Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - kaitse RSS Feed

23 dets LASE KAITSEINGLIL END ÕIGELE TEELE JUHATADA
0 10401
Kaitseingel on igal inimesel, kes on siin maailmas ja oma missiooniga. Seega, kui sa küsid, kas sul on Kaitseingel või mitte, siis on vastus imelihtne - kui sa eksisteerid, sinu elus ei ole nõiaringi ehk sa ei ole sellises eluetapis, kus kõik muudkui kordub ja kordub ja negatiivses võtmes, siis sul ..
17 sept KUU VIIMASE VEERANDI MAAGIA - KAITSEINGLI KAITSE
admin 0 5651
Kaitseingel on selleks, et sind kaitsta, juhendada, hoiatada, nõustada ja abistada. Mida võimsama sideme sa oled enda Kaitseingliga loonud, seda kiiremini, paremini ja efektiivsemalt ta suudab sinu jaoks kohal olla. See, kui tugev on sinu ja tema side, sõltub väga palju sinust endast. Sellest, kas s..
15 dets HAMSA SÜMBOOLIKA
admin 0 7060
Hamsa on mind alati lummanud ja sellel on ka oma põhjus. Hamsa on Lähis-Ida amulett, mis sümboliseerib kõrgema energeetilise võimu kätt. Erinevates uskumustes on Hamsa alati sümboliseerinud kaitset kurja ja ebaõnne eest. Usutakse, et Hamsa toob selle kandjale head õnne, tervist, küllust ning edu tem..
17 nov KES ON INGLID JA MIKS NAD MEID ÜMBRITSEVAD
admin 0 14633
Inglid, kellest ma pidevalt enda artiklites räägin, nad on igal pool. Nad on meie ümber, meie kodudes, looduses ja üle maailma igal pool. See, miks ma üldse selle artikli siia kirja panen, on kõik sellepärast, et te saaksite võib-olla minu mõtetest paremini aru, mida ma soovin teile pidevalt jagada...
31 juuli HAVISABA - KAITSE OMA KODU KURJUSE EEST
admin 0 16058
Taimed on maagia, aga need on maagia füüsilisel kujul. Taimedes on võluvägi, mida iga tark spiritualist rakendab enda tervise ja heaolu jaoks. Havisaba on võimas väetaim, mis võiks igal spiritualistil kodus olemas olla. Havisaba on ka väga vähenõudlik taim, sest ei taha palju vett ja talub varjulise..
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.