Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - TENE ARTIKLID - hingesugulane RSS Feed

01 jaan TENE LAUL - JAANUARI ENERGEETILINE TEADAANNE
0 33573
Tere tulemast 2022. aastasse! Aasta, mille just seljataha jätsime, on olnud maailma ja inimeste jaoks katsumusterohke. 2021. aasta sümboliseeris justkui tarokaartide Torni kaarti, mille sõnumiks on see, et kõik, mis juhtub, juhtub alati sinu kasuks, mitte kahjuks. See on eelkõige seotud nende teemad..
06 dets INGLISÕNUMID - 21:11
0 40280
Vaatasid kella täpselt 21:11? Tundsid samal ajal, kuidas see sind kõnetas, nagu oleks sinu ja selle numbri vahel tekkinud meeletu magnetiline jõud? Kui jah, siis on see saadetud sulle otse inglitelt. See sõnum tuleb universumist, et anda sulle teada: "Ole valmis, peagi saabub sinu ellu uus algus!" S..
03 dets SATORI VALGUSTATUS
0 21237
Võimalik, et sa kuuled esimest korda just minu käest, mida tähendab satori, võimalik, et sa oled selleni juba varem jõudnud. Vahet ei ole, kummal pool sa seisad, siin on minu tõlgendus satorist, sellest mis see on, kuidas seda ära tunda ja mida sellest välja lugeda. Räägin sulle satorist, et sa suud..
20 okt SUHTESOBIVUS - KAKSIKUD JA NEITSI
0 47792
Kas Kaksikud ja Neitsi on kokku loodud või on nende vaheline suhe võimatu? Need kaks päikesemärki on eri planeetidelt, sarnasusi on neil väga vähe, kuid just see võibki nende suhte toimima panna. Hingesugulastena sobivad need kaks ideaalselt kokku, nad aitavad teineteist õpetada, tervendada ja tasak..
13 aug JÄÄR - ARMASTUSE HOROSKOOP
0 56514
Erinevatel astroloogiateemadel on alati põnev kirjutada, kuna iga kord aitan ma kellelgi enda elu kohta suurt pilti paika saada. Iga artikkel on pusletükk suurest tervikust. Kui sa oled sündinud tähtkujult Jäärana, siis need minu mõtted on kingitus sulle, ja ka neile, kelle kallimaks on särtsakas Jä..
06 aug KUIDAS TEHA VAHET HINGESUGULASEL, SAATUSEKAASLASEL JA ELUKAASLASHINGEL
0 45442
Hingedevahelised sidemed on kokku lepitud juba enne meie sündi. Me sõlmime need siis, kui oleme hingede maailmas ehk peale surma. Need kokkulepped teeme me eelmiste elude kogemuste ja sündmuste põhjal. Elust ellu liikudes koguneb erinevaid sidemeid, kui me ise neid loome ja nende nimel vaeva näeme. ..
26 märts HINGEÕPETAJAD - SINU ELUTEED KÜLASTAVAD INIMESED
0 34677
Meie eluteelt käivad läbi saatusekaaslased, hingetervendajad, suunanäitajad ning erinevad hingesugulased võivad meie ellu jääda, kuid kindlasti külastavad meie eluteid ka hingeõpetajad. Hingeõpetajaid on palju, nad tulevad sinu ellu sind õpetama ja seda täiesti alateadlikult ehk see ..
25 jaan 6 SISETUNNET, MIDA EI TOHI KUNAGI IGNOREERIDA
admin 0 84007
Usalda enda sisetunnet, nii kasvab sinu intuitsiooni vägi. Minu eesmärk on aidata sul ja paljudel teistel spirituaalselt edasi areneda, näha maailma avatud silmade ja südamega. Räägin sulle kuuest sisetundest, mida ei tohi kunagi ignoreerida. Need on tugevad märgid universumilt, millal tuleb sisetun..
09 okt 5 ASJA, MIDA EI TOHI NOORKUU AJAL KINDLASTI TEHA
admin 0 123943
Igas kuus annab Universum meile tükikese õnne, mida me tihtipeale ei märka. Noorkuu on aeg, mil õnn võib pöörduda sinu kasuks, eriti siis, kui teed sellel ajal õigeid samme. Ära maga seda Kuufaasi maha! Ma tean, et Täiskuu on intrigeeriv ja muljetavaldava mõjuga, kuid Noorkuu ei jää sellele alla.  ..
09 sept 6 OHUMÄRKI, ET SINU SILMARÕÕM EI SOOVI SINUGA SUHET
admin 0 25619
Suhteteemad on alati väga intrigeerivad, põnevad ja tundlikud. Armastus on miski, mida me kõik selles elus vajame ja leida seda teises inimeses on puhas rõõm. Hingesugulus on miski, mida enda ellu kutsuda ja kui see üles leida, siis on see midagi väga väärtuslikku. Suhete loomine, suhtesse astumine,..
08 juuli JUPITERI SEKSTIIL NEPTUUNIGA - TOHUTU ÕNNE AKTIVISEERIMISE HETK
admin 0 3789
Jupiteri sekstiil Neptuuniga on küllaltki haruldane. sest see esineb iga 4 kuni 9 aasta tagant. Seega on nende kuupäevade teadmine oluline. Aitan sul seda planeetide seisu mõista ja räägin, mis see endaga kaasa toob. Planeedid, tähed ja kõik, mis puutub astroloogiasse, on üheks minu kireks. Nende s..
03 juuli 12 TÄHTKUJU - MIDA SA SUHTES KÕIGE ENAM VAJAD
admin 0 223513
Tähtkujud on mind alati köitnud ja nende iseloomude ning elueesmärkide tõlgendamine on mind alati kõnetanud. Tähtkujude südamesoove on võimalik mõista ja ma olen jõudnud järeldusele, mida iga erinev päikesemärgi esindaja suhtes kõige rohkem vajab. Siit saad hea äratundmise iseenda kohta ja häid vihj..
Tooted 73 kuni 84, kokku 110 tootest (10 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.