Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - taimed RSS Feed

25 apr TOORKAKAO - NATURAALNE ENERGIAALLIKAS ÜLITUNDLIKULE INIMESELE
admin 0 5490
Toitumine on ülioluline, kui sa soovid olla nii füüsiliselt kui ka vaimselt terve. Minu ellu kuuluvad taimed selleks, et ma saaksin füüsilisele kehale kiirelt õigeid energiaid anda ja kristallid selleks, et enda emotsionaalsele kehale energiat anda. Taimed ja kristallid peavad käima käsikäes, et tul..
21 apr ROHELINE SIBUL - KEHA TERVEKS JA MEELED ERKSAKS
admin 0 8299
Sama palju, kui ma armastan kristalle ja kasutan nende energiat enda energia suurendamiseks, kasutan ma ka taimi. Kui sa tahad olla füüsilises ja vaimses mõttes terve, siis kindlapeale peaks sinu menüüs olema roheline sibul. Roheline sibul on minu nõrkus, see on kindel asi, mis peab mul köögis olema..
06 märts OLIIVIÕLI - MÜSTILINE ELIKSIIR
admin 0 4028
Oliiviõli on õli, mida ma kasutan igapäevasel söögitegemisel, see on põhimõtteliselt osa minu igast roast. Oliiviõli on müstiline eliksiir, mille suhtes on mul tervislik sõltuvus. Ma tunnen, kuidas minu keha lihtsalt vajab seda. Ja kui mul on millestki nii tervislikust sõltuvus, siis on see väga kas..
26 jaan PÄRNAÕIS - KÜLMETUSE RAVIM JA UUE ARMASTUSE RITUAAL
admin 0 8802
Pärnaõieteest on kuulnud vist iga eestlane ja seda ka enda tervise jaoks kasutanud. Pärnaõis on tõeline tervendaja ja seda võiksid sa tuua koju kuivama igal aastal. Ikka selleks, et kui sul on imeravimit vaja, siis on see sul kohe võtta. Pärnaõis on tõeline imetegija, mida mina kasutan palaviku, põl..
25 jaan PORGANDID - SINU KEHA SÕBER
admin 0 5175
Õigesti toitumine on osa terveks olemisest, nii spirituaalses kui ka füüsilises mõttes. Olen alati öelnud, et kui sa soovid terve olla, siis läheb sul vaja õiget elukeskkonda, õiget toitu ja häid mõtteid. Porgandid on eestlate jaoks väga hästi kättesaadavad ja neid saab enda jaoks lihtsasti kasvatad..
12 jaan PUNANE SIBUL - TERVISLIK JA VÕIMAS
admin 0 13345
Punased sibulad on üks suur osa minu toidumenüüst ja ma soovitan seda kõigile. Kui me soovime terved olla, siis me peame õigesti mõtlema, elama tervislikus ja positiivses keskkonnas ning toituma enda keha jaoks tervislikult. Punane sibul on multifunktsionaalne tervendaja ja selles on niivõrd palju k..
06 dets TÕLVLEHIK - SALAJANE ABILINE KODUS
admin 0 29885
Taimed on sama imelised, kui on kristallid, need mõlemad elemendid on väga vajalikud meile inimeste jaoks, kui me soovime tervislikus keskkonnas elada. Tervislikus keskkonnas selle füüsilises ja vaimses mõttes mõlemas. Taimedel ja kristallidel mõlemal on oskus meie Aurasse viia tervendavat ja spirit..
23 nov LILLKAPSAS - SINU TERVISE ALLIKAS
admin 0 7564
Ma räägin tihti teile kristallidest, rituaalidest, unenägudest ja teistest spirituaalsetest teemadest. Samamoodi meeldib mulle väga rääkida tervislikust toitumisest ja eks see ole ka tegelikult üks paljudest asjadest, mida ma enda inimestega arutan ning millega ma teid paremale, tervislikumale ning..
25 okt SIDRUNIVESI - LIHTSAIM VIIS END TERVENA HOIDA
admin 0 10779
Alustuseks soovin ma ikka ja jälle enda ühte mõtet korrutada. Kui loodus on andnud meile viljad, taimed ja kristallid, siis selleks on olemas põhjus. Mina usun, et Maa poolt pole loodud mitte ühtegi kasutut elementi. Miks on meil nii palju vilju ja taimi? Et me saaksime süüa. Miks me peame neid sööm..
03 okt LOOTOSE SÜMBOOLIKA
admin 0 10728
Lootos on äärmiselt kaunis ja ilus lill ning peale selle uhke väljanägemise on sellel ka väga jõuline energia, mida see endaga kaasas kannab. Lootosel on väga pikk ajalugu ja seda on peetud juba Vana-Egiptuse ajast pühaks lilleks. Lootose peamiseks sümboliks on erinevates kultuurides olnud läbi aega..
02 sept SÕNAJALG - ÕHUPUHASTAJA JA KIIRGUSE EEST KAITSJA
admin 0 9529
Ma olen ka eelmistes artiklites kirjutanud, et taimedel on olemas nii energeetiline kui ka füüsiline vägi, täpselt nagu kristallidel. Et olla spirituaalne olla, tuua enda perekonda tervislikke eluviise ja elada nii, et hing oleks rahul, tuleb ka enda kodu rikastada taimedega, mis sinna head energia..
15 juuni KÜÜSLAUK - IMERAVIMI KAITSEV VÄGI
admin 0 7235
Küüslauk on üks maailma kõige tervislikemast maa-andidest, mis on meile antud, et olla terved. Eestlase jaoks on küüslauk vägagi kättesaadav ja me saame seda ka ise enda kodupeenardes kasvatada. Seetõttu soovitan kõigil ennekõike ikka ise endale küüslauku kasvatada, kuna taimedes, mida ise kasvatame..
Tooted 37 kuni 48, kokku 62 tootest (6 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.