Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

24 aug MÄGI - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 8999
Mägede või ühe mäe unes nägemine on väga erineva tähendusega, siinkohal on vaja sul meenutada mäe üldist väljanägemist ning ka seda, kas see oli väike või suur jne. Mägi sümboliseerib üleüldiselt millegi mõju sinu elu üle. Mägi sümboliseerib ka elu perioodi lõppu või algust, oleneb täpselt selle..
20 aug NUMBER 8 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT
admin 0 45435
Olen juba kirjutanud, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 8, 88, 888 ja 8888. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan sulle väikesed vihjed, mida tähendavad number 8 kombinatsioonid teiste numbritega. Neid numbreid..
19 aug TIIGRIRAUD PROHVETLIKKUS
admin 0 1592
TIIGRIRAUD on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab ennustamisel veelgi täpsema tulemuse - mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele saad. Seega on soovitatav lisada põhikomplektile ka teisi kristalle.VASTUS: Tiigrira..
17 aug AUTO - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 65998
Autode unes nägemine on väga populaarne ja neid võib tõepoolest iga mõne aja tagant erinevates unenägudes erinevas kontekstis kohata. Üldiselt sümboliseerib auto otsuse langetamist või mitte langetamist. Tavaliselt tuleb auto unne siis, kui on vaja lihtsalt mõnele teisele faktile, sümbolile või tege..
15 aug KOER - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 47102
Kui sa näed unes koera, siis sellel on tõepoolest väga palju erinevaid tähendusi. Seega, enne, kui sa seda unenägu seletama hakkad, meenuta korra kõiki väiksemadki detaile, mis selles unenäos olid. Milline oli koer, kas ta oli kuri või oli ta sõbralik või hoopis kaitsev, mis värvi ta oli ja kui suu..
13 aug AMBITSIOONID - KRISTALLIDE KOMPLEKT
admin 0 1196
Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi t..
12 aug NUMBER 8, 88, 888 JA 8888 NÄGEMINE NING SELLE SÕNUM SINU INGLITELT
admin 0 51547
Kui sind pidevalt kummitavad number 8 või 888, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on sulle midagi tähtsat öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule. Sinu enda Inglid üritavad sinuga pidevalt kontakti saada ja numbrite näitamine on üks viis sinuga suhtlemiseks. Panin..
09 aug VALGE OPAALI PROHVETLIKKUS
admin 0 1716
VALGE OPAAL on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab ennustamisel veelgi täpsema tulemuse - mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele saad. Seega on soovitatav lisada põhikomplektile ka teisi kristalle.VASTUS: Valge Opa..
08 aug KALAD - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 19260
Kala või kalade unes nägemine sümboliseerib üleüldiselt meie oskuseid, suunda ja võimet midagi luua. Kala nägemine võib olla väga hea ettekuulutus, kui sinna kõrvale kuuluvad head emotsioonid ja ka teised head sümbolid, mis kuulutavad ette head õnne. Iga unenägu kannab endas müsteeriumit ja ettekuul..
06 aug TÖÖEDU - KRISTALLIDE KOMPLEKT
admin 0 2268
Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele s..
05 aug SIGA - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 11693
  Sea või sigade nägemine unes ei ole kõige tavapärasem sümbol või ettekuulutus, mida unes võib näha. Siga sümboliseerib suures pildis romantikat, armastust, perekonda, küllust, jõukust, aga võib ette kuulutada ka egoismi ning enesekesksust. Kui siga uned näed, siis seleta lahti ka alati teis..
03 aug METS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 9688
Mida rohkem sa hakkad tähele panema enda unenägusid ja mida rohkem sa hakkad neid analüüsima, seda rohkem sa hakkad tegelikult iseennast mõistma ning nägema, et meile räägitakse nii mõndagi ette. Metsa nägemine on üks tüüpilisemaid sümboleid, mida unes kohata võib ja selle tähendus on samuti suur. ..
Tooted 1285 kuni 1296, kokku 1370 tootest (115 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.