Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

12 sept MAHL JA MAHLA JOOMINE - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 2830
  Mahla, mahla joomise või mahla tegemise unes nägemine on üldiselt heaendeline. Hea ettekuulutus on see siis, kui see mahl, mida sa näed ja mida sa unes valmistad on värske ning ka selle maitse on hea. Loomulikult nagu alati ma unenägude seletajas kirjutan, on ka see tähtis, mis emotsioon oli un..
10 sept URUZ - RUUNI TÄHENDUS
admin 0 3213
     URUZ "ELUJÕUD, LOOMINE, EDASI LIIKUMINE" Uruz on teine Futharki Ruunidest, mille nimi tuleneb Aurochsist ehk mütoloogiast pärit metsikust härjast, mida see Ruun ka siis sümboliseerib. Ruunid on iidsed          sümbolid, millele anti looma või mõne teise loodusliku elemendi sümbol. Metsikut ..
09 sept NUMBER 9 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT
admin 0 41253
Olen juba kirjutanud, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 9, 99, 999 ja 9999. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 9 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid saadab sinu Ingel ..
08 sept PÕLD - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 6052
  Põllu peal käimine, selle kaugelt nägemine või ka selle sisse ära eksimine on tavaline nähe, mida sa unes võid näha. Üldiselt on põllu nägemine positiivne sõnum sinu alateadvuselt sulle ja võib ette kuulutada nii mõndagi head. Põld sümboliseerib mõnda üksikut fakti, seega seleta lahti kindlasti..
07 sept FEHU - RUUNI TÄHENDUS
admin 0 5656
    FEHU "KÜLLUS, KARI, VÕIM" Fehu on esimene Futharki Ruunidest, mis tähendab "Karja". Norse mütoloogia järgi sümboliseerib kari küllust ja kõige algust. Sellepärast see Ruun on Futharkis ka esimene. Muistses Euroopas mõõdeti inimese rikkust tema karja suuruse järgi. Kuna Ruunid on väga iidse..
03 sept KÖÖGIVILJAD - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 7133
    Köögiviljade nägemine unes on täiesti laialt levinud ja populaarne sümbolism, mida unes kohata. Kui see sümbol just kohe erilist emotsiooni ei tekita, siis tegelikult on sul väga hea teada selle tähendust, kui see sind unes üles leiab. Eks igal sümbolil ole oma sõnum ja mitte ühtegi unenäg..
02 sept SÕNAJALG - ÕHUPUHASTAJA JA KIIRGUSE EEST KAITSJA
admin 0 9529
Ma olen ka eelmistes artiklites kirjutanud, et taimedel on olemas nii energeetiline kui ka füüsiline vägi, täpselt nagu kristallidel. Et olla spirituaalne olla, tuua enda perekonda tervislikke eluviise ja elada nii, et hing oleks rahul, tuleb ka enda kodu rikastada taimedega, mis sinna head energia..
01 sept EGIPTUS JA EGIPTLASED - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 2310
Unes võid sa tõepoolest näha ka erinevaid riike või sealseid elanikke ning konkreetset rahvust. Ka sellel on oma tähendus ja need tulevad suure põhjusega sinu unenägudesse. Ei loe aga see, kui sa oled viimasel ajal soovinud sinna riiki sõita või oled just äsja sealt tulnud, siis see tähendab loomuli..
31 aug NOORE KUU LOOMINE - MIDA SA PEAD SELLE KUUFAASI KOHTA TEADMA
admin 0 91025
Kuu on üks tähtsamaid, võimsamaid ja jõulisemaid elemente üldse, mida saab enda kasuks rakendada. Kuu annab väge viia ellu rituaale ja muuta energiaid. Milline Kuuenergia ja kui palju see meid mõjutab, see oleneb Kuu faasist, samuti oleneb ka see, mida on võimalik sellel ajal teostada. Loomulikult m..
28 aug SEPTEMBER MAAGILINE KUU
admin 0 15050
Igal kuul on oma vägi, jõud, ainulaadne iseloom ja sellega kaasnev energia, millega see inimesi mõjutab. September tuleb ladinakeelsest sõnast septem, mis tähendab number seitset või seitsmendat. Algupäraselt algas aasta vanade Roomlaste kalendri järgi märtsikuust, milles siis september oli ka seits..
27 aug SAIAKESED JA KOOGID - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 8780
  Tundub veider eks, näha unes saiakesi või mõnda teist magusat küpsetist. Kuigi viimasel ajal on just selle kohta päris paljud minu käest küsima tuldud, et mis see siiski tähendab, kui näha koogikesi ja maitsvaid saiu unes. Kusjuures mul on siinkoha enamjoalt siiski ikkagi head uudised. Saikes..
26 aug NUMBER 9, 99, 999 JA 999 NÄGEMINE NING SELLE SÕNUM SINU INGLITELT
admin 0 39729
Kui sind pidevalt kummitavad number 9 või 9999, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule. Sinu enda Inglid üritavad sinuga pidevalt kontakti saada ja numbrite nende poolt näitamine on üks viis sinuga suhtlem..
Tooted 1273 kuni 1284, kokku 1370 tootest (115 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.