Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

01 aug NUMBER 7 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT
admin 0 50793
Olen juba kirjutanud, mis tähendab kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 7, 77, 777 ja 7777. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 7 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid sa võid kella pealt..
31 juuli HAVISABA - KAITSE OMA KODU KURJUSE EEST
admin 0 29984
Taimed on maagia, aga need on maagia füüsilisel kujul. Taimedes on võluvägi, mida iga tark spiritualist rakendab enda tervise ja heaolu jaoks. Havisaba on võimas väetaim, mis võiks igal spiritualistil kodus olemas olla. Havisaba on ka väga vähenõudlik taim, sest ei taha palju vett ja talub varjulise..
30 juuli MAJA - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 41750
Maja unes nägemine on tüüpiline, mida esineb pidevalt ja kuna sellel on väga palju erinevaid tähendusi, ei saa seda sümbolit kokku võtta. Kui sa oled unes maja näinud, siis tavaliselt nähakse sellest mitmeid aspekte, kas siis maja välimust, korruseid, kelle oma see on ja nii edasi. Kõik need aspekti..
28 juuli KOHVI - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 5855
  Väga tihti nähakse unes millegi joomist või erinevaid jooke, kohvi nägemine unes võib esialgu tunduda ühe peaagu et mitte midagi ütleva sümboli nägemine, aga ei, sellel on päris suur ettekuulutus sinule endale. Kui sa kohvi näed unes, siis suure tõenäosusega see ei pruugi hea enne olla, aga o..
27 juuli NUMBER 7, 77, 777 JA 7777 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM
admin 0 75762
Kui sind pidevalt kummitavad number 7 või 77, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule!Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad sulle number 7-ga näidata, seega on kõige olulisem see, et sa kuulaksi..
25 juuli TREPID - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 12235
Igal unenäol on oma unikaalne sõnum sinule või selle kohta, mis on sind kellegagi koos ees ootamas. Me näeme unes enda lähedasi, tuttavaid või isegi neid, kellega me kohtume peagi. Unes on võimalik näha vastuseid ette iga eluaspekti kohta, sina ainult ole tark ja seleta need enda jaoks lahti. Trepp..
20 juuli KUUKIVI PROHVETLIKKUS
admin 0 1922
KUUKIVI on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab ennustamisel veelgi täpsema tulemuse - mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele saad. Seega on soovitatav lisada põhikomplektile ka teisi kristalle.VASTUS: Kuukivi jõua..
19 juuli LILLED - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 19145
Nii nagu ma olen ka eelnevates unenäoseletajates kirjutanud, siis mitte ükski sümbol sinu unenäos ei ole juhuslik - neil kõigil on sügavam sõnum ja tähendus, mis sa võiksid enda jaoks lahti seletada. Meile kõigile on antud oskus enda kohta asju ette näha, selleks ei pea olema selgeltnägija ja oskama..
17 juuli RASEDUS, SÜNNITUS JA BEEBID - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 83861
  Rasedus, sünnitus ja kõik, mis on seotud väikeste beebidega, need sümbolid tulevad väga tihti unenägudesse. Kui ma äsja kirjutasin vee unes nägemisest ja selle väga suurest tähendusest, siis ka kõik, mis on seotud rasedusega, on väga suure tähendusega ning seda unenägu ei tohiks kohe kindlasti võ..
16 juuli KRÜSOPRAASI PROHVETLIKKUS
admin 0 1674
KRÜSOPRAAS on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab ennustamisel veelgi täpsema tulemuse - mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele saad. Seega on soovitatav lisada põhikomplektile ka teisi kristalle.VASTUS: Krüsopraas..
13 juuli NUMBER 6 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT
admin 0 32553
Olen juba kirjutanud, mis tähendab kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 6, 66, 666 ja 6666. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 6 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid sa võid kella pe..
12 juuli KILPKONN - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 7459
Kilpkonna unenäos nägemine on üldiselt väga hea enne, eriti kui see tuleb sinu unenäkku üksinda, ilma teiste eriliste sümboliteta. Unenägusid seletades pead sa esmalt analüüsima, mis selle sümboliga kaasnes. Kas tundsid kilpkonna unes nähes hirmu, olid õnnelik või mida sa parasjagu samal ajal tegid,..
Tooted 1297 kuni 1308, kokku 1370 tootest (115 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.