Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - TENE ARTIKLID - kodupuhastus RSS Feed

28 märts TOTAALNE KODUPUHASTUS - VANA ENERGIA ÜMBERKUJUNDAMINE
admin 0 40587
Kas sa oled kunagi seisnud silmitsi olukorraga, kus muutud kodus närviliseks, sul tekivad seal halvad mõtted, laiskustunne, suhteprobleemid, aga kodust väljaspool oled justkui teine inimene? Väljaspool kodu oled rõõmsameelne, mõistad huumorit, saad kaaslaste ja pereliikmetega läbi ning tunned end mo..
19 veebr RAHU - KUTSUN SIND SELLELE IMEILUSALE TEEKONNALE
0 1473
Rahu väärtus on ülim, mis tähendab seda, et selle saavutamine toob endaga kaasa imeilusa muutuse sinu ja teiste eludesse. Kui sina elad rahus, siis maailm sinu ümber saab tugipunkti, millele nõjatuda rahu kasvamiseks. Kui oled rahus, siis oled suur takistus kurjuse vastu. Mid..
28 jaan 102 POSITIIVSET MÕTTETERA DEPRESSIOONI ÜLETAMISEKS
0 6614
Arvestades seda, millises seisus on meie maailma rahvas hetkel, siis kõige olulisem on suurendada positiivsust siia maailma ning tegeleda depressiooni tervendamisega, mis on vaid kasvavas suunas. Olen alati öelnud, et minu jaoks on oluline see, et meie ümber oleksid positiivsed ning rõõmsameelsed in..
05 juuli JUULI HOROSKOOP 2023 - ETTEKUULUTAVAD UNENÄOD, HEA ÕNN ARMASTUSES JA KÜLLUSES
0 28060
Juuli astroloogiline kaart on majandusliku vaatenurga alt vaadates õnnetoov. Lisaks tuleb head õnne ka armastuses. Panen sinu jaoks need olulised kuupäevad kirja. Avanemas on uue spirituaalse ajastu uus hingedevaheline portaal. Tänu millele on välja tulemas uus romantiline side Hingesugulaste ja ..
14 juuni 100% NATURAALSELT KODU PUHTAKS
admin 0 11599
Kodu on meie kindlus ja meie peidupaik. Kodus peab olema hea olla, selle energiad peavad olema terved ja kasulikud meile endale, et me selles end hästi tunneksime. Hoolitse enda kodu eest ja puhasta seda 100% naturaalsete puhastusvahenditega. Puhta kodu lõhn annab meile hea enesetunde ja muudab ela..
31 okt 1. - 8. NOVEMBRI HOROSKOOP - VALMISTU KUUVARJUTUSEKS, ET KIRJUTADA ENDA TULEVIK ETTE 6 KUUKS!
0 38772
Oktoobris kogesime ülivõimsat Päikesevarjutust, leiad selle kohta kirjutatud artiklid siit ja siit. Ma loodan, et Sa võtsid sellest maksimumi ja tegid neid tegevusi ja rituaale, mis ma selleks päevaks sinu jaoks kirja panin. Kui juhtus, et sa magasid mingil põhjusel oktoobrikuu Päikesevarjutuse maha..
15 juuli 15. - 31. JUULI HOROSKOOP - RAHAENERGIA PORTAAL AVANEB JA ON SOODNE AEG INVESTEERIMISEKS
0 39616
Juuli teine pool on kõikide jaoks tohutult soodne aeg, sest nüüd on aeg viia kogu enda tähelepanu rahaenergia portaalile, mis avaneb 28. JUULIL, mil taevas on Lõvi Noorkuu. Mis tähendab seda, et kogu vägi on suunatud Päikeseenergia aktiveerimisele ja külluse kanaldamisele otse meie planeedile. See o..
28 märts 1. - 17. APRILLI HOROSKOOP - KOSMOS LOOB INTENSIIVSUST
0 49507
Intensiivne Noorkuu annab võimaluse unistuste materialiseerumiseks ning on aeg kasvatada tööedu ja rikkust! Noorkuu on 1. aprillil Jääras, mida sümboliseerib planeet Marss. Siis on Noorkuu ekstra aktiivse toimega ja sellel ajal on võimalik saata teele unistused, mis on seotud suurte soovidega. Mars..
04 veebr KARMASEADUS
admin 0 45722
Karma on sõna, mida teab peaaegu igaüks, aga kas teatakse ka seda, mida see karma endast kujutab? Räägin sulle siin täpsemalt, mis see karma on, mida see tähendab ja kuidas see töötab.Karma on inimeste hinge seadus, mida me kõik endaga kaasas kanname. See on seadus, mille järgi me õpime elamist. Sa ..
18 jaan 5 VIISI, KUIDAS SPIRITUAALSELT HÜPPELISELT ARENDADA
admin 0 65824
Kui sa oled minu kirjutatuga tuttav, siis sa kindlasti tead juba, et minu suur eesmärk on aidata inimestel leida enda elus üles positiivsus, aidata paremini iseennast mõista ning seda, et lisaks füüsilisel tasandil enesetervendusele on kõik seotud ka spirituaalsusega. Spirituaalsus on oluline igale ..
18 dets 7 VÕIMALUST SPIRITUAALSEKS VANA-AASTAÕHTUKS
admin 0 9697
Viimane päev aastas on aasta kokkuvõtmise päev ja see päev võiks olla spirituaalne, müstiline ning maagiline. Kui sa oled oma hingelt just selline, siis üks võimas vana-aastaõhtu kulub sinu ellu ära. Vana-aastaõhtul olgu traditsiooniks see, et vaadatakse olnud aastasse, mõeldakse selle peale, kuidas..
14 okt 4 SAMMU, KUIDAS HALVAST PÄEVAST VÄLJA TULLA
admin 0 10965
Kahjuks oled sa kindlasti kogenud, kuidas terve päev muudkui allamäge läheb? Või oled ärganud halva tuju või kehva enesetundega? Kui nii, siis ei pea sa laskma tervel päeval halvasti jätkuda. Kui sul jookseb tõepoolest kõik kokku, tuju ei ole ja probleemid kerkivad esile, siis ei pea selle vooluga k..
09 okt 5 ASJA, MIDA EI TOHI NOORKUU AJAL KINDLASTI TEHA
admin 0 122737
Igas kuus annab Universum meile tükikese õnne, mida me tihtipeale ei märka. Noorkuu on aeg, mil õnn võib pöörduda sinu kasuks, eriti siis, kui teed sellel ajal õigeid samme. Ära maga seda Kuufaasi maha! Ma tean, et Täiskuu on intrigeeriv ja muljetavaldava mõjuga, kuid Noorkuu ei jää sellele alla.  ..
Tooted 1 kuni 12, kokku 27 tootest (3 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.