Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

17 okt KÜLLUSEKARP - RAHAMAAGIA
admin 0 13883
Viimasel ajal on minu käest aina rohkem küsitud külluseenergia suurendamise ja rahakarbi loomise kohta. Panen selle nüüd sinu jaoks veidi põhjalikumalt kirja.Küllusekarp on selline karp, mille sa lood küllusekristallide, raha ja teiste külluseelementidega, et see tooks sinu perekonda head ja küllusl..
13 okt ELUTEENUMBER 1 - NUMEROLOOGIA
admin 0 37422
Numeroloogia on arvude müstiliste ja energia põhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse veel omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbri kombinatsioonid tulevad läbi sinu numb..
11 okt PEEGEL - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 7747
Peegel sümboliseerib õnne, olgu selleks õnneks siis hea õnn või ebaõnn, ühte neist see kindlasti tähendab. Unes peegli või hoopis ka peeglite nägemine võib olla väga hea ettekuulutus, samas aga tragöödiat ette ennustav. Peeglite nägemine on väga sügava tähendusega ja peegli unes nägemine ei tule..
08 okt KOHV - VÄETAIM JA VÄEJOOK
admin 0 14081
Kohv on enamuse jaoks tuntud meeldiva ja sõltuvust tekitava joogina, mida on väga paljud harjunud jooma. Enamus teavad kohvi energiat andvat omadust, ja see on üldiselt ka peamine põhjus, miks seda jooki juuakse. Tegelikult on kohvil veel mitmeid väga häid omadusi ja seda saab erinevatel spirituaals..
05 okt LAEVAD JA SADAM - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 19468
  Kui sa unes näed veesõidukeid, nagu näiteks laeva, kruiisilaeva, paati või hoopis praami, siis need kõik viitavad sinu emotsionaalsele seisule millegi suhtes. Unenägu seletades mõtle läbi ka see, kas see unenägu, kus sa seda veesõidukit nägid, oli sinu jaoks hea või sa hoopis kartsid seal u..
03 okt LOOTOSE SÜMBOOLIKA
admin 0 10728
Lootos on äärmiselt kaunis ja ilus lill ning peale selle uhke väljanägemise on sellel ka väga jõuline energia, mida see endaga kaasas kannab. Lootosel on väga pikk ajalugu ja seda on peetud juba Vana-Egiptuse ajast pühaks lilleks. Lootose peamiseks sümboliks on erinevates kultuurides olnud läbi aega..
01 okt INGLISÕNUMID - NUMBER 1 JA 3 KOOS TEISTE NUMBRITEGA
admin 0 11939
Kui sa oled viimasel ajal pidevalt näinud teatud numbrite kombinatsiooni, siis sellel on oma sügavam ja müstilisem tähendus. Olen eelnevalt kirjutanud ühe ja number 2 koos teiste numbrite kombinatsioonid, nagu näiteks 123 tähenduse ja 127 tähenduse. Siia on kirja pandud need kombinatsioonid, mis al..
29 sept ELUTEENUMBER 6 - NUMEROLOOGIA
admin 0 31332
Numeroloogia on arvude müstiliste ja energiapõhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbrikombinatsioonid tulevad sinu numbrite liitmisega,..
26 sept ROTT - HIINA ASTROLOOGIA
admin 0 23548
Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see..
21 sept VALGE HAULIIT PROHVETLIKKUS
admin 0 1433
VALGE HAULIIT on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab ennustamisel veelgi täpsema tulemuse - mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele saad. Seega on soovitatav lisada põhikomplektile ka teisi kristalle.VASTUS: Valge H..
17 sept INGLISÕNUMID - NUMBER 1 KOOS KAHE TEISE NUMBRIGA
admin 0 13604
Kui sa oled viimasel ajal pidevalt näinud teatud numbrite kombinatsiooni, siis sellel on oma sügavam ja müstilisem tähendus. Olen eelnevalt kirjutanud ühe konkreetse numbri nägemist, nagu näiteks ainult 7 või 77, 777 nägemise kohta ja olen ka kirjutanud kahe erineva numbrite kombinatsioonide kohta n..
14 sept SURM - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 91441
Unenägudes surma, surma saamise, tapmise, surnud hingede ja surnust üles tõusmise nägemine on inimeste seas ülipopulaarne. Kui sa näed unes surma, ükskõik, millisel kujul, siis võib esimene reaktsioon olla kohati kõhe ja ebameeldiv. Alustada hommikut, teades, et sind on kimbutanud selline unenägu, e..
Tooted 1261 kuni 1272, kokku 1370 tootest (115 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.