Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - TENE ARTIKLID - hingesugulane RSS Feed

08 juuni PÄIKESEVARJUTUS VÄHIS - SUHETE TULEVIKU PAIKA PANEMINE JA MINEVIKU VABASTAMINE
admin 0 4088
Päikesevarjutus on kõikidele spirituaalsetele ning astroloogiat ja müstikat armastavatele inimestele väga oluline. See annab meile võimalusi tuua enda ellu muudatusi, teha erinevaid soovide teele saatmise rituaale ja võtta ette palju muudki head. Päikesevarjutus on siis, kui Kuu asetseb täpselt Maa..
15 jaan 6 OHUMÄRKI, ET SUHE EI PRUUGI KAUA PÜSIDA
admin 0 43237
Suhteteema on üks hapramaid teemasid üldse, kuna suhted on inimeste jaoks olulised, samuti romantiline armastus. Armastus on keeruline, kuid samas õige, ning siiras armastus võib olla just see, mis muudab sinu elu õnnelikuks ning ilusaks. Suhete teemal pöördutakse minu poole väga tihti ja väga erine..
22 okt ARMASTAJAHING - TEMANI JÕUDMISE KUNST
admin 0 32940
Hingesugulasest kuuldes peame teda tihtipeale eluarmastuseks, tegelikult võib hingesugulane olla ka sõber - sõber, keda võid tingimusteta armastada. Tavalise hingesugulasega ei pea olema niinimetatud romantiline kontakt, aga sellest hingesugulasest, kellest ma nüüd rääkima hakkan ehk armastajahinges..
05 sept TERVENDAJAHING - ÜKS HINGESUGULASTEST
admin 0 18026
Hingesugulast peetakse sügavaks armastusehingeks, kes saabub meie ellu meid armastama, aga tegelikult on peale tõelise hingesugulase mitmeid hingesugulaste liike, kes tulevad vaid korraks, et meid aidata ning siis suunduvad edasi. Need ei ole Saatusekaaslased, kes tulevad, õpetavad, karistavad kui v..
03 juuli SÕNN 21. APRILL - 20. MAI
admin 0 40334
SÕNNI tähemärgi all sündinud inimesed on äärmiselt tulise hingega, kuigi nad oskavad end teistele inimestele väga tasakaalukana ja veidi isegi tagasihoidlikuna välja näidata. Aga tõeline sõber teab, et Sõnnil on kõik see olemas, mis on Jääras, Lõvis ja Kaljukitses - tuline soov pidevalt muudatusi te..
27 juuni NEITSI 23. AUGUST - 22. SEPTEMBER
admin 0 48788
NEITSID, nii huvitavad, nii salapärased, nii müstilised - tõepoolest. Mina, kes ma olen Kalad, olen lummatud Neitsite müstilisusest. Võiks öelda, et kõige enam saab Neitsist aru just Kalad, AGA teised tähemärgid mitte nii väga. Neitsid suudavad ükskõik millal, ükskõik kellele ja ükskõik millises sit..
19 juuni PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLID
admin 0 8393
Unenäod on täis sümboleid, mis omakorda on täis sõnumeid ja unenäod võivad olla ka väga täpsete ning konkreetse vihjetega. Unenägudes peituvad sinu elu saladused ja igat unenägu tuleks võtta kui ettekuulutust või seletust sinu emotsionaalse seisu üle. Minu soovitus on see, et ära võta unenägu kui me..
06 juuni KAALUD 23. SEPTEMBER - 22. OKTOOBER
admin 0 68395
KAALUD, Kaalud... Alustan Kaalude tähemärgi kirjutamist jah niiviisi, eks Kaalud saavad väga hästi aru, miks ma seda nii teen. Segadust tekitav jutu algus on juba väike vihje milline meie Kaalu preili või härra ka on. Tähtkujud nagu näiteks Kaalud, Kaksikud ja Kalad, nende tähemärki sümboliseerib ka..
08 juuni HINGESUGULASE-MAAGIA
admin 0 9305
Hingesugulase-maagia toimib kahel erineval viisil ja seda maagiat võib teha ükskõik kes seda soovib teha. Hingesugulase-maagia on armastusemaagia, mille käigus kutsud sa enda ellu armastuseõnne. Kui sa oled vallaline, siis hingesugulase-maagia aitab sinu ellu hingesugulasel tulla. Maagia, mis aitab..
01 juuni SKORPION - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK
admin 0 13860
Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks on sulle antud sinu tähtkuju? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, et see aitab sul saavutada elus seda, miks sa oled siia ellu sündinud. Kuid kõigil kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi..
16 märts 7 TŠAKRA TERVENDUS TAIMETEEDE ABIL
admin 0 13124
Tšakrad on inimese vaimses kehas eksisteerivad energiakanalid, mis annavad meile teatud jõudu, iseloomuomadusi, tugevusi, või Tšakrate nõrkuse puhul, nõrkusi. Igas inimeses on olemas Tšakrad ja iga inimene peab enda Tšakrad tervena hoidma, et olla õnnelik ning eluterve. Tšakrate tervendamiseks on vä..
08 märts ARMUMINE - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 18293
Unenägude maailm võib olla väga kirju ja kirev, unenäos võib näha ka armumist. Kas sa oled unenäos kogenud seda, et sa oled kellessegi armunud, keegi on sinusse armunud või sa näed pealt seda, et keegi teine on sinu tuttavasse armunud? Kui selleks vastuseks on jah, siis see unenägude seletaja on täp..
Tooted 85 kuni 96, kokku 110 tootest (10 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.