Menüü
Ostukorv

UNENÄGUDE SELETAJA RSS Feed

Unenäod on meile kõigile antud selleks, et meil oleks võimalus iseennast, end ümbritsevat ja enda eluteed paremini mõista. Unenäod annavad meile vastuseid nendele küsimustele, mis meie peas ringelnud on ja prohvetlikke visioone eestuleneva suhtes. Unenäod sisaldavad endas salakoode, mida tuleb lahti seletada. Seda kõike aitan mina sul seletada läbi minu kirjutatud unenägude seletajate. Unenägusi võib näha ükskõik millest, kuid enamus nägemusi ei saa sa endal otse tõlkida. Igal asjal on olemas oma tähendus. Ma aitan sul lahti mõistatada seda salakoodi läbi minu visioonide, mis teatud unenäod tähendavad. Unenägude seletajaid kirjutan ma pidevalt juurde, need seletused on tulnud läbi minu nägemuste ja spirituaalsete märkide mõistmise.

Head unenägude seletamist
Tene Laul

04 aug REBANE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 4653
Rebase unes nägemist tuleb võtta tõsiselt - see jagab sinu kohta sügavamõttelist informatsiooni või hoiatab ohu eest. Kui oled jõudnud oma teel siia, minu unenägude tõlgenduse juurde, siis oled ilmselt rebast unes näinud. Aitangi sul mõista, mida see unenägu tähendas. Nii, nagu nähakse tihti madusi..
26 juuli HASARTMÄNG - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1992
Kui sa ei mängi hasartmänge või ei ole seda viimasel ajal teha plaaninud, siis on selle unes nägemisel prohvetlik tähendus. Kui oled aga hasartmängude mängija, siis võib unenägu viidata lihtsalt sellele, millega sa seotud oled. Hasartmängu unes nägemine tähendab seda, et lähitulevikus võib sind ees..
07 juuli RIIDED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 8247
Riideid ehk rõivaid saab unes näha väga erinevalt, küll nende kandmist, soetamist, uute valmistamist ja palju muudki. Annan sulle edasi üleüldise mõtte, mida riided unes sümboliseerivad, sinu ülesandeks jääb see enda ülejäänud unenäoga kokku siduda. Loodan, et leiad just siit enda põnevale unenäole ..
30 juuni NAARITS - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1931
Unes võib absoluutselt kõike näha, ka naaritsat või naaritsaid. Igal sümbolil, loomal ja tegevusel on unes tähendus. Naarits viitab näiteks peamiselt rahale ja tööle. Unenägude seletamise juures on alati väga oluline see, et sa haaraksid minu tõlgendusse lisaks kaasa enda emotsioonid ja tunded, mid..
28 juuni OHU TUNNETAMINE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 8325
Kindlasti oled näinud sellist und, kus sa tajud ohu saabumist või tunned, et miski on sinu jaoks ohtlik. Hommikul sellisest unenäost ärgata ei ole just kõige meeldivam tunne, vahel võib see mõne inimese päeva pea peale keerata. Tunne, et miski justkui ohustab sind, on nii reaalne, et oled terve ülej..
26 mai TORMIPILVED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 2299
Pilved on seotud sinu emotsionaalse kehaga, sinu tuju ja enesetundega. Tormipilved sümboliseerivad stressi, ärevust ning ekstravagantseid ja keerulisi emotsioone. Kui sa nägid unes tormipilvi, siis küsi kõigepealt endalt, kas sa oled olnud viimasel ajal tujukas, üliemotsionaalne või millegi pärast s..
19 mai PÄEVITAMINE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 2023
Päevitamine sümboliseerib heaolutunnet, tervenemist, puhkamist, rõõmsamaks muutumist ja positiivsuse kasvu. Üldiselt on päevitamise unes nägemine väga positiivse tähendusega, kui selles unenäos ei ole just midagi negatiivset või midagi, mis kõlaks ärevust tekitavalt. Aitan sul mõista, mida päevitami..
12 mai MITME ARMASTUSE UNES NÄGEMINE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 6255
Esineda võib ka unenägusid, kus sa näed, et sul on tunded mitme inimese vastu. Selline unenägu võib sageli esile tulla ka siis, kui sa tegelikult mitme inimese vastu romantilisi tundeid ei tunne. Sellel unenäol võib olla kaks erinevat tähendust. Kui sul on ka päriselt südames kaks armastust, siis lo..
05 mai KEEGI SOOVIB SULLE HALBA TEHA - UNENÄGUDE SELETAJA
0 5432
Kindlasti oled elu jooksul unes näinud, kuidas keegi soovib sulle halba teha. Näinud und, kus on salakavalust, salasepitsusi, valetamist ja sinu eksiteele suunamist. Sellisel unenäol on oma sõnum, mida ei tohiks kindlasti ignoreerida. Ära võta seda lihtsalt õudusunenäo või luupainajana, mida võid ig..
28 apr EKSKALLIMA UNES NÄGEMINE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 29256
Viimasel ajal uuritakse minu käest pidevalt, mida tähendab enda ekskallima unes nägemine? Eriti sellisel juhul, kui suhe temaga lõppes juba väga ammu, teineteist ei ole kaua nähtud ja tema peale pole mõeldud. Sellel on tegelikult sügav tähendus. Kui ka sina oled ühel hetkel enda ekskallimat unes näi..
21 apr ISIKLIK AUSTAJA - UNENÄGUDE SELETAJA
0 9783
Oled sa kunagi näinud unenägu, kus keegi tunneb sinu vastu midagi eriti tugevat, armastavat ja hoolivat ning seda kõike romantilise alatooniga? Olen eelnevalt kirjutanud unenägude seletajaid armumisest, ühepoolsest armastusest, suudlusest ning paljust muustki. Sa ei suutnud nende põhjal oma unenägu..
14 apr RIPSMED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 3227
Ripsmed kaitsevad silmi ja loovad välist ilu ning seesama omadus kandub edasi ka unenägude maailma. Ripsmete unes nägemine on positiivse tähendusega, kui need on ilusad ja kaunid. Kui aga vastupidi, need on hoopis väga lühikesed, kehva välimusega või katkised, siis on unenäol sulle negatiivne sõnum ..
Tooted 49 kuni 60, kokku 217 tootest (19 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.