaringis ja elu ei lähe kuidagi edasi? Sellisel juhul võib olla tegemist halva Karmaga. See Täiskuurituaal on mõeldud halva Karma tervendamiseks ja ebaõnne vabastamiseks. Tegemist on universaalse rituaaliga, mis tähendab seda, et sul on selle rituaaliga võimalik tervendada ja vabastada ükskõik millist ebaõnne.   Rituaali on võimalik teha nii konkreetse Karmaenergia tervendamiseks kui ka üleüldiseks Kar..

Loe lisa...

MIS ON TÖÖALANE HALB KARMA JA KUIDAS SUL ON VÕIMALIK SEDA VÄLTIDA

by .

  Karma on energiaseadus, mis saadab meid kõiki ja igaüht eraldi veel ka isiklikul tasandil. On mõistlik olla Karmakartlik, sest see aitab parandada sinu isiklikku Karmaringi. Kui tunned seda kunsti, siis oskad Karma enda jaoks soodsas suunas liikuma seada. Iga sinu tegu, samm ja mõte on sellega seotud. Kõik need aspektid toodavad sulle oleviku või tuleviku jaoks Karmat. Tihtipeale unustatakse Karmatundlikkus ära tööl ja lastakse rahal, mugavusel või mõnel teisel põhjusel end negatiivsesse Karmakeerisesse tõmmata. Aitan sul mõista seda, milliste kohtade peal sa peaksid kindlasti o..

Loe lisa...

LÜSIIN - JUUKSEKASVU SOODUSTAV JA STRESSI LEEVENDAV AMINOHAPE

by .

  Lüsiin on üks esimesi toitaineid, mille poole pöörduda, kui soovid kauneid juukseid, ilusat nooruslikku nahka ja tugevat vaimset keha. Lüsiin on aminohape, mida sinu keha ise toota ei suuda, kuid keha jaoks on see vajalik ja ka väga kasulik. Kui see sinu toidulaualt puudub, siis oleks seda kindlasti vaja toiduna või toidulisandina tarbida. L-Lüsiin on lüsiini vorm, mida keha suudab toidulisandina omastada ja seetõttu on La Tene butiikides müügil oleva lüsiini nimetus just selline. Selle toote leiad SIIT. Lüsiin aitab kaasa lihaste tööle ja on seotud rasvade transportim..

Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja