Menüü
Ostukorv

RITUAALID RSS Feed

15 veebr NOORE KUU MATERIAALSE EDU RITUAAL
admin 0 3441
Maagiaid saab teha enda elukvaliteedi parandamise jaoks ja hea õnne tagamiseks teatud elu aspektis. Materiaalselt edu toovaid maagiaid ja rituaale on väga palju. Eriti on võimalik kasutada kristalle selliste rituaalide tegemise jaoks. On olemas teatud kristallid, mis aitavad sinu materiaalsetel ..
27 dets UUSAASTASOOVIDE-MAAGIA
admin 0 9319
Väga paljud on palunud minu käest üldist maagiat, mida võiks uue aasta jaoks teele saata, seega otsustasin ühe väga lihtsa ja kergesti valmistatava maagia siia kirja panna. See uusaasta-maagia on selleks, et täita sinu üks ja ainuke soov, mida sa sooviksid uue aasta jooksul saavutada või enda ellu t..
17 okt KÜLLUSEKARP - RAHAMAAGIA
admin 0 11765
Viimasel ajal on minu käest aina rohkem küsitud külluseenergia suurendamise ja rahakarbi loomise kohta. Panen selle nüüd sinu jaoks veidi põhjalikumalt kirja.Küllusekarp on selline karp, mille sa lood küllusekristallide, raha ja teiste külluseelementidega, et see tooks sinu perekonda head ja küllusl..
20 veebr MUSTA TURMALIINI MEDITATSIOON TOOB SELGUST JA VISIOONE
admin 0 1544
Mediteerimine on üks osa minu elust, kuna see käib väga suuresti kokku minu olemuse, minu uskumuse ja minu jõu kogumisega. Meditatsioon on endas selgusele jõudmine, mida ma soovitan igalühel enda elus viljelema hakata. Mediteerimiseks on sul vajal rahulikku kohta, aega ja harjutamist. Paljud ütlev..
21 dets 31. DETSEMBRI MAAGIA - HEA ÕNN UUDE AASTASSE
admin 0 7983
Aasta lõpus valmistatakse väga palju erinevaid maagiaid, mis on seotud vana aasta ärasaatmisega või uue aasta vastuvõtmisega. 31. detsembril on võimalik teha ühte konkreetset maagiat selleks, et tuua uude aastasse õnne. Maagia on väga lihtne ja sobilik ka neile, kes ei ole eelnevalt rituaale ega maa..
27 nov "EDU" RITUAAL UUE KUU LOOMISE AJAL
admin 0 1493
  "Edu" rituaali viiakse läbi Uue Kuu loomise päeval, kui parasjagu meie Kuud mõjutab Ambur, Jäär või Lõvi. Edu rituaali valmistatakse selleks, et tuua enda ellu õnne tööalaselt, erialaselt ja et isiklikus elus oleksid head võimalusi eneseteostamiseks. Rituaal sobib neile, kes soovivad uusi võima..
23 okt TÄISKUU ARMASTUSE TUGEVDAMISE RITUAAL
admin 0 4558
"Armastuse tugevdamise" rituaali võib teha igal täiskuul, hoolimata sellest, millist energiat või jõudu täiskuu kannab. Ehk see on nii-öelda klassikaline armastuse rituaal, mille tegemine toimib vaid täiskuu mõju all. Rituaal on mõeldud järgnevaks: - Suhte tugevdamiseks, selle edendamiseks ja ühis..
06 sept NOORKUU UUE ARMASTUSE KÜÜNLAMAAGIA
admin 0 16655
Kuu on võimas element, mille faasid mõjutavad meie tegevust Maa peal. Teades täpselt, mida need faasid meile annavad, saad sa nende abil mõnda aspekti enda elus paremaks muuta. Kuu annab väge või võtab seda mõnes kohas ära, kord toob armastust, teisel korral aga närvilisust - kõik kuufaasid on erine..
Tooted 85 kuni 92, kokku 92 tootest (8 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.