Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - TAIMED JA NENDE KASULIKUD OMADUSED - feng shui RSS Feed

29 juuni SÜNGOONIUM - ARMASTUSEALLIKAS JA FENG SHUI ROMANTIKA AKTIVEERIJA
0 2223
Feng Shui taimi tasub enda koju tuua, need muudavad koduenergia tervemaks ja spirituaalsemaks ning aitavad lisada kodule väärtust, seda eelkõige vaimses mõttes. Absoluutselt kõikidel taimedel on energeetiline väärtus ja seetõttu on kasulik sisustada kodu taimedega, mis mõjuvad Feng Shui energiale hä..
19 veebr KUMMIPUU - FENG SHUI JA KODUENERGIA TERVENDAJA TAIM
admin 0 10962
Feng Shui on iidne Hiina ruumikorralduse meetod, mille eesmärk on saavutada kodusesse keskkonda harmooniat. Feng Shui järgi asub igas erinevas ilmakaares oma energiakanal, mille tervenedes ja aktiveerides avaneb selles teatud sorti küllus. Lastes Feng Shui energiakanalitel minna negatiivseks ja lukk..
21 sept AHVILEIVAPUU EHK FENG SHUI RAHATAIM KOOS KRISTALLIDEGA
admin 0 16357
Ahvileivapuu ehk Crassula Ovata on Feng Shui järgi küllusetaim, millel on oskus ligi tõmmata küllust, materiaalset edu, materiaalseid võimalusi ja oskus kodus külluslikku energiat liikuma panna. See on taim, mis aitab küllusel kodu Kagupiirkonna kaudu majja tulla. See on ka üks põhjustest, miks võit..
25 juuli KAKTUS - VÄESTAB, KAITSEB JA PAKUB SPIRITUAALSET TUGE
0 1660
Iga taim kiirgab endast välja spirituaalset energiat, mis tähendab seda, et kõiki me planeedi taimi on võimalik kasutada energiatervendajatena. Ma olen ikka ja alati öelnud, et maajumalanna Gaia on loonud kõik taimed siia ilma põhjusega. Taimede maailm on ääretult suur ja üüratult mitmekesine ning s..
24 jaan TEEPUUÕLI - MITMEKÜLGNE IMERAVIM
admin 0 10798
Teepuuõli on iidne ravivahend, mida kasutatakse tänapäevalgi, et lahendada mitmeid erinevaid terviseprobleeme ja luua enda ümber tervislikumat atmosfääri. Teepuuõli ei pruugi veel olla eestlaste seas väga palju kasutuses, aga ma toon selle taime tervendavad omadused välja ning ehk keegi leiab seetõt..
26 sept ROSMARIINI VÄGI JA KASULIKUD OMADUSED
admin 0 5566
Rosmariin on üks imetaimedest, mida iga eestlane saab oma majapidamises kasvatada. Alati ei ole vaja kaugelt otsida seda, mis aitaks ja terveks teeks. Seda kõike saad sa iseendale lubada - kasvatades väetaimi ja rakendades neid targalt nii tervise kui ka nõiduse jaoks. Rosmariin on taim, millel on p..
23 mai SIREL - SPIRITUAALSELT VÕIMEKAS JA KASULIK ILULOOJA
admin 0 4748
Sirel on väga kaunis puu või põõsas, millel on imeilusad õied ja see on kindlasti taim, mis on teada igale eestlasele. Sirel on kaunis ilu andja meie kevadisse ja suvisesse Eestisse, nii tavaline, nii lihtne ning seega ka kohe spirituaalses mõttes märkamatu. Tegelikult on aga nii, et sirelil endal o..
06 dets TÕLVLEHIK - SALAJANE ABILINE KODUS
admin 0 14948
Taimed on sama imelised, kui on kristallid, need mõlemad elemendid on väga vajalikud meile inimeste jaoks, kui me soovime tervislikus keskkonnas elada. Tervislikus keskkonnas selle füüsilises ja vaimses mõttes mõlemas. Taimedel ja kristallidel mõlemal on oskus meie Aurasse viia tervendavat ja spirit..
02 sept SÕNAJALG - ÕHUPUHASTAJA JA KIIRGUSE EEST KAITSJA
admin 0 4043
Ma olen ka eelmistes artiklites kirjutanud, et taimedel on olemas nii energeetiline kui ka füüsiline vägi, täpselt nagu kristallidel. Et olla spirituaalne olla, tuua enda perekonda tervislikke eluviise ja elada nii, et hing oleks rahul, tuleb ka enda kodu rikastada taimedega, mis sinna head energia..
31 juuli HAVISABA - KAITSE OMA KODU KURJUSE EEST
admin 0 11868
Taimed on maagia, aga need on maagia füüsilisel kujul. Taimedes on võluvägi, mida iga tark spiritualist rakendab enda tervise ja heaolu jaoks. Havisaba on võimas väetaim, mis võiks igal spiritualistil kodus olemas olla. Havisaba on ka väga vähenõudlik taim, sest ei taha palju vett ja talub varjulise..
11 apr FLAMINGOLILL - SUHETE PARANDAJA JA ARMASTUSETAIM
admin 0 9532
Flamingolill on üks populaarsemaid Feng Shui taimi, millel on väga armastav, romantiline ja suhet edendav energia. Flamingolille on lihtne kasvatada, kuna see taim on vähenõudlik, nii nagu enamus Feng Shui taimedest. Flamingolilledele on omased valged, punased, lillad ja roosakat õied, mis sümbolise..
07 märts 10 PÕHJUST, MIKS KASVATADA VÄEKAT PETERSELLI
admin 0 2820
Taimede sees on ainulaadne vägi, nii nagu on ka igas kristallis. Petersell on äärmiselt kasulik rituaalitaim ja vitamiiniandja ning võitleb saja haiguse vastu. Panen siia kirja mitmed põhjused, miks peterselli ise kasvatada. Iga taim, mille eest me hoolt kanname, sellele jagame me enda armastust. Ku..
02 märts 6 PÕHJUST, MIKS KASVATADA BASIILIKUT KODUS
admin 0 2370
Basiilik on üks enimlevinud maitserohelisi, mis on seotud väga paljude erinevate rituaalidega, alates raharituaalidest kuni armastuserituaalideni. Peamine põhjus, miks Basiilikut väga palju kasutatakse, on see, et seda on lihtne kasvatada ja see ei vaja väga suuri kasvutingimusi. Basiilikut on teada..
07 dets LILLA KUUKING KUI SENSITIIVI ABILINE
admin 0 2052
Kirjutasin mõnda aega tagasi Valgest Kuukingast ja nende armastusega seotud väest, saate sellest lugeda SIIT. Seekord räägin teile müstilistest Lilladest Kuukingadest, kes Valgetele väga alla ei jää. Küll omavad Lillad Kuukingad hoopis teistlaadi energiat, milleks on spirituaalsus. Lillad Kuukingad ..
18 nov SIDRUN, MIS PUHASTAB JA KAITSEB
admin 0 2664
Sidrun on võimas taim ja see on puhas rõõm, et Eesti inimestele on sidrun lihtsasti kättesaadav. Algselt on sidrun pärit Aasiast ja see on ühe imeilusa taime vili. Sidrunipuid saab tuua ka koduseinte vahele, tavaliselt tehakse seda dekoratiivsel eesmärgil, tegelikult toob sidrunipuu majja ka palju h..
Tooted 1 kuni 12, kokku 19 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.