Menüü
Ostukorv

MOOKAITE pendel

MOOKAITE pendel VÄEESEMED
MOOKAITE pendel
17.00€
Maksudeta: 14.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MOOKAITE pendel

Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.

MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimaluse enda elu õnnelikumaks ja paremaks muuta. Suurendab õnnetunnetpositiivsust ja muudab sind optimistlikumaks. Toob uusi võimalusi sinu ellu.

Mookaite on Austraaliast pärinev Jaspis. Mookaite peamiseks leiupiirkonnaks on Carnarvon Basin Lääne-Austraalias. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liik, põhimõtteliselt näeb iga kristallitükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värvilise ja kauni olemusega kristall. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas võib teine olla beež mõne lilla triibuga.

Mookaite peamiseks ülesandeks on tuua keskkonda ning inimestesse positiivsust. Mookaite aitab neid, kes otsivad elus uusi võimalusi ja soovivad olla rõõmsameelsemad. 

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

MOOKAITE JA PENDEL

Mookaitest valmistatud pendlid on aga väga heaks tuleviku ette ennustamise väeesemeks ja väga sobilik neile, kes ei ole ennem pendlimaailmaga tuttavad olnud. Mookaite sobib nii-öelda algajatele müstikutele seetõttu, et see kohaneb kiiresti inimese energiväljaga, hoolimata tema spirituaalsest tasemest, mis omakorda lihtsustab pendli kasutamist. Seega on Mookaite Mäekristalli kõrval üks lihtsamini kasutatavaid ennustusvahendeid.

- Mookaite pendli käest saab küsida väga lihtsaid küsimusi ja nendele vastuseid. Ennekõike suudab Mookaite vastata tuleviku küsimusi: "Kas homme tuleb päike välja?","Kas ma lähen aasta jooksul reisile?", "Kas ma peaksin välismaale elama minema?" jne.

- Mookaite eelistab väga lihtsaid ja igapäevase eluga seotud küsimusi, kuna Mookaite energiaväljas on väga suur positiivsus, siis see oskab kõige rohkem tegeleda lihtsatele probleemidele lahenduse leidmiseks. Näiteks võin tuua, et Mookaite vastab raskel küsimustele, mis on seotud tõe varjamistega ja minevikus tekkinud valede jälile saamisega.

- Mookaite ennustab ette kõige enam lähitulevikku ja see on selle kristalli eelisomadus. Seda omadust saab kasutada hetkeolukordade lahendamiseks ja vastuste saamiseks, mida on sul vaja kiirelt. Seega soovitan Mookaite pendlit endaga pidevalt kaasas kanda, juhul, kui sul on vaja kiiret nõuannet.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Mookiate pendlit saab kasutada järgmiselt:

- Juurtšakra tervise ja Auralekete vaatamiseks - selleks hoitakse pendlit Juurtšakra kohal ja vaadatakse, kas pendel seisab, annab eitavat või jaatavat vastust. Kui Juurtšakra on terve, siis Mookaite pendel teeb jaatavat vastust ja sa oled terve. Eitamisel on Auralekked selle Tšakra kohal ja seda tuleks kaitsma hakata kaitsekristallidega (Granaadi kandmine käe peal või taskus). Kui pendel aga seisab, siis Juurtšakra on paigast ära ja seal on probleemid. Selliseljuhul tuleb Juurtšakrale mõeldud kristalle kandma hakata, et seda tervendada.

Mookaite pendli kaasas kandmisel on üks hea omadus, mida see kristall suudab endast välja anda ka siis, kui seda ehtena ei kanta - see kaitseb kodust eemal olles sind manipulatsiooni eest ja salakavalate skeemide eest. Olgu siis selleks kodust eemal olekuks tavaline poodi minemine või reisimine välisriiki.

- Mookaite aitab tervendada neeruprobleeme, tugevdada ja tervendada põit, tasakaalustada veresuhkru taset ehk maandada kõrget veresuhkrut. Sobib neile, kes ei armasta vett juuta. Mookaite kandmine aitab sul veevajadust suurendada ja tekitab selle järgi isu.

- Kantakse selleks, et hoida keha noorena ja tervena. Aitab keha vananemisprotsessi aeglustada, aidates pidurdada ka erinevate haiguste kiiret arengut.

- Soovitan Mookaitet kanda esimestel raseduskuudel loote kaitsmiseks. Sobib neile, kellel on raske lapseootele jääda või kellel on eelnevalt olnud nii-öelda "ärakukkumist". Mookaite aitab kaitsta last surma eest.

Kui Mookaite kristall sind lummab ja sul tekib sellega sõnuseletamata side, siis sellel on oma tähendus: "Sul on ees ootamas põnev ja seiklusrohke uus eluetapp" ja Mookaite on kristall, mis aitab seda kõike sinu ellu tuua. Mookaite pendel töötab vaid siis, kui sul tekib see side ja kui tekib, siis sellest saab väga tugev väeese sinu ellu.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Mookaite pendli laadimisekristalliks sobib kõige enam Tsitriin geood ja puhastamiseks Ingveri- või Magnooliaküünal.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Mookaite pendlikoti sisse aseta Girasol (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). See kristalli suurendab selle pendli väge ja geood aitab pendli töökorras hoida.

Kui sa soovid teada saada, kuidas pendlit täpselt kasutada, mida sa peaksid selle juures silmas pidama, kuidas seda laadida, puhastada ja aktiveerida, siis loe minu kirjutatud täispikka artiklit pendlite kohta SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.