Menüü
Ostukorv

RITUAALID RSS Feed

08 dets PEREKONNAÕNNEMAAGIA
admin 0 1882
Perekonnaõnnemaagiat võivad teha kõik, kes soovivad enda perekonnale head õnne ja armastust juurde tuua. See on perekonnaõnnemaagia, mis suurendab kogu perekonna kohal olevat õnne, aidates perekonnas oleval naisel ja mehel paremini läbi saada ning tugevdades nende omavahelist sidet. Maagia aitab ka ..
26 nov ENDA ERIALA ÜLESLEIDMISE MAAGIA
admin 0 2219
Enda eriala ülesleidmise maagia on mõeldud sinu jaoks, kui sa soovid teada saada, millist erialast teed sa peaksid kõndima. See aitab sul selgusele saada, kas see töö, mida sa täna teed, on sinu jaoks õige. See aitab eemaldada sinu teelt kahtlused ja kõhklused, tuues sulle eriala valiku osas selguse..
16 nov LÄBI UNE KÜSIMUSELE VASTUSE SAAMINE
admin 0 6990
  Igaüks meist soovib teada saada vastuseid väga paljudele erinevatele küsimustele, mis peas ringi käivad ja mis eluliselt olulised on. Küsimused jälitavad igaüht meist ja vastuseid otsime me kõik. Kuna mina ei jõua igaüheni vastuseid andma tulla, siis jagan ma häid viise selle kohta, kuidas ise ..
07 nov UNISTUSE TEELE SAATMISE RITUAAL
admin 0 8737
Kas sa soovid, et sinu unistus või unistused läheksid täide? Kui jah, siis võid proovida selle teele saatmiseks spetsiaalset rituaali valmistada. Nõiduslik maagiatöö aitab sinu soovidel täituda ja rituaalide tegemine annab lisajõudu selleks, et need täituda saaksid. Rituaalide tegemist kasutatakse s..
01 nov INTUITSIOON - MAAGIA
admin 0 1803
Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Intuitsiooni maagia on mõeldud selle jaoks, et see maagia avaks sinu..
09 okt KÜLLUSEMAAGIA - VILJAKAD IDEED
admin 0 4645
Maagia tegemine on väga kasulik, kui sa soovid, et sinu elus täituksid sinu teatud soovid. Tänu maagiale suunad sa enda hingest ja kogu Aurakehast välja signaale, mis suunatakse maagia abil universumisse. Tänu sellele säilib universumis konkreetne vägi sinu soovi täitumiseks. Maagia aitab sinu ellu ..
02 okt KALADE NÄGEMUSTE MAAGIA
admin 0 1329
  Maagia on nõiduslik protsess, mille käigus saad sa enda soovid teele saata nii, et need ka täituda saaksid. See maagia on mõeldud neile, kes on sündinud kalade sodiaagi all. Selles maagias kasutatakse neid kristalle, mis on astroloogiliselt kaladele mõeldud ja mis kõige kiiremini hakkavad just ..
01 okt EBAÕNNE BLOKEERIJA - MAAGIA
admin 0 5177
Maagiatega on võimalik aktiveerida teatud energiaid, mis aitavad sinu ellu tuua seda, mida sa soovid. Ebaõnne blokeerimise maagia on kasulik selleks, et end kaitsta ja hoida ebaõnne ning halbade kogemuste eest. Ebaõnne blokeerija maagia sobib sulle, kui sa soovid end kaitsta ja enda Aurat tugevamaks..
22 sept SAATUSE POOLT KINGITUD ANNE - KRISTALLIDE KOMPLEKT
admin 0 2666
Kristalle kombineerides annavad nad sulle edasi ühe konkreetse väe, niiviisi on sul võimalik saada nende käest teatud maagiat, mis kandub sinu Aurasse. See kristallikomplekt siin on täis maagiat, kui sa lood selle endale ise. Saatuse poolt kingitud ande komplekti kristallid hakkavad sinuga töötama ..
21 sept KOLMANDA SILMA MEDITATSIOON AMASONIIDIGA
admin 0 2104
Meditatsioon ja mediteerimine on eneses rahu leidmise kunst, see on spirituaalne protsess, mille kaudu sa saad enda hingest teatud energiaid välja suunata ja asendada need täpselt sellise väega, mida sa soovid enda ellu saada. Mediteerimine on sinu enda hingele väga tervendav ja mina soovitan sul te..
14 sept INGLITE MAAGIA
admin 0 1758
  Maagia tegemine on väga kasulik, kui sa soovid, et sinu ellu tuleks teatud soovile täitumine. Tänu maagiale suunad sa enda hingest ja kogu Aurakehast välja teatud signaale, mis suunatakse läbi maagia õigesse kohta. Tänu sellele säilib konkreetne vägi sinu soovi täitumiseks. Maagia aitab sinu el..
03 sept PROHVETLIKUD UNENÄOD  - MAAGIA
admin 0 2232
Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.Prohvetlike unenägude maagiat tee selleks, et unenägusid esile kutsuda. Se..
Tooted 61 kuni 72, kokku 92 tootest (8 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.