Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - detox RSS Feed

23 mai VÕILILLE KÜLLUSERITUAAL JA TERVENDAVAD OMADUSED
0 13172
Võilille on igal pool, see levib ülimalt kiiresti ja on tuntud kui umbrohi. Aga mina vaatan seda taime hoopis teise pilguga. Võilill on ülim külluseallikas, energiate tervendaja ja elueliksiir su tervisele. Mõtle ise, miks Maajumalanna muidu andis võilillele oskuse nii laialt levida ja nii tugevalt ..
04 mai PIPARMÜNDIEKSTRAKT - ÜLILEVINUD PROBLEEMIDE TERVENDAJA
0 10304
Piparmündiekstrakt pärineb piparmünditaimest, mis on nii-öelda kompaktsena võimekat tervendajat täis. Taimed on mind alati enda poole kutsunud, austus looduse ja selle tervendajate vastu on minus kõrgel tasandil! Mõelge ise, kui palju on loodus meile tegelikult andnud - kõik tervendajad on Maa peal ..
01 apr ATTENTION! 12. APRILLIL AVANEB TOHUTULT VÕIMAS PORTAAL - UUS ALGUS ISIKLIKUL JA GLOBAALSEL TASANDIL
0 92285
Juba eelmise aasta lõpus hakkasin teile rääkima, kuidas ma näen visiooni selle kohta, kuidas miski, nimetan seda universumiks, ütleb mulle: "Tene - jaga, jaga ja veelkord jaga seda, mida sa näed ja tead!" Seda kõike sellepärast, et 2022. aasta tuleb võimas, segadusterohke, õppetundiderohke ja mida k..
10 märts 2022. AASTA - KÕRGEMA TASANDI ARMASTUSE KOGEMINE JA SUHETE ÜMBERKUJUNDAMINE
0 37369
Mida aastad edasi liiguvad, seda põnevamaks läheb minu meelest elu. Või vähemalt avan ma ise elu suhtes silmi üha rohkem ja rohkem ja otsin universumist vastuseid. Mida enam aeg edasi liigub, seda rohkem näen, kuidas meid mõjutab kollektiivselt üks ja sama energia. See, tuleb planeetide seisudest, n..
01 märts MÄRTSI ENERGEETILINE TEADAANNE - SINU ISIKLIK UUS ETAPP ON KÄES
0 37433
Märts algab Noorkuu saatel, mis on juba 2. märtsil ja mille mõju on tegelikult tunda päev enne ja päev pärast ehk 1. - 3. märtsil. Noorkuu sümboliseerib alati uut algust. Seekord on see Kalades, mis toob endaga võimsaid visioone, nägemusi ja selgeid teadmisi ning sa võid kogeda prohvetlikke unenägus..
11 veebr ARMASTUSESÕLTUVUS
0 19537
Jah, armastusesõltuvus on päriselt üks sõltuvustest ja seda esineb rohkem kui sa oskaksid arvata! Kui sa oled harjunud kuulma seda, et ollakse sõltuvusest alkoholist, toidust, hasartmängudest, tubakast ja paljudest muudest asjadest, mida tarbitakse, siis ei kerki sinu meelde teema, et keegi võib oll..
01 veebr VEEBRUARI ENERGEETILINE TEADAANNE - ASET LEIAVAD 2022. AASTA MUUTUSED JA TIIGRIAASTA ALGUS
0 33106
Veebruar algab kohe Noorkuuga ja see võrdub alati uue alguse ja etapiga. Seega on see suurepärane algus kohe tervele kuule. Noorkuu vägi avab veebruari ning selle mõjutus kestab kaks nädalat. Aitan sul mõista, mida veebruari Noorkuu endaga kaasa toob, mida see avab ja kuidas see sind järgnevad kaks ..
21 jaan ISIKLIK SUUNANÄITAJA - HINGELINE KOKKULEPE SINU JA TEMA VAHEL
0 34324
Aastate jooksul olen teemaks võtnud erinevaid hingedevahelisi kokkuleppeid, olen rääkinud näiteks hingesugulastest, saatusekaaslastest, emalikest hingedest, tervendajahingedest, elukaaslashingedest ja paljudest teistestki. Hingedevahelisi kokkuleppeid on tegelikult väga palju erinevaid ja täna tutvu..
14 jaan 8 MÄRKI SPIRITUAALSEST TRANSFORMATSIOONIST
0 36610
Spirituaalne areng ehk transformatsioon sinu jaoks vajalik protsess. See võib sind päris segadusse ajada ja sa võid selle protsessi käigus endalt küsida: "Kas minuga on kõik ikka korras?". Kuna spirituaalse arengu juures on väga palju etappe, millest sa ei pruugi alguses aru saada, siis ma aitan sin..
01 jaan TENE LAUL - JAANUARI ENERGEETILINE TEADAANNE
0 33445
Tere tulemast 2022. aastasse! Aasta, mille just seljataha jätsime, on olnud maailma ja inimeste jaoks katsumusterohke. 2021. aasta sümboliseeris justkui tarokaartide Torni kaarti, mille sõnumiks on see, et kõik, mis juhtub, juhtub alati sinu kasuks, mitte kahjuks. See on eelkõige seotud nende teemad..
10 dets 3 SAMMU, MIS MUUDAVAD SINU ELU HETKEGA
0 54410
Kas sa soovid enda elu hetkega muuta? Kui jah, siis sul on selleks tegelikult võimalus. Kohe nüüd ja praegu. Kuna sa oled siin ilmselt selleks, et lugeda minu mõtetest, siis sa soovid seda muutust teha. Ja ma ütlen sulle - sa saad seda teha! Tee seda! Tehes läbi aastate teiega tervendustööd, ma näen..
25 okt 7 MÄRKI, ET SINU KEHAS ON SEENHAIGUS
0 47851
Seenhaigus on laialt levinud, see tekitab väga palju ebamugavust ning tihtipeale on sellest lõplikult vabanemine väga keeruline. Tutvustan sulle 7 põhilist märki, mis viitavad sellele, et kehas võib olla seenhaigus. Kui sul on need tunnused, siis võid sellega võitlemist alustada. Sellest tuleb lahti..
Tooted 25 kuni 36, kokku 50 tootest (5 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.