Menüü
Ostukorv

UNENÄGUDE SELETAJA RSS Feed

Unenäod on meile kõigile antud selleks, et meil oleks võimalus iseennast, end ümbritsevat ja enda eluteed paremini mõista. Unenäod annavad meile vastuseid nendele küsimustele, mis meie peas ringelnud on ja prohvetlikke visioone eestuleneva suhtes. Unenäod sisaldavad endas salakoode, mida tuleb lahti seletada. Seda kõike aitan mina sul seletada läbi minu kirjutatud unenägude seletajate. Unenägusi võib näha ükskõik millest, kuid enamus nägemusi ei saa sa endal otse tõlkida. Igal asjal on olemas oma tähendus. Ma aitan sul lahti mõistatada seda salakoodi läbi minu visioonide, mis teatud unenäod tähendavad. Unenägude seletajaid kirjutan ma pidevalt juurde, need seletused on tulnud läbi minu nägemuste ja spirituaalsete märkide mõistmise.

Head unenägude seletamist
Tene Laul

16 märts KÕRVAD - UNENÄGUDE SELETAJA
0 2572
Nägid unes kõrvu ja hommikul üles ärgates mõtlesid selle peale, mida nende unes nägemine tähendada võis? Unes võib näha kõike ja absoluutselt kõikidel sümbolitel on omad tähendused. Seega soovitan sul alati võimalikult täpselt enda unenäod ära tõlkida, kuna need on sinu isiklikeks teejuhtideks. Unen..
15 märts JÕUSAAL - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1598
Jõusaal on koht, kus sa saad end treenida tugevaks ja heasse füüsilisesse vormi. Jõusaali nähakse unes siis, kui sa hakkad end milleski paremaks treenima või on ilmselge aeg seda tegema hakata. See võib unenäkku ilmuda siis, kui sa hakkad midagi õppima või millelegi spetsialiseeruma. Kui sa ei ole v..
10 märts EHA JA KOIT - UNENÄGUDE SELETAJA
0 2348
Unes võid sa näha ükskõik, mida ja absoluutselt kõikidel unenägudel on tähendused! Need sümboliseerivad midagi sinu elust või annavad sulle vihje selle kohta, mis ees ootab. Unes võib näha eha ja koitu ehk päikese loojumist ning selle tõusu. Kui näed unes sellist ilusat päikeseenergia liikumist, sii..
08 märts GLADIOOL - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1649
Kõikidel erinevatel lillesortidel on unenägudes oma tähendus olemas. Gladiool on tohutult kaunis lill ja kui seda veel unes näha, siis pakub see ekstra suurt naudingut, sest selle sõnumis on midagi, mida sinu süda sooviks hea meelega kuulda. Gladioolid on väga elegantsed, ilusate toonidega lilled, m..
03 märts BLONDID JUUKSED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 3982
Blondide juuste või blondi naise, mehe või lapse unes nägemine sümboliseerib uuendust, millegi taaselustumist, õnne ja algust. Seda sellisel juhul, kui blondid juuksed olid ilusad, säravad, terved või hea väljanägemisega. Unenäo tähendus muutub alati negatiivseks, kui unes nähtu on kuidagi katkine, ..
23 veebr GOLF - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1667
Kas nägid unes, et mängisid golfi? Olid golfiväljakul või unistasid sellest, et saaksid golfi mängida? Kui golf ühel või teisel kujul sinu unenäos ilmus, siis oled täiesti õiges kohas. Aitan sul mõista, mida golfi unes nägemine sümboliseerib ja mis on selle peidetud sõnum. Unenägusid on ülimalt põ..
22 veebr KANGE ALKOHOLI JOOMINE - UNENÄGUDE SELETAJA
0 3174
Unes võib esile tulla ka alkoholi joomist, olukorda, kus sa istud kellegagi laua taga või baaris või jood üksinda. Mida kangem ja puhtam on alkohol, seda tugevama tähendusega see sinu unenäos on. Kui sa nägid unes alkoholi, aga ei suutnud tuvastada, milline jook see oli, küll aga teadsid kindlalt, e..
16 veebr MIDA SEE TÄHENDAB, KUI NÄED VÄRVILISI UNENÄGUSID?
0 8846
Hei, sina seal, unenägude nägija! Prohvetlike unenägude saaja! Oled ehk mingil hetkel näinud unenägusid, mis on värvilised, ja mõtled vahel selle peale, miks sa oma unenägu sellisena nägid? Või sa ei olegi eelnevalt tähele pannud, et unenäod on enamasti värvideta ja sa tabasid nüüd ära, et, vau!, un..
15 veebr RONG - UNENÄGUDE SELETAJA
0 6023
Rong on kiire transpordivahend, mis liigub ühest punktist teise, selle teekond on ette teada ja kindel, mis omakorda viitab juba sellele, mida rongi unes nägemine võib tähendada. Minu isiklik tõlgendus rongile on ühest sihtpunktist teise sihtpunkti liikumine. Kui näed unes rongi, siis hakkab sinu el..
08 veebr PUU - UNENÄGUDE SELETAJA
0 6264
Puu unes nägemine on väga positiivse tähendusega, kui see oli terve väljanägemisega! Seega, BRAAVO, kui puu ilmutas end sinu unenäos, mul on sinu üle hea meel! Aitan sul suurima heameelega sinu unenägusid tõlgendada, sest pean valgustöötajana sinu ja kõikide teiste minu jälgijate aitamist väga oluli..
03 veebr HOSTA - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1857
Unes on võimalik näha absoluutselt kõike, lilledest tulnukateni välja, ja absoluutselt kõigel on olemas oma tähendus. Unenägudesse ilmuvaid sümboleid on võimalik defineerida ning läbi selle aru saada, mida sinu alateadvus sulle räägib. Unenägude tõlkimine on oluline osa spirituaalse arengu ja selle ..
31 jaan UKS - UNENÄGUDE SELETAJA
0 5730
Kas sa oled näinud unes, kuidas seisad ukse ees? Soovid uksest sisse saada või oled ruumis täis uksi? Kui jah, siis oled täiesti õiges kohas. Ma aitan sul mõista seda, mida tähendab ukse unes nägemine ja mida sinu alateadvus sulle sellega edasi öelda soovib. Ukse nägemine on tegelikult väga hea, see..
Tooted 37 kuni 48, kokku 226 tootest (19 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.