Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

08 juuli SUITSKVARTSI PROHVETLIKKUS
admin 0 1701
SUITSKVARTS on üks põhilistest kristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti.VASTUS: Üldiselt tuleb Suitskvarts sinu kristallide komplektist välja siis, kui sulle antakse mõista: "Oota, lihtsalt oota, peagi saad tulemust näha." - see tähendab, et sul soovitatakse olla kannatlik.PÄEVASÕNUM..
04 juuli PARALLEELMAAILM JA DIMENSIOONID
admin 0 4228
Kas sa oled kordagi mõelnud selle peale, et kuhu sinu hing või kuhu sa ise lähed, kui sa magama jääd ning öösel uinud? Kui sa oled selle peale kasvõi korra mõelnud ja endale sellise küsimuse esitanud, siis võin juba õnnitleda sind sellega, et sa oled spirituaalne. Iga inimene, kes on kord nii mõelnu..
27 juuni MALAHHIIDI PROHVETLIKKUS
admin 0 1431
MALAHHIIT on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab ennustamisel veelgi täpsema tulemuse - mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele saad. Seega on soovitatav lisada põhikomplektile ka teisi kristalle.VASTUS: Üldiselt t..
24 juuni NUMBER 6, 66, 666 JA 6666 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM
admin 0 36883
  Kui sind pidevalt kummitavad number 6 või 666, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 6-ga näidata sulle, et kõige olulisem on see, et sa kuul..
20 juuni SINISE KVARTSI PROHVETLIKKUS
admin 0 1540
SININE KVARTS on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab ennustamisel veelgi täpsema tulemuse - mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele saad. Seega on soovitatav lisada põhikomplektile ka teisi kristalle. VASTUS: Sini..
17 juuni LASURIIDI PROHVETLIKKUS
admin 0 1390
LASURIIT on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab ennustamisel veelgi täpsema tulemuse - mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele saad. Seega on soovitatav lisada põhikomplektile ka teisi kristalle.VASTUS: Üldiselt tul..
15 juuni KÜÜSLAUK - IMERAVIMI KAITSEV VÄGI
admin 0 7235
Küüslauk on üks maailma kõige tervislikemast maa-andidest, mis on meile antud, et olla terved. Eestlase jaoks on küüslauk vägagi kättesaadav ja me saame seda ka ise enda kodupeenardes kasvatada. Seetõttu soovitan kõigil ennekõike ikka ise endale küüslauku kasvatada, kuna taimedes, mida ise kasvatame..
10 juuni TÄISKUU VÄGI JA SELLE TÄHTSUS
admin 0 13702
Kuu on Maa kaaslane ja iga element, mis meie ümber on, on loodud põhjusega. Kuu mõjutab meie Maad, meie inimesi, loodust ja siin olevaid emotsioone kõige enam. Sellel on tohutu vägi meie üle, sina saad olla aga tark ja mõista, kuidas mõni Kuu faas sulle energiat annab ning milliseid võimalusi loob. ..
07 juuni NUMBER 5 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT
admin 0 50555
Olen kirjutanud, mis tähendab, kui sa hakkad ühel eluperioodil pidevalt nägema number 5, 55, 555 ja 5555. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan väikesed vihjed, mida tähendavad number 5 kombinatsioonid. Neid numbreid võid sa näha kella pealt, nä..
06 juuni SOOVIDE TEELE SAATMINE JA NENDE TÄITUMINE
admin 0 19289
Ma olen kindel, et sinu elus on olnud vähemalt üks kord, kus sa oled soovinud midagi väga suurt ja ühel heal päeval saabus see sinu ellu. Ükskõik, milline unistus see oli, põhiline on selle juures see, et sa seda südamest soovisid. Inimese sees oleval hingel on oskus saata Aurasse sõnumeid, mis omak..
02 juuni MIKS ON VAJA KODUS ENERGIAT PUHASTADA JA TASAKAALUSTADA
admin 0 24893
Sinu kodu või üleüldiselt kõik majad, korterid ja hooned, nendel kõigil on oma "eriline" energeetika. Kodu ise ei suuda enda energeetikat puhastada, kuna kodul on seinad, aknad ja uksed, mille kaudu positiivsus ise sisse ei pääse, kui sa seda sinna mõne teise elemendiga ei kutsu. Jäta meelde, et ig..
31 mai NUMBER 5, 55 JA 5555 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM
admin 0 33778
Kui sind pidevalt kummitavad number 5 või 5555, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 5-ga näidata sulle, kõige olulisem on see, et sa kuulaksid ..
Tooted 1309 kuni 1320, kokku 1370 tootest (115 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.