Menüü
Ostukorv

UNENÄGUDE SELETAJA RSS Feed

Unenäod on meile kõigile antud selleks, et meil oleks võimalus iseennast, end ümbritsevat ja enda eluteed paremini mõista. Unenäod annavad meile vastuseid nendele küsimustele, mis meie peas ringelnud on ja prohvetlikke visioone eestuleneva suhtes. Unenäod sisaldavad endas salakoode, mida tuleb lahti seletada. Seda kõike aitan mina sul seletada läbi minu kirjutatud unenägude seletajate. Unenägusi võib näha ükskõik millest, kuid enamus nägemusi ei saa sa endal otse tõlkida. Igal asjal on olemas oma tähendus. Ma aitan sul lahti mõistatada seda salakoodi läbi minu visioonide, mis teatud unenäod tähendavad. Unenägude seletajaid kirjutan ma pidevalt juurde, need seletused on tulnud läbi minu nägemuste ja spirituaalsete märkide mõistmise.

Head unenägude seletamist
Tene Laul

28 jaan 6 ÕUDUSUNENÄGU, MIDA EI TOHIKS KUNAGI IGNOREERIDA
0 47079
Õudusunenäod on väga erksad, tõetruud ja hirmutavad. Hommikul ehmatusega ärgates on su sees ärev, närviline või ebamugav tunne. Paljude jaoks võivad need rikkuda terve päeva, sest kuskil kuklas on tunne, et juhtub midagi väga-väga halba. Tihtipeale ei tähenda õudusunenäod seda, et midagi katastroofi..
19 jaan VAIP - UNENÄGUDE SELETAJA
0 2386
Vaip sümboliseerib mugavust, luksust, hubasust, küllust, rikkust, soojust ja head enesetunnet. Vaiba unes nägemine toob esile just selle energia, loomulikult sõltub kõik ka sellest, millises kontekstis sa unes vaipa nägid. Vaiba tähendus võib olla nii heaendeline kui ka vastupidine. Meenuta täpselt,..
18 jaan IDUD - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1297
Unenägude maailm on niivõrd põnev, et sinna võibki seiklema jääda. Ma armastan unenägusid, see on nii põnev ja ilus osa meie igapäevast. Unenäod räägivad täpselt seda, millises emotsionaalses seisus sa oled või mis sind ees ootab. Prohvetlikud või mitte, unenäod on põnevad. Unes võib näha absoluutse..
17 jaan KIRVES - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1990
Unes võid näha absoluutselt kõike, isegi kirvest! Jah, täpselt nii. Kõike, mida sinu mõistus suudab ette kujutada, suudab sinu alateadvus ka märkidena unenägudesse tuua. Ja tead, mis? Igal sümbolil on oma tähendus. Unenägudemaailm on niivõrd põnev ja ma naudin unenägude tõlkimist täiel rinnal ja vee..
12 jaan KOMMID - UNENÄGUDE SELETAJA
0 3417
Kommid ilmuvad sinu unedesse suure tõenäosusega siis, kui sind on ootamas midagi väga head. Eriti siis, kui unes nähtud emotsioonid ja tegevused olid positiivsed. Negatiivsete tunnete ja tegevustega unes on kommidega unenäo tähendus täpselt vastupidine. Olen sulle siia kirja pannud peamised positiiv..
11 jaan HAPUKAPSAS - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1374
Hapukapsas, kellele see ei maitseks? Rikkalik, ülimalt toitev, veelgi enam, kui see on hästi tehtud ja kodune. Kui keegi küsiks minu käest, mis ma arvan, mis on eestlase rahvustoit, siis ilmselgelt ütleksin, et hapukapsas ja kartul. Aga mida tähendab see, kui hapukapsas ilmub sinu unenäkku? Tead mis..
05 jaan RAND - UNENÄGUDE SELETAJA
0 4188
Ranna unes nägemine on tohutult positiivse ettekuulutava tähendusega, eriti siis, kui sul oli seal hea olla ja unenägu oli positiivse alatooniga. Kirjutan siia rannaga seotud unenäo positiivsed tähendused. Juhul, kui su unenägu oli seotud negatiivsete emotsioonide või ei olnud teod, mida rannas teht..
15 dets LIIKUV KÄIGUTEE EHK ESKALAATOR - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1504
Liikuvat käiguteed ehk eskalaatorit võid kohata lennujaamades, sellel jalutades või seistes saad koridorides kiiremini edasi liikuda. Liikuva käigutee unes nägemine sümboliseerib edasi liikumist, vajadust selleks ja muutust, mis sind tulevikus ees ootab. Samas on selle ümber kohati ka salapärane en..
29 okt 3 ERINEVAT OLULISE TÄHENDUSEGA UNENÄGU, MIDA SA NÄED
0 19052
Unenäod on märk sellest, et meie kehades on hinged. Nende nägemine on ehte tõestus, et meie sees toimub palju rohkemat, kui lihtsalt füüsilisel tasandil elamine. Nõustud, eks ole? Minu jaoks on see alati olnud ilmselgeks märgiks ja ma ei sea kunagi hinge eksistentsi kahtluse alla. Nii on, me oleme h..
15 sept UNENÄGUDE SELETAJA - VEELIUMÄED
0 2347
Kui sa nägid unes, kuidas sa veeliumäest alla lasid, siis siin on sulle vastus, mida see tähendab. Veeliumäed sümboliseerivad kiiret muutumist, veidi impulsiivsust, mõne jaoks hirmu, teise jaoks põnevust ja adrenaliini. Mida sina unes tundsid? Kas sa kartsid sealt alla lasta? Või olid seda tehes hoo..
25 aug PESUMASIN - UNENÄGUDE SELETAJA
0 4629
Unenäod on sinu isiklikud teenäitajad ja nendes peitub salakeel, mille lahtitõlgendamise olen võtnud endale eesmärgiks. Teen seda, et sina ja paljud teisedki, kes huvituvad unenägudest, saaksid ennast läbi nende tõlgenduste aidata. Unes võib näha ükskõik mida, aga kõigel, absoluutselt kõigel, on täh..
04 aug REBANE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 7876
Rebase unes nägemist tuleb võtta tõsiselt - see jagab sinu kohta sügavamõttelist informatsiooni või hoiatab ohu eest. Kui oled jõudnud oma teel siia, minu unenägude tõlgenduse juurde, siis oled ilmselt rebast unes näinud. Aitangi sul mõista, mida see unenägu tähendas. Nii, nagu nähakse tihti madusi..
Tooted 49 kuni 60, kokku 226 tootest (19 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.