Menüü
Ostukorv

RITUAALID RSS Feed

11 apr SÜNNIKRISTALLID - SINU ISIKLIKUD ÕNNETOOJAD
admin 0 24229
Kirjutan väga tihti erinevatel teemadel, kus ma seletan lahti tähtkujude iseloomustusi, kirjutan sellest, kuidas sinu sünnikuupäev sind mõjutab või näiteks, mida annab sulle sinu astroloogiline sünniaasta. Nende artiklite juures toon ma alati välja erinevaid kristalle, mis vastavalt astroloogiliselt..
06 apr TÖÖEDU KÜLLUSEKANAL JA KRISTALLIALTAR
admin 0 7829
Feng Shui järgi asub sinu kodu Põhja-ilmakaares tööedu küllusekanal. Tööedu küllusekanalit aktiveerides õigete elementidega hakkab see sinu jaoks tööle. Tööle hakkab see nii, et see aitab tuua sinu ellu tööalast õnne, õnnestumisi, häid võimalusi ja suurendada külluseenergiat läbi töötegemise. Ilmaka..
05 apr KUUFAASIDE KALENDER
admin 0 59500
Rituaalide ja maagiate jaoks, kus on vaja jälgida Kuu faase, leiad endale sobiliku kuupäeva just siit allolevast tabelist, milles on kirjas kõik 2023. aasta Kuufaasid. Rituaale ja maagiaid saab teha täpselt Täiskuu, Kuu viimase veerandi, Noorkuu või Kuu esimese veerandi ajal. Küll aga saab neid teha..
04 apr NEEDUSE BLOKEERIJA - MAAGIA
admin 0 8547
Needuse blokeerija on maagia, mis aitab sind kaitsta needuse peale paneku eest ja kui sinu Auraväljas on needus, siis aitab sellel needusel vabaneda ning ära kaduda. See on maagia, mis aitab sind kaitsta inimese eest, kes soovib sulle teadlikult halba ja võib oma tugeva ärasõnumisoskuse või läbi nõi..
27 märts ENDA ELUTEE MÕISTMISE MAAGIA
admin 0 3488
Kas sa oled end avastanud mõtlemast selle peale, et mis võiks olla see, mis sul on vaja enda elus ära teha, miks sa just sellises elus oled, miks sind jälitavad teatud sorti katsumused, miks üks või teine asi sul on ebaõnnestunud või õnnestunud? Kas sind huvitab see, mis sul tuleb selles elus jõuda ..
07 märts HALBADE INIMESTE EEST KAITSMISE MAAGIA
admin 0 4182
Halbade inimeste eest kaitsmise maagia on selline maagia, mis aitab teiste inimeste poolsete halbade tegude eest sind kaitsta. Maagia, millega sa saad luua endale kaitse peale, mis kaitseb ärasõnumise, salakavaluse, klatšimise, ahistamise ja kiusamise vastu. Seda maagiat võid sa teha iseendale, enda..
21 veebr ABIELUÕNNEMAAGIA
admin 0 2609
Abieluõnnemaagia on mõeldud sulle, kui sa oled abielus. See maagia aitab abiellunutele tuua head õnne, rõõmu ja armastust. Abieluõnnemaagia eesmärgiks on muuta abielu tugevamaks, tervemaks ja romantilisemaks.Abieluõnnemaagiat võib teha ükskõik millal, tähtis on see, et ollakse abielus. Abieluõnnemaa..
25 jaan KÜLLUSEKARBI AKTIVEERIJA
admin 0 3192
Kristalle kombineerides annavad nad sulle edasi ühe konkreetse energia ja neid saab kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud väge, mis kandub sinu Aurasse. See komplekt, millest siin räägin ja mille sa saad endale ise luua, on maagiat täis. Küllusekarbi aktiveerija on väga lihtne maagia. Se..
21 jaan UUTE VÕIMALUSTE MAAGIA
admin 0 2563
Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Uute võimaluste maagia on sinu jaoks, kui sa tunned, et sa soovid enda e..
07 jaan HALVA ENERGIA VABASTAMINE - VANAKUU MAAGIA
admin 0 3336
Kuu faasidel on kõikidel erinev vägi ja jõud, mis mõjutab meid rohkem, kui me arvatagi oskame. Maagia on spirituaalne ja nõiduslik protsess, mille käigus saad sa saata enda seest teatud sõnumi välja, millele siis läbi maagia on võimalik tulemust jääda ootama. Maagiaga saad sa kinnitada teatud energi..
02 jaan SUHTE TERVENDAJA - MAAGIA
admin 0 2617
  Maagia on spirituaalne ja nõiduslik viis enda soove teele saata nii, et nendele järgneksid ka reaalsed vastused ning tulemused. Maagia tegemine annab sulle võimaluse iseenda Auraväljas teatud sõnumi kinnitada, mis jääb sinu Auravälja seniks, kuni see on täitunud. Maagia tegemise ja teelesaatmis..
21 dets ÕNNETOOJA - KRISTALLIDE KOMPLEKT
admin 0 1985
  Kristalle kombineerides annavad nad sulle edasi ühe konkreetse väe, ja neid saab niiviisi endaga kaasas kanda, et saada nende käest teatud väge, mis kandub Aurasse. Igal kristallil on oma eriline jõud ja vägi. Kui panna kokku erinevaid kristalle, siis avalduvad neis konkreetsemad jõud. Kui neid..
Tooted 49 kuni 60, kokku 92 tootest (8 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.