Menüü
Ostukorv

RITUAALID RSS Feed

20 märts ELURÕÕMU TAASTAMISE RITUAAL
admin 0 4579
Kas sa oled viimasel ajal tundnud, kuidas sinu elurõõm, elujõud ja positiivsus on hakanud ära kaduma? Või on see juhtunud mõne sinu pereliikmega? Kas sa tunned, kuidas kodus olles tekivad kergelt tülid, õhus on väsimust või sind on seal tabamas negatiivsed mõtted? Kui jah, siis elurõõmu taastamise r..
28 veebr UUE ARMASTUSE RITUAAL NOORE KUU AJAL
admin 0 21232
Noore Kuu loomine on terve kuu jooksul kõige ideaalsem aeg teha rituaale ja saata maagilisi sõnumeid Inglitele, kui sa soovid tuua enda ellu midagi uut või avada selle jaoks vajalikud väravad. Noore Kuu loomise päev on väga soodne aeg teha armastusega seotud rituaale või Hingesugulase leidmise maagi..
11 veebr RIKKUSEENERGIA VÕIMENDAMINE KUU ESIMESEL VEERANDIL
admin 0 15695
Kuu faaside ja nende erinevate mõjutegurite kaudu on meil võimalik teha rituaale, maagiaid ning toiminguid, mille kaudu edu saavutada. Kuu esimesel veerandil on võimalik sul kutsuda enda ellu rikkust läbi rikkusenergia võimendamise. Selleks avaneb sul võimalus igal kuul just selle Kuu faasi ajal. Ka..
22 jaan KIRE TAASTAMISE RITUAAL
admin 0 4579
Kire taastamise rituaal aitab sinus endas taastada kirge. Kirge, mis on konkreetselt suunatud armastusse ja suhtesse. See rituaal sobib tegemiseks siis, kui sa oled vallaline või suhtes. Vallalisena aitab see sinu Südametšakrat ja Sakraaltšakrat avada armastusele, muutes sind kirglikumaks ning arma..
15 jaan TÖÖALASE EDUKUSE JA RIKKUSE MAAGIA
admin 0 6527
Maagia, mis aktiveerib sinu elus tööalast edu ja rikkust toova energia. Maagiatega on võimalik aktiveerida teatud energiaid, mis aitavad sinu ellu tuua seda, mida sa soovid. See maagia aitab tööalaselt õnne tuua ja rahaenergia ning rikkuseenergia liikumise käivitada. Seda maagiat tee siis, kui sa so..
08 jaan STRESSI VABASTAMISE RITUAAL
admin 0 5861
Stress on hinge salakaval vaenlane, mis nõrgestab ja muudab elu keerulisemaks nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Stress tekib, kui Auravälja jääb kinni negatiivne energia ja selles pole alati väga lihtne vabaks saada. Eriti siis, kui inimene ise ei suuda teadvustada, mis energiad temasse sisenenud või..
18 dets TERVISEÕNNE-RITUAAL
admin 0 6667
Õnn peitub inimese füüsilises ja vaimses tervises. Kui oled terve, oled suuteline enda teekonnal olevaid ülesandeid ja eesmärke täitma. Kui oled terve, suudad üle olla ükskõik, millisest eluraskusest ja jalutada unistuste rajamise poole. Tervis on oluline ja seda nii füüsilisel kui ka vaimsel tasand..
19 okt RAHALISE ÕNNE KÜLGETÕMBEMAAGIA
admin 0 8268
See on maagia, millega on sul võimalik enda elus aktiveerida rahalise õnne külgetõmbeenergia. Maagia, mis aitab sulle väga palju head energiat ligi kutsuda, millest on sul võimalik majanduslikult kasu saada. Selles maagias on vajaminevad rahaõnnekristallid, mis aitavad sul seda energiat enda elus a..
14 sept KODULE POSITIIVSE ENERGIA LOOMINE - KUU ESIMESE VEERANDI JA KASVAVA KUU RITUAAL
admin 0 4796
Rituaalid on spirituaalsed protsessid, mille käigus suunatakse energiad õigesti liikuma. Positiivse energia kodule loomise rituaal aitab sinu koduenergia muuta positiivseks, mis omakorda suurendab kodus olles sinu ja teiste pereliikmete head tuju, õnne ning rõõmu. See on rituaal, mis loob väga hea k..
31 aug MINEVIKUAHELATEST VABASTAMISE MAAGIA
admin 0 7776
Maagia, mis aitab vabaks lasta valu, halvad mälestused, ebameeldivad emotsioonid, kahjulikud sidemed, südamesse kinni jäänud teemad, ja see on maagia, mis aitab tervendada minevikus tekkinud emotsionaalseid haavu. See maagia on kasulik ja abiks sulle, kui sa tead, et minevikust on midagi, mis jäl..
22 aug TÄISKUU AURAPUHASTUSRITUAALID
admin 0 12114
Täiskuu on Kuu faas, mil on meile Maalt vaadatuna näha terve Kuu. Täiskuu tekib siis, kui Maa on täpselt Päikese ja Kuu vahel. Täiskuu esineb peaaegu et iga 29 päeva tagant, seega Täiskuud õnnestub sul tabada vähemalt korra kuus, vahel ühe kuu sees lausa kaks korda. Täiskuu jälgimine on väga kasulik..
10 aug KARMAKAASLANE - SINU ÜKS ÕPETAJATEST
admin 0 18004
Hingedevahelised sidemed on alati olnud väga huvitavad ja müstilised. Olen eelnevalt kirjutanud erinevatest hingede vahelistest kokkulepetest ja mida rohkem aeg edasi liigub, seda rohkem tuleb minu juurde uusi küsimusi selle kohta, et kes kellega koos on, kes keegi kellegi elus on. Ma kohtun nii pal..
Tooted 37 kuni 48, kokku 95 tootest (8 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.