Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - TENE ARTIKLID - hingesugulane RSS Feed

29 jaan INGLISÕNUMID - 2222 PÕHJALIKUM SELETUS
admin 0 102916
Inglid liiguvad igal pool meie ümber ja nad saadavad meile sõnumeid, mille me peame enda jaoks lahti arutama ning kuulda võtma. Inglid kasutavad enda sõnumite, märguannete, hoiatusete ja toetuse jagamiseks numbreid. Igale numbrile vastab unikaalne sõnum. Nad viivad sinu silmad sellele numbrile selle..
18 juuni HINGESUGULASE KÜLGETÕMBERITUAAL
admin 0 4591
Kristalle kombineerides annavad need sulle edasi ühe konkreetse väe. Neid kaasas kandes kandub see energia edasi sinu Aurasse. See komplekt on täis maagiat, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa teed selle kellelegi teisele. Sellisel juhul peab komplek..
27 mai NURMENUKK - NOORUSLIKKUSE ALLIKAS
admin 0 16882
Nurmenukk on igale eestlasele teada-tuntud kaunis õitsev lill, mida vähemalt igaüks korra korjanud on. Igal taimel on omad füüsilised ja emotsionaalsed tervendavad oskused, usu või mitte, kuid Nurmenukk on väga tõhus ravitseja. Lisaks selle ravitsemisomadustele on sellel veelgi võimas spirituaalne v..
02 mai ELUKAASLASHING - ÜKS HINGESUGULASTEST
admin 0 17651
Väga tihti küsitakse minu käest nõu just hingesugulaste ja üleüldse hingedevaheliste kokkulepete kohta. Pidevalt tekivad paljudel sellised küsimused, et kellega ma koos olen, mis on meie eesmärk ja kas ta on ikka minu eluarmastus või kas keegi tuleb kunagi ning muudab mind õnnelikumaks. Hingesugulas..
29 märts SAATUSEKAASLANE - ÕIGELE TEELE SUUNAJA
admin 0 26493
Minu tööga käib kaasas pidevalt suhete lahti arutamine, suhete selgitamine ning armastuse teemadel inimestega kõnelemine. Väga tihti pean ma seletama seda, miks sa enda kaaslasega koos oled, mis on teie ülesanne ja mis hingetasandil te seotud omavahel olete. Armastuse teema on üks peamiseid teemasid..
27 dets UUSAASTASOOVIDE-MAAGIA
admin 0 13855
Väga paljud on palunud minu käest üldist maagiat, mida võiks uue aasta jaoks teele saata, seega otsustasin ühe väga lihtsa ja kergesti valmistatava maagia siia kirja panna. See uusaasta-maagia on selleks, et täita sinu üks ja ainuke soov, mida sa sooviksid uue aasta jooksul saavutada või enda ellu t..
31 aug NOORE KUU LOOMINE - MIDA SA PEAD SELLE KUUFAASI KOHTA TEADMA
admin 0 88091
Kuu on üks tähtsamaid, võimsamaid ja jõulisemaid elemente üldse, mida saab enda kasuks rakendada. Kuu annab väge viia ellu rituaale ja muuta energiaid. Milline Kuuenergia ja kui palju see meid mõjutab, see oleneb Kuu faasist, samuti oleneb ka see, mida on võimalik sellel ajal teostada. Loomulikult m..
30 juuli MAJA - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 40891
Maja unes nägemine on tüüpiline, mida esineb pidevalt ja kuna sellel on väga palju erinevaid tähendusi, ei saa seda sümbolit kokku võtta. Kui sa oled unes maja näinud, siis tavaliselt nähakse sellest mitmeid aspekte, kas siis maja välimust, korruseid, kelle oma see on ja nii edasi. Kõik need aspekti..
17 juuli RASEDUS, SÜNNITUS JA BEEBID - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 82447
  Rasedus, sünnitus ja kõik, mis on seotud väikeste beebidega, need sümbolid tulevad väga tihti unenägudesse. Kui ma äsja kirjutasin vee unes nägemisest ja selle väga suurest tähendusest, siis ka kõik, mis on seotud rasedusega, on väga suure tähendusega ning seda unenägu ei tohiks kohe kindlasti võ..
20 apr INGLITE AURASSE JA KOJU KUTSUMINE
admin 0 13033
Inglid ümbritsevad meid igal pool, nad on meie Auras, nad võivad olla meie kodus ja ka lennata meie ümber ringi. Kodu on koht, kus me peame pidevalt energeetikat positiivsena hoidma, et head Inglid ja hinged meid seal ümbritseksid. Siis, kui me kodu energeetikat ei puhasta, loob end magusalt sisse..
Tooted 97 kuni 108, kokku 110 tootest (10 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.