Menüü
Ostukorv

UNENÄGUDE SELETAJA RSS Feed

Unenäod on meile kõigile antud selleks, et meil oleks võimalus iseennast, end ümbritsevat ja enda eluteed paremini mõista. Unenäod annavad meile vastuseid nendele küsimustele, mis meie peas ringelnud on ja prohvetlikke visioone eestuleneva suhtes. Unenäod sisaldavad endas salakoode, mida tuleb lahti seletada. Seda kõike aitan mina sul seletada läbi minu kirjutatud unenägude seletajate. Unenägusi võib näha ükskõik millest, kuid enamus nägemusi ei saa sa endal otse tõlkida. Igal asjal on olemas oma tähendus. Ma aitan sul lahti mõistatada seda salakoodi läbi minu visioonide, mis teatud unenäod tähendavad. Unenägude seletajaid kirjutan ma pidevalt juurde, need seletused on tulnud läbi minu nägemuste ja spirituaalsete märkide mõistmise.

Head unenägude seletamist
Tene Laul

19 juuni PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLID
admin 0 5530
Unenäod on täis sümboleid, mis omakorda on täis sõnumeid ja unenäod võivad olla ka väga täpsete ning konkreetse vihjetega. Unenägudes peituvad sinu elu saladused ja igat unenägu tuleks võtta kui ettekuulutust või seletust sinu emotsionaalse seisu üle. Minu soovitus on see, et ära võta unenägu kui me..
18 juuni KUNINGANNA - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 2366
  Kuninganna on keegi, kellega seostub kõrgem võim, autoriteet ja ülistamine. Kuninganna unes nägemine aitab sul mõista nii mõndagi iseenda või kellegi teise kohta, kes on sinu elus. Aitan sul aru saada, mida kuninganna unes nägemine tähendab. Et mõista täielikult oma unenägude tähendusi, ole hea..
13 juuni ATRAKTIIVSUS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 5019
Unenägudes võid sa kogeda ja näha kõike, mida inimene suudab tunda, teab ja enda fantaasiamaailmas suudab välja mõelda. Kõigel on olemas alati oma tähendus, miski ei ilmu sinu unenägudemaailma ilma põhjuseta. Kõik nägemused, sümbolid ja tegevused omavad salakeelt, mis tuleb sul endal lahti harutada...
25 apr AHVEN - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 3202
Me võime unes näha väga konkreetseid asju, olendeid ja hetki. Kõik, mis siin maailmas eksisteerib, võib sind unes külastamas käia. Nii võid sa unenägudes kohata ka konkreetset kalaliiki, näiteks ahvenat. Ahven on oma olemuselt tugev, vastupidav, kiire ja ennast kaitsev. Seesama iseloom, mida ahven ..
17 apr SINU KAASLANE JÄTAB SU MAHA - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 8219
  Unenäod ja nende tõlgendamine pakub huvi kõigile, kes näevad selgeid unenägusid, mida hiljem suudetakse ka meenutada. Minu käest küsitakse pidevalt unenägude kohta nõu ja selgitusi. Üks populaarsemaid unenägusid, mida nähtakse, on kaaslase lahkumine - partner jätab sind maha, läheb kellegi teis..
02 apr ROTT - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 13981
Roti või rottide unes nägemine on suure tähendusega. Sellise loomakese unenäos esinemisel tuleb sul esmalt analüüsida, millised emotsioonid sind teda nähes valdasid. Kas sa kartsid rotti? Kas sul oli hea meel? Kas ta hirmutas sind? Emotsioon, mida sa unes tundsid, paljastab selle, et kas roti nägemi..
14 märts SAUN - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 4065
  Saun on koht, mis paljudele sümboliseerib lõõgastumist, puhastumist või kuumust. Ka unenägudes võib esineda sauna nägemist ja kui sa seda näed, siis sellel on olemas ka oma tähendus, miks see sinu unenägudesse ilmus. Analüüsi enda unenägu koos minu unenäoseletajaga.   Saun üldiselt tule..
12 märts LUKUSTAMINE JA LUKK - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 3822
  Unenägude maailm on niivõrd tohutu ja üüratu, et seal võib kõike ja kõiki kohata. Unes võid täna nii utoopilisi tegevusi ja asju, mida sa ei pruugi osata endale ise ettegi kujutada ennem, kui sa seda unes näed. Seetõttu olen ma võtnud eesmärgiks kirja panna võimalikult palju unenägude tähendusi..
08 märts VESI - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 35569
Vee nägemine unes on üks tüüpilisemaid asju, mida iga inimene vähemalt kord enda elus unes näeb. Miks see nii on? Vesi sümboliseerib meile väga omaseid asju ja seetõttu käib see ka väga tihti meie unenägudest läbi. Vett unes nähes tuleb sul väga detailselt meelde jätta, mis kujul sa seda nägid ja mi..
07 märts SIREL - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 2895
  Unenäos võid näha erinevaid lilli ja lillede unes nägemisel on oma tähendus. Kui sa aga näed mingit konkreetset lille, siis tuleb selle lille sümboli tähendus kindlasti ära tõlgendada. Kui sa näed unes lilli, aga mitte mingit konkreetset, siis sellise unenäo tähenduse leiad SIIT.   Sire..
14 jaan LEHM - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 6154
  Kas sa oled kunagi unes lehma näinud? Kui jah, siis see unenägude seletaja on just sinu jaoks. Tõlgenda enda jaoks ära see unenägu, kus lehm oli sinu teel ja tee seda väga detailselt, et mõista täpsemalt, mida lehma sümbol sulle ütlema tuli. Ole unenägusid seletades alati väga detailne, vastase..
05 dets JUUKSED - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 18648
Juuksed sümboliseerivad ilu, isiksust ja tarkust. Mida kaunimad on juuksed, seda kõrgem enesehinnang on tavaliselt nende juuste kandjal, mida problemaatilisemad on juuksed, seda madalam on ka enesehinnang. Seda kõike aga sellisel juhul, kui inimene väärtustab välist kihti rohkem kui sisemist. Tegeli..
Tooted 85 kuni 96, kokku 217 tootest (19 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.