Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - detox RSS Feed

23 juuli 6 MÄRKI, ET SINU KEHAS ON PARASIIDID
0 134279
Viimasel ajal on minu käest palju küsitud, kuidas tunda ära, kas kehas on parasiidid ja millal teha endale nendest vabanemiseks detox-kuur. Tegelikult on imelihtne aru saada, kas sa vajad parasiidikuuri või mitte. Detox-kuuri jooksul tarbid sa ravimtaimi, mis suudavad puhastada sinu keha parasiitide..
15 märts OHTLIKUD TOKSIINID KÖÖGIS, MIDA IGAÜKS PEAKS VÄLTIMA
0 26340
Kui sa oled minu kirjutatud artiklite, töö ja eesmärgiga tuttav, siis tead, et soovin avada teie silmad erinevatel tasanditel, muuta elu kvaliteetsemaks, tervislikumaks ja tõsta teie teadlikkust selle osas, mis meid ümbritseb.Kui sinu jaoks on tervis oluline, soovid vältida v..
15 jaan MEELEOLUHÄIRE - ISIKLIK DEEMON, MILLELE ON VÕIMALIK VASTU ASTUDA
admin 0 18133
Meeleoluhäire puudutab väga paljusid meie seas ja see on palju levinum probleem, kui sellest räägitakse või endale teadvustatakse. Ma näen eraseansile tulnud inimestes tihti neid kimbutavaid meeleoluhäireid, mis võtavad võimaluse elu nautida. Meeleoluhäirega on võimalik elada nii, et see on võimalik..
17 aug KELP EHK PRUUNVETIKAS - SUPERTERVENDAJA
admin 0 8183
Kelp ehk pruunvetikas kasvab merevetes ja omab suurepäraseid tervendavaid omadusi. Kelp'iga on võimalik enda tervis korda saada, kui sinu keha tunneb puudust teatud vitamiinidest, mineraalainetest ja mis kõige tähtsam - joodist. Kelp on üks parimaid joodi allikaid ja seetõttu on see suurepäraseks ab..
25 juuni KUIDAS ISEENDALE ANDESTADA?
admin 0 12756
Minu aastatepikkune töö inimeste tervendamisel ja õigele teele suunamisel on mulle näidanud, kui paljud inimesed kannatavad enda tehtud minevikuvigade tõttu. Aastad on möödunud, kuid süütunne ja valu ei soovi ära minna, rikkudes järsult ära ilusa päeva, tuletades meelde asju, mis on minevikus tehtud..
07 mai 10 PÕHJUST, MIKS IGAPÄEVASELT SPIRULINAT TARBIDA
admin 0 29761
Spirulina on saanud väga populaarseks oma ravivate ja keha mürkainetest puhastava toime tõttu. Spirulina kuulub Ajurveeda meditsiini ravimtaimede hulka ja tegemist on taimega, millega on võimalik ennetada paljude raskete haiguste, keeruliste tervisemurede ja probleemide teket. Ajurveeda meditsiin põ..
18 märts MAARJAOHAKAS - NOORUSE JA ILU SALADUS
admin 0 9755
Maarjaohakas on teada-tuntud oma suure antioksüdantide sisalduse tõttu. Rahvameditsiinis on see taim tuntud eelkõige just selle poolest, et see aitab maksa puhastada. Teadaolevalt on inimkond maarjaohakat kasutanud juba üle 2000 aasta, seega võib seda taime usaldada - kui seda on nii kaua kasutatud,..
16 märts NOORKUU JÄÄRAS - TAASTA ENDA TERVIS JA ISIKLIK VÄGI!
admin 0 6090
Noorkuu on imeline Kuufaas, mis paneb meie eludes alguse uuele tsüklile. Iga Noorkuu on omamoodi eriline, mida mõjutavad kaksteist erinevat tähtkuju. Jäär ehk kõige esimene tähtkuju paneb sind elama, muudab sind füüsiliselt terveks, aktiivseks ja suurendab sinu isiklikku väge. Jäär on oma loomuselt ..
25 juuli PÄIKESEVALGUS ON ÜLIM ENERGIAALLIKAS
admin 0 14923
Et elada täisväärtuslikku, õnnelikku ja tervet elu, peavad seda toetama meie igapäevased valikud, elustiil ja ellusuhtumine. Olen juba pikalt tegelenud ja suunanud oma tähelepanu Päikese tunnetamisele ja selle tähtsuse välja selgitamisele. Olen spirituaalne avastaja ja loon endas küsimuse kõige koht..
05 apr PARIM TERVENDUS SINU TÄHTKUJULE
admin 0 52691
Astroloogilised tegurid mõjutavad meid kõiki olenevalt sellest, millal me sündinud oleme ja millise tähtkuju esindajad me oleme. Astroloogiliste mõjutuste kaudu on võimalik välja tuua parimad enesetervendusviisid ja -vahendid vastavalt sinu tähtkujule. Need toetavad sinu tähtkuju energiaid, iseloomu..
08 veebr MANDARIIN - ELUJÕU ALLIKAS JA SELLE TERVENDAVAD OMADUSED
admin 0 10915
Mandariinid on väga maitsvad puuviljad, mida teavad ja armastavad meist paljud. Mandariinid ei ole head ainult oma maitse tõttu vaid ka nende sisu on avastamist väärt. Iga taim Maa peal on siin põhjusega ja kõigis neis peitub oma salarelv. Mandariinid on pärit Kagu-Aasiast. Neid on väga mitmeid eri..
11 jaan PIPARMÜNT - SUURE VÄEGA TAIM JA SELLE TERVENDAVAD OMADUSED
admin 0 22009
Piparmünt on üle maailma tuntud taim, mis on kohati liiga enesest mõistlikuks muutunud. Piparmünt? Nii tavaline, et sa võid mööduda eneselegi teadmata millestki nii tervendavast, otsides midagi ülimat enda keha jaoks. Piparmünt on jah väga kättesaadav ja see on hea, kuid see ei ole kaugeltki tavalin..
Tooted 37 kuni 48, kokku 50 tootest (5 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.