Menüü
Ostukorv

HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE RSS Feed

06 dets SPIRITUAALSE TRANSFORMATSIOONI JÄRGMINE ETAPP - VALGUSTATUS JA 7 MÄRKI SELLEST
0 2460
Aastaid tagasi kirjutasin sulle spirituaalsest transformatsioonist - mida see tähendab, kuidas see sinu elu muudab ning mida see sinu ellu toob. Tegemist on tohutult suure hingelise protsessiga nende jaoks, kelle teekond on liikumas spirituaalsusesse. See etapp läbitakse siis, kui on toimumas hinge..
27 nov MIDA TEEB PIMEDUS MEIE KEHA JA HINGEGA
admin 0 9141
Pimedusel on väga palju tumedaid varjundeid ning selle mõju on tugevam, kui me arvatagi oskame. Pimedus viib meid lähemale negatiivsetele mõtetele, kehvadele harjumustele, stressile, unehäiretele ja depressioonile. Paljud inimesed ei oska pimedusega toime tulla, kuna ei märgata selle mõju meie kehal..
06 nov MEHED, NEED ON KRISTALLID, MIS ANNAVAD TEILE JÕUDU, TERVIST JA KÜLLUST
admin 0 5473
Kristallid sobivad absoluutselt igale inimesele. Neid välja valides, kasuta visuaalset tunnetust. Visuaalne tunnetus on see, kui sa vaatad kristalli ja selle välimus köidab sind koheselt, isegi siis, kui kristallil pole erksaid ja silmapaistvaid toone. Kristalle saab õigesti valida siis, kui sa kuu..
16 okt HEAOLU ALGAB SINUST ENDAST - HOIA SUHTUMINE POSITIIVSENA JA OPTIMISTLIKUNA
0 4035
Olen terve elu aidanud inimestel enda vaimset ja emotsionaalset keha tervendada ning saavutada enda hinges heaolu ning teen seda ka edasipidi. Minu kogemused meie rahvaga on väga suured ja tean täpselt, kuidas saada sind positiivsemaks, õnnelikumaks, rõõmsameelsemaks ja optimistlikumaks inimeseks. S..
04 okt KAITSEINGEL - UUS INGEL SINU ELUTEEL JA MIKS KAITSEINGEL VÕIB VAHETUDA ELU JOOKSUL (MINU ENDA KOGEMUS)
0 5122
Olen sulle aastaid kirjutanud Inglisõnumitest, Kaitseinglitest ja rääkinud sellest, kuidas on sul võimalik ühendust saada enda Kaitseingliga, luua temaga telepaatiline side ning sellest, kuidas lugeda sõnumeid, mille Kaitseingel või Inglid sulle saadavad. Seda selleks, et sa oskaksid lugeda märke ja..
20 juuli ALKOHOLISM - KUIDAS LIHTSATE VAHENDITEGA SELLEST VÄLJUDA
0 6102
Alkoholism on maailmas üks levinumaid probleeme, millega seisab silmitsi suur osa inimestest. Alkohol iseenesest ei ole kahjulik kehale, kui seda intelligentselt tarbida. Selleks, et seda intelligentselt tarbida, tuleb kas mõista selle olemust või teadvustada endale millal ja kuidas seda kasutada..
14 juuli SUVEPUHKUSE 5 PÕHIKRISTALLI
0 1600
Sinu keha on sinu tempel, mida sa pead iga hinna eest tervena hoidma. Puhkusega annad sa oma kehale võimaluse end taastada ja tervendada. Siin artiklis on välja toodud 5 põhikristalli soovitust, mida oma suvepuhkuse ajal endaga kaasas kanda.AMETÜST on üks parimaid kristalle rahuliku ja lõõgastava at..
07 juuli ELEKTROMAGNETKIIRGUS - NÄHTAMATU HAIGESTAJA
admin 0 8500
Elektromagnetkiirgus ümbritseb meid kõikjal, need on energialained, mis kiirgavad erinevatest elektroonilistest seadmetest, mastidest, WIFI-ruuteritest, telerites ja mobiiltelefonidest. Elektromagnetkiirgus on nähtamatu kuid kahjulik. See, et sa ei suuda oma silmadega ohtu näha, ei tähenda, et maail..
26 juuni SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED SINU KARJÄÄRILE
admin 0 28782
Panin numeroloogia põhjal kirja erinevate sünnikuupäevade edu saladused. See on kõigile neile, kes soovivad enda karjääri edukamaks muuta või kes soovivad luua midagi unikaalset, ainulaadset ja ka ettevõtteid. Siin on sinu positiivsed ja nõrgad küljed, mis sinu sünnikuupäev on sulle kaasa andnud. SÜ..
23 juuni 6 VIISI NAHA NOORUSLIKKUSE SÄILITAMISEKS
admin 0 11840
Kas sa soovid väärikalt vananeda? Säilitada enda naha nooruslikkus nii kaua, kuni selleks on võimalus? Kui jah, siis saa minu teadmistest inspiratsiooni. Üldiselt pole alternatiivvõtetega võimalik eemaldada sügavaid kortse ja geneetiliselt kaasasündinud jooni. Küll on võimalik vähendada vananemismä..
16 juuni REISIMINE JA KRISTALLID
admin 0 4700
Reisile minemine on suur ettevõtmine. Reisil olles ei ole enamus inimesi enda mugavustsoonis ning peavad igasuguste ettearvamatute või uute olukordadega toime tulema. On teatud kristallid, mis aitavad sind reisimise ajal kaitsta. Kristallidega saab luua reisimise komplekti, mis aitab sul end tunda h..
14 juuni 100% NATURAALSELT KODU PUHTAKS
admin 0 11769
Kodu on meie kindlus ja meie peidupaik. Kodus peab olema hea olla, selle energiad peavad olema terved ja kasulikud meile endale, et me selles end hästi tunneksime. Hoolitse enda kodu eest ja puhasta seda 100% naturaalsete puhastusvahenditega. Puhta kodu lõhn annab meile hea enesetunde ja muudab ela..
Tooted 13 kuni 24, kokku 271 tootest (23 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.