Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - taimed RSS Feed

17 mai OREGANO EHK HARILIK PUNE - TERVISEALLIKAS
admin 0 15688
Oregano on saanud oma nime kreeklaste käest ja see tähendab "mägede rõõmu". See nimi sobib väga hästi juba seetõttu, et oregano kasvabki metsikult just mägede külgedel. Oregano on enimkasutatud just Vahemeremaades. Oreganot kasvatati surnuaedades haudadel, kasutati enamasti kurja energia eemaldamise..
11 apr FLAMINGOLILL - SUHETE PARANDAJA JA ARMASTUSETAIM
admin 0 18118
Flamingolill on üks populaarsemaid Feng Shui taimi, millel on väga armastav, romantiline ja suhet edendav energia. Flamingolille on lihtne kasvatada, kuna see taim on vähenõudlik, nii nagu enamus Feng Shui taimedest. Flamingolilledele on omased valged, punased, lillad ja roosakat õied, mis sümbolise..
07 märts 10 PÕHJUST, MIKS KASVATADA VÄEKAT PETERSELLI
admin 0 8343
Taimede sees on ainulaadne vägi, nii nagu on ka igas kristallis. Petersell on äärmiselt kasulik rituaalitaim ja vitamiiniandja ning võitleb saja haiguse vastu. Panen siia kirja mitmed põhjused, miks peterselli ise kasvatada. Iga taim, mille eest me hoolt kanname, sellele jagame me enda armastust. Ku..
22 veebr SELLER - TERVEKS JA VAIMSELT TUGEVAKS
admin 0 6863
Igal taimel on oma vägi, mida see inimesele edasi annab, kas siis seda süües, koju tuues või rituaalides kasutades. Seller on läbi aegade minu menüüs olnud just oma tervislike omaduste pärast, ja otseloomulikult ka väga võimsa energia pärast, mida see taim suudab edasi anda. Kui sa soovid enda intui..
18 dets PUNANE PIPAR PUHASTAB KURJAST ENERGIAST
admin 0 3636
Punane Pipar on eestlaste jaoks lihtsasti kättesaadav ja seda on ka lihtne rituaalides kasutada. Punane Pipar on üks taimedest, mida kasutatakse kurja energia eemaldamiseks. Punast Pipart saab kodus kasutada mitmel viisil, et puhastada koju või isiklikku Aurasse saadetud kurjust. Juba see, et Puna..
07 dets LILLA KUUKING KUI SENSITIIVI ABILINE
admin 0 6114
Kirjutasin mõnda aega tagasi Valgest Kuukingast ja nende armastusega seotud väest, saate sellest lugeda SIIT. Seekord räägin teile müstilistest Lilladest Kuukingadest, kes Valgetele väga alla ei jää. Küll omavad Lillad Kuukingad hoopis teistlaadi energiat, milleks on spirituaalsus. Lillad Kuukingad ..
18 nov SIDRUN, MIS PUHASTAB JA KAITSEB
admin 0 9292
Sidrun on võimas taim ja see on puhas rõõm, et Eesti inimestele on sidrun lihtsasti kättesaadav. Algselt on sidrun pärit Aasiast ja see on ühe imeilusa taime vili. Sidrunipuid saab tuua ka koduseinte vahele, tavaliselt tehakse seda dekoratiivsel eesmärgil, tegelikult toob sidrunipuu majja ka palju h..
05 nov VALGE KUUKING KUI ARMASTUSEJUMALANNA
admin 0 7917
Valge Kuuking on lilleriigi üks jumalannadest, mis kannab endaga kaasas armastuse ja puhtuse energiat, aga see võib olla ka salakaval jääkuninganna. Kuuking on üks populaarsemaid Orhidee liikidest, millel võib me kodus olla me üle palju mõjutusi. Aga kas sa teadsid, et see toitub armastuseenergiast ..
21 okt SULGVÕHK JA SELLE KÜLLUSLIK MITMEKÜLGSUS
admin 0 51509
Sulgvõhk on üks minu lemmikuid Feng Shui taimi, mida on mul mitmeid kodus ja mida on palju mu butiikides. Sulgvõhk kaitseb seda keskkonda, kus on tema kodu. Mida lähemal sa hoiad seda imelist taime oma kodu või kontori uksele, seda rohkem kaitseb see seda keskkonda. Mida kaugemale see on asetatud vä..
12 okt AALOE - MITMEKÜLGNE RAVITSEJA JA KODU KAITSJA
admin 0 16275
Aaloe on taim, mida on kasutatud juba vähemalt üle 5000 aasta erinevate terviseprobleemide tervendamisel ja rituaalides. Aaloe on üks kindlaid taimi, mis võiks igas majapidamises olla, kuna seda saab kasutada nii mitmel erineval viisil ja peale selle kasvab Aaloe meie kodustes tingimustes väga hästi..
26 sept INGVER - MEISTERTERVENDAJA, KODU KAITSJA, AURA PUHASTAJA JA ARMASTUSE EDENDAJA
admin 0 9505
Ingver on üks minu lemmikuid ravimtaimi, kuna see on meistertervendaja ja ka üks kõige lihtsamini käsitlevat väetaim, mida saab kasutada selleks, et ajada oma kodust välja kurjad hinged, kutsumata külalised ja halb energia. Ingver on eestlastele kergesti kättesaadav ja selle kasutamine on imelihtne...
21 sept AHVILEIVAPUU EHK FENG SHUI RAHATAIM KOOS KRISTALLIDEGA
admin 0 50563
Ahvileivapuu ehk Crassula Ovata on Feng Shui järgi küllusetaim, millel on oskus ligi tõmmata küllust, materiaalset edu, materiaalseid võimalusi ja oskus kodus külluslikku energiat liikuma panna. See on taim, mis aitab küllusel kodu Kagupiirkonna kaudu majja tulla. See on ka üks põhjustest, miks võit..
Tooted 49 kuni 60, kokku 62 tootest (6 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.