Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - ego RSS Feed

13 dets ÜLEMINEK 3D PEALT 5D PEALE - MIDA SEE TÄHENDAB?
0 37990
Võib-olla oled sa kuulnud 3D-st ja sellest, kuidas paljud inimesed liiguvad edasi 5D peale ja oled mõelnud, et mida see täpsemalt tähendab? Või loed seda siit esimest korda ja sul pole veel õrna aimugi, millest ma rääkima hakkan. Igatahes, on see siin kõigile teile, sest see puudutab meid kõiki, me ..
07 juuni 3 MÄRKI EGO DOMINEERIMISEST
0 16251
Selleks, et sul oleks domineeriv ego, ei pea sa olema ilmtingimata ennast täis või vihane inimene. Domineeriv ego võib olla ka inimeses, kes on haavatav, tundlik, emotsionaalne ja teiste silmis väga tagasihoidlik. Ego ei võrdu ilmtingimata kellegagi, kes on halb ja kurikael. Kui ego on sinus dominee..
17 mai 5 MÄRKI, ET OLED SPIRITUAALSELT ARENEMAS
0 22465
Olen aastate jooksul kirjutanud palju sellest, mis aitab kaasa spirituaalsele arengule. Eriti just kristallidest, kuna need on edendavad spirituaalset arengut ja aitavad sellele kaasa. Kristallidel on tohutu vägi, mis suudab meid end muutma suunata ning seda kõige paremas suunas. Kui oled aastaid kr..
19 veebr 3 SAMMU ENDA EHEDA MINA ÜLES LEIDMISEKS
admin 0 20948
Maailm on täis kaotatud hingesid - inimesi, kes liiguvad ringi, mask ees ja hing lukus. Sul ei ole vaja olla üks neist. Mina soovin, et sa avaksid end tõeliselt. Soovin, et kõik inimesed leiaksid end ühel päeval üles, oleksid võimalikult autentsed. Nii autentsed, kui vähegi olla saab. Orginaalsus, e..
29 jaan 5 MÄRKI, ET SA OLED EMOTSIONAALSELT VASTUPIDAV
admin 0 18341
Emotsionaalselt vastupidavaks kas sünnitakse või kasvatakse elu jooksul. Kui sa oled üks vähestest, kes on emotsionaalselt vastupidav juba sünnist, siis see pole lihtsalt õnn, mis sinu kätes on. See on eelmistes eludes ära õpitud tugevus. Kui me mõnes enda elus õpime ära midagi suurt ja selle iseend..
18 jaan 5 VIISI, KUIDAS SPIRITUAALSELT HÜPPELISELT ARENDADA
admin 0 20667
Kui sa oled minu kirjutatuga tuttav, siis sa kindlasti tead juba, et minu suur eesmärk on aidata inimestel leida enda elus üles positiivsus, aidata paremini iseennast mõista ning seda, et lisaks füüsilisel tasandil enesetervendusele on kõik seotud ka spirituaalsusega. Spirituaalsus on oluline igale ..
09 nov KUI EGO VÕTAB VÕIMUST JA KÕIK KUKUB ALLAMÄGE
admin 0 8205
Ego on illusoorne eksistents, mis takistab sul olla tõeline sina - haavatav ja päris. See on kaitsemehhanism, mis lööb välja siis, kui ei ole piisavalt palju jõudu ja julgust olla sina ise. Ego loob enim välja neis, kes ei ole sisemiselt tugevad. Pealtnäha võivad just need inimesed paista kõige tuge..
26 aug SPIRITUAALNE EGOISM
admin 0 5772
Me kõik oleme spirituaalsed, meie erinevus on vaid selles, et me oleme erineval spirituaalsel tasemel - kes on kõrgelt valgustatud, kes näeb veidi valgust või kes elab klapid silmade ees. Kuid me kõik oleme hinged, kes eksisteerivad selles kehas nimega inimene. Kui sul on hing, siis sa oledki spirit..
06 nov EGO
admin 0 6794
Kõik teavad seda sõna "ego" ja kindlasti ühel või teisel ajal oled sa seda sõna iseenda või kellegi teise puhul kasutanud. Aga kas sa tead täielikult mis see sõna "ego" tähendab, mida see endaga kaasas kannab ja millele see tegelikult viitab? Olen tänaseks täiesti kindel selles, et see sõna vajab vä..
30 juuni KUNINGA KOMPLEKS - 8 MÄRKI SELLE OLEMASOLUST
admin 0 6293
Inimesed on kõik väga erilised, igal inimesel on enda tugevad ja nõrgad küljed. Igal inimesel on ka elus teatud faasid, kust ta läbi käib. Üks faas võib olla õnnelik, teine selline, kus ta on endaga vägagi puntras. Hinged liiguvad pidevalt ühest faasist teise, jäävad ühel hetkel enda emotsionaalsete..
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.