Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - taimed RSS Feed

26 jaan VALGE TEE - 3 PEAMIST PÕHJUST, MIKS SEDA JUUA
0 6646
Kas sa teadsid, et sul on võimalik saada valgest teest kofeiini nii, et see ei muuda sind närviliseks ega sinu nahka vanemaks? Kahjuks mõjub kohvi tarbimine sinu nahale halvasti, kui sa ei joo piisavalt vett või ei tarbi marju ja vilju, millest saad vedelikku, sest kohv tekitab dehüdratatsiooni. Val..
14 nov ROHELINE TEE JA SELLE SPIRITUAALNE VÄGI
admin 0 11605
Roheline tee on üks väärtuslikematest teedest, mida üldse iseenda tervise ja hinge jaoks valmistada. Roheline tee on üks osa minu elust, kuna see on üks teedest, mida ma igapäevaselt joon. Selleks on väga palju põhjuseid, miks hoida just seda teed enda menüüs nii spirituaalse kui ka füüsilise tervis..
01 nov 3 VIISI, KUIDAS OMA KODU ENERGIAT POSITIIVSEMAKS MUUTA
admin 0 26826
Kas sa tunned end enda kodus halvasti? Või oled tabanud end pidevalt väsinuna ja jõuetuna just enda koduseinte vahel? Sinu hea tuju kaob, kui astud koduuksest sisse? Sind tabavad pidevad tülid või negatiivsed mõtted just kodus? Kui sa vastasid vähemalt ühele küsimusele jaatavalt, siis on see ilmselg..
26 sept ROSMARIINI VÄGI JA KASULIKUD OMADUSED
admin 0 18048
Rosmariin on üks imetaimedest, mida iga eestlane saab oma majapidamises kasvatada. Alati ei ole vaja kaugelt otsida seda, mis aitaks ja terveks teeks. Seda kõike saad sa iseendale lubada - kasvatades väetaimi ja rakendades neid targalt nii tervise kui ka nõiduse jaoks. Rosmariin on taim, millel on p..
03 juuni 6 TAIMEJOOKI, MIS AITAVAD KEHAKAALU ALANDADA
admin 0 40344
Kehakaaluprobleem on meie ühiskonnas täiesti tavaline nähtus ja sellega võitlevad väga paljud. Mured kehakaaluga tekivad vähese liikumise või väga kehvade toitumisharjumuste tõttu, sest väga palju sõltub sellest, mis on sinu toidulaual. Kui sa sööd liigselt ja toit ei ole taimne, siis on rasvumise k..
29 mai KÖÖMNED - VAJALIK VÜRTS SINU KÖÖGIS
admin 0 7506
Köömned on köömnetaime (Cuminum cyminum) viljad, mida kasutatakse nii ravimiseks kui ka vürtsina toiduvalmistamisel. Köömned on mõnusalt maalähedase ja tugeva maitsega ning oma maitse tõttu lisavad väärtust erinevatele roogadele. Kõige levinum on köömnete kasutamine India, Aasia ja Lõuna-Ameerika kö..
05 märts 9 TÜÜPILIST KÜSIMUST VEGANILE
admin 0 4793
Olles ise vegan, jõuab minuni veganluse teemal väga palju arutelusid ja küsimusi. Uuritakse ja küsitakse väga palju, kas siis selleks, et end veganlusega kurssi viia või saada kinnitust endas olevale skeptitsismile, mida veganluse teemal tuntakse. On olemas tüüpilised küsimused, mis minuni jõuavad, ..
11 jaan PIPARMÜNT - SUURE VÄEGA TAIM JA SELLE TERVENDAVAD OMADUSED
admin 0 21491
Piparmünt on üle maailma tuntud taim, mis on kohati liiga enesest mõistlikuks muutunud. Piparmünt? Nii tavaline, et sa võid mööduda eneselegi teadmata millestki nii tervendavast, otsides midagi ülimat enda keha jaoks. Piparmünt on jah väga kättesaadav ja see on hea, kuid see ei ole kaugeltki tavalin..
12 dets SIDRUNHEIN JA SELLE SUUREPÄRASED TERVENDAVAD OMADUSED
admin 0 11534
Sinu keha on sinu tempel, ainuke kodu, kus sa elama pead. Seetõttu on väga oluline hoida enda keha terve ja elujõulisena, et meil oleks enda kehas hea eksisteerida. Taimed on meie Maa peal põhjusega ja neile tuleb enda elus rakendust leida. Maailm on täis tervendust, tuleb lihtsalt silmad avada ja õ..
06 dets APELSINI TERVENDAVAD JA SPIRITUAALSED OMADUSED
admin 0 11845
Apelsin on üle maailma üks populaarsemaid vilju, kuna see on väga maitsev ja täis tervist. Apelsin on kehale ja hingele väga kasulik ning seda võiks enda menüüsse aeg-ajalt lisada, et saada sellelt tervendust. Apelsin on vili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsini võib lihtsalt süüa, sellest saab..
30 nov PATŠULI EETERLIKU ÕLI JA VIIRUKI TERVENDAVAD OMADUSED
admin 0 5830
Patšuli on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele inimesele, kes soovib läbi taimede end tervendada, enda koduenergiat tervena hoida ja kristalle erksana hoida. Patšuli on rohelist värvi lehtedega taim, mille lehed meenuta..
24 okt ROSMARIINIÕLI TERVENDAVAD OMADUSED
admin 0 8888
Eeterlikud õlid on mind koguaeg lummanud, kuna nende tervendavad omadused on väga mitmekülgsed ja nende kasutamine iseenda heaolu parandamiseks on spirituaalselt väga huvitav. Igal eeterlikul õlil on omad tervendavad omadused, mis mõjuvad meie füüsilisele ja vaimsele kehale. Eeterlike õlide kasutuse..
Tooted 13 kuni 24, kokku 63 tootest (6 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.