Menüü
Ostukorv

RITUAALID RSS Feed

08 jaan STRESSI VABASTAMISE RITUAAL
admin 0 5004
Stress on hinge salakaval vaenlane, mis nõrgestab ja muudab elu keerulisemaks nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Stress tekib, kui Auravälja jääb kinni negatiivne energia ja selles pole alati väga lihtne vabaks saada. Eriti siis, kui inimene ise ei suuda teadvustada, mis energiad temasse sisenenud või..
18 dets TERVISEÕNNE-RITUAAL
admin 0 5247
Õnn peitub inimese füüsilises ja vaimses tervises. Kui oled terve, oled suuteline enda teekonnal olevaid ülesandeid ja eesmärke täitma. Kui oled terve, suudad üle olla ükskõik, millisest eluraskusest ja jalutada unistuste rajamise poole. Tervis on oluline ja seda nii füüsilisel kui ka vaimsel tasand..
19 okt RAHALISE ÕNNE KÜLGETÕMBEMAAGIA
admin 0 7197
See on maagia, millega on sul võimalik enda elus aktiveerida rahalise õnne külgetõmbeenergia. Maagia, mis aitab sulle väga palju head energiat ligi kutsuda, millest on sul võimalik majanduslikult kasu saada. Selles maagias on vajaminevad rahaõnnekristallid, mis aitavad sul seda energiat enda elus a..
14 sept KODULE POSITIIVSE ENERGIA LOOMINE - KUU ESIMESE VEERANDI JA KASVAVA KUU RITUAAL
admin 0 4054
Rituaalid on spirituaalsed protsessid, mille käigus suunatakse energiad õigesti liikuma. Positiivse energia kodule loomise rituaal aitab sinu koduenergia muuta positiivseks, mis omakorda suurendab kodus olles sinu ja teiste pereliikmete head tuju, õnne ning rõõmu. See on rituaal, mis loob väga hea k..
31 aug MINEVIKUAHELATEST VABASTAMISE MAAGIA
admin 0 7096
Maagia, mis aitab vabaks lasta valu, halvad mälestused, ebameeldivad emotsioonid, kahjulikud sidemed, südamesse kinni jäänud teemad, ja see on maagia, mis aitab tervendada minevikus tekkinud emotsionaalseid haavu. See maagia on kasulik ja abiks sulle, kui sa tead, et minevikust on midagi, mis jäl..
10 aug KARMAKAASLANE - SINU ÜKS ÕPETAJATEST
admin 0 14451
Hingedevahelised sidemed on alati olnud väga huvitavad ja müstilised. Olen eelnevalt kirjutanud erinevatest hingede vahelistest kokkulepetest ja mida rohkem aeg edasi liigub, seda rohkem tuleb minu juurde uusi küsimusi selle kohta, et kes kellega koos on, kes keegi kellegi elus on. Ma kohtun nii pal..
10 juuli NOORKUU JA SOOVIDE MEDITATSIOON
admin 0 17764
Noorkuu on Kuufaasidest kõige esimene faas, mil Kuud ei ole peaaegu taevas nähagi. Noorkuu sümboliseerib uut Kuuväe ringi ja see omakorda sümboliseerib aega, mil on võimalik kõike uut enda ellu tuua ja soovida. Igal Kuufaasil on olemas oma unikaalne jõud hoolimata sellest, millised on samal ajal üle..
18 juuni SUHETESSE SELGUSE LOOMISE MAAGIA
admin 0 2284
  Maagia on spirituaalne protsess mille käigus vallandatakse energiad, mis aitavad sinu ellu tuua või luua seda, mis on maagia eesmärk. Maagia tegemisel annad sa iseendale võimaluse teatud õnne rohkem tunda ja enda ellu seda saada. Maagiate tegemine on alati kasulik, sellega sa annad endale võima..
08 juuni HINGESUGULASE-MAAGIA
admin 0 7700
Hingesugulase-maagia toimib kahel erineval viisil ja seda maagiat võib teha ükskõik kes seda soovib teha. Hingesugulase-maagia on armastusemaagia, mille käigus kutsud sa enda ellu armastuseõnne. Kui sa oled vallaline, siis hingesugulase-maagia aitab sinu ellu hingesugulasel tulla. Maagia, mis aitab..
25 mai LOTOÕNNERITUAAL
admin 0 26659
Väga paljud on minu käest nõu küsinud, et kuidas suurendada enda rahaõnne, kui sa soovid seda õnne saada näiteks läbi loto mängimise. Ma olen siis sellele kõigele juurde seletanud, et sellise õnne kinnipüüdmiseks on väga oluline ennekõike sinu positiivne suhtumine rahasse. Ma toon siinkohal välja mõ..
04 mai ARMASTUSESOOVI-MAAGIA
admin 0 4599
Armastusesoovi-maagia on maagia, mille kaudu on sul võimalik teele saata enda armastusega seotud südamesoov. Olgu selleks südamesooviks siis armastuse leidmine, suhte parandamine, suhtesse kire loomine, enda hingesugulasega kohtumine või hoopis oma armastatuga rahul olemine. Armastusesoovi-maagia on..
17 apr EELMISTE ELUDE MÄLETAMISE MAAGIA
admin 0 1553
  Kas sa oled mõelnud selle peale, et kes sa võisid olla eelmises elus või veelgi varasemas elus ja kas sa üldse olid inimene enne seda elu? Kindlasti oled sa selliste mõtete juures end avastanud, kuid raske on midagi sellist näha. Ma tean seda, et väga paljudele just see teema pakub huvi ja kui ..
Tooted 37 kuni 48, kokku 92 tootest (8 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.