Menüü
Ostukorv

RITUAALID RSS Feed

10 juuli NOORKUU JA SOOVIDE MEDITATSIOON
admin 0 20261
Noorkuu on Kuufaasidest kõige esimene faas, mil Kuud ei ole peaaegu taevas nähagi. Noorkuu sümboliseerib uut Kuuväe ringi ja see omakorda sümboliseerib aega, mil on võimalik kõike uut enda ellu tuua ja soovida. Igal Kuufaasil on olemas oma unikaalne jõud hoolimata sellest, millised on samal ajal üle..
18 juuni SUHETESSE SELGUSE LOOMISE MAAGIA
admin 0 2838
  Maagia on spirituaalne protsess mille käigus vallandatakse energiad, mis aitavad sinu ellu tuua või luua seda, mis on maagia eesmärk. Maagia tegemisel annad sa iseendale võimaluse teatud õnne rohkem tunda ja enda ellu seda saada. Maagiate tegemine on alati kasulik, sellega sa annad endale võima..
08 juuni HINGESUGULASE-MAAGIA
admin 0 9249
Hingesugulase-maagia toimib kahel erineval viisil ja seda maagiat võib teha ükskõik kes seda soovib teha. Hingesugulase-maagia on armastusemaagia, mille käigus kutsud sa enda ellu armastuseõnne. Kui sa oled vallaline, siis hingesugulase-maagia aitab sinu ellu hingesugulasel tulla. Maagia, mis aitab..
25 mai LOTOÕNNERITUAAL
admin 0 29061
Väga paljud on minu käest nõu küsinud, et kuidas suurendada enda rahaõnne, kui sa soovid seda õnne saada näiteks läbi loto mängimise. Ma olen siis sellele kõigele juurde seletanud, et sellise õnne kinnipüüdmiseks on väga oluline ennekõike sinu positiivne suhtumine rahasse. Ma toon siinkohal välja mõ..
04 mai ARMASTUSESOOVI-MAAGIA
admin 0 5320
Armastusesoovi-maagia on maagia, mille kaudu on sul võimalik teele saata enda armastusega seotud südamesoov. Olgu selleks südamesooviks siis armastuse leidmine, suhte parandamine, suhtesse kire loomine, enda hingesugulasega kohtumine või hoopis oma armastatuga rahul olemine. Armastusesoovi-maagia on..
17 apr EELMISTE ELUDE MÄLETAMISE MAAGIA
admin 0 2077
  Kas sa oled mõelnud selle peale, et kes sa võisid olla eelmises elus või veelgi varasemas elus ja kas sa üldse olid inimene enne seda elu? Kindlasti oled sa selliste mõtete juures end avastanud, kuid raske on midagi sellist näha. Ma tean seda, et väga paljudele just see teema pakub huvi ja kui ..
11 apr SÜNNIKRISTALLID - SINU ISIKLIKUD ÕNNETOOJAD
admin 0 27090
Kirjutan väga tihti erinevatel teemadel, kus ma seletan lahti tähtkujude iseloomustusi, kirjutan sellest, kuidas sinu sünnikuupäev sind mõjutab või näiteks, mida annab sulle sinu astroloogiline sünniaasta. Nende artiklite juures toon ma alati välja erinevaid kristalle, mis vastavalt astroloogiliselt..
06 apr TÖÖEDU KÜLLUSEKANAL JA KRISTALLIALTAR
admin 0 9285
Feng Shui järgi asub sinu kodu Põhja-ilmakaares tööedu küllusekanal. Tööedu küllusekanalit aktiveerides õigete elementidega hakkab see sinu jaoks tööle. Tööle hakkab see nii, et see aitab tuua sinu ellu tööalast õnne, õnnestumisi, häid võimalusi ja suurendada külluseenergiat läbi töötegemise. Ilmaka..
05 apr KUUFAASIDE KALENDER
admin 0 89491
Rituaalide ja maagiate jaoks, kus on vaja jälgida Kuu faase, leiad endale sobiliku kuupäeva just siit allolevast tabelist, milles on kirjas kõik 2024. aasta Kuufaasid. Rituaale ja maagiaid saab teha täpselt Täiskuu, Kuu viimase veerandi, Noorkuu või Kuu esimese veerandi ajal. Küll aga saab neid teha..
04 apr NEEDUSE BLOKEERIJA - MAAGIA
admin 0 9953
Needuse blokeerija on maagia, mis aitab sind kaitsta needuse peale paneku eest ja kui sinu Auraväljas on needus, siis aitab sellel needusel vabaneda ning ära kaduda. See on maagia, mis aitab sind kaitsta inimese eest, kes soovib sulle teadlikult halba ja võib oma tugeva ärasõnumisoskuse või läbi nõi..
27 märts ENDA ELUTEE MÕISTMISE MAAGIA
admin 0 4171
Kas sa oled end avastanud mõtlemast selle peale, et mis võiks olla see, mis sul on vaja enda elus ära teha, miks sa just sellises elus oled, miks sind jälitavad teatud sorti katsumused, miks üks või teine asi sul on ebaõnnestunud või õnnestunud? Kas sind huvitab see, mis sul tuleb selles elus jõuda ..
07 märts HALBADE INIMESTE EEST KAITSMISE MAAGIA
admin 0 5078
Halbade inimeste eest kaitsmise maagia on selline maagia, mis aitab teiste inimeste poolsete halbade tegude eest sind kaitsta. Maagia, millega sa saad luua endale kaitse peale, mis kaitseb ärasõnumise, salakavaluse, klatšimise, ahistamise ja kiusamise vastu. Seda maagiat võid sa teha iseendale, enda..
Tooted 49 kuni 60, kokku 95 tootest (8 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.