Menüü
Ostukorv

HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE RSS Feed

09 juuni SÜNNIMÄRGID JA NENDE SALADUS - NÄGU
admin 0 14968
Sünnimärke saab lugeda täpselt samamoodi, nagu saab lugeda käejooni, jalajooni või hoopis näojooni. Sünnimärgid, eriti need, mis on meile sünnist kaasa antud, on väga suure tähendusega, ja kannavad endaga kaasas väikest sõnumit sinu eelmiste elude kohta. Sünnimärgid, millega me sellesse ellu sünni..
05 juuni ARBUUS - ARMASTUSEVILI KAKSIKLEEKIDELE JA HINGESUGULASTELE
0 7343
Kõik viljad, mis maailmas eksisteerivad, on antud meile selleks, et need saaksid meid aidata. Lisaks sellele, et nendes on toitained, mis aitavad meie kehal tervislikult funktsioneerida, on absoluutselt kõikidel taimedel enda energeetiline vägi, mille me saame neid süües endasse. Ma ei mõtle siin fü..
29 mai KUIDAS KRIITIKAGA HAKKAMA SAADA
admin 0 6958
Kui keegi kritiseerib sind või teeb maha sinu valikuid, võib see nii mõnegi inimese enesekindluse ära võtta. Enamus meist on kriitika suhtes ülitundlikud, isegi need, kes seda välja ei näita. Tugev kriitikataluvus on vaid vähestel ja väga vähe inimesi suudab teiste inimeste poolt saadetud mürgisust ..
24 mai OMA ANDE ÜLES LEIDMINE JA VALE ANDE TUVASTAMINE
admin 0 14627
Iga inimene küsib vähemalt korra enda elu jooksul iseenda käest: "Mis on minu anne, mis on see, mida ma kõige enam oskan teha? Mille nimel ma peaksin siin elus väga isiklikul tasandil pingutama?" Kindlasti oled ka sina seda enda käest küsinud. Ma jagan sinuga enda mõtteid, mis loodetavasti motiveeri..
08 mai KUIDAS VABANEDA ÜLEMÕTLEMISEST
admin 0 18857
Elu meie ümber on selline, et õhus on negatiivsed energiad, see on tekitanud meis segadustunnet, muremõtteid, isegi paanikat. See kõik ongi pannud mind sellest rääkima, kuna inimeste füüsilises ja vaimses kehas on toimumas tohutu laastamine. Räägin sulle sellest, mis on ülemõtlemine, kuidas see tule..
10 apr SINU ENDA VÄGI ON KÕIGE VÕIMSAM VÄGI SIIN UNIVERSUMIS
0 6151
Olen selles elus rännanud paljudes erinevates kohtades, õppinud tundma inimesi ja taimi ning käinud tunnetamas sealset spirituaalset energiat. Iga rännak on avanud mu silmi aina rohkem ja rohkem selles osas, kui oluline on olla kontaktis selle maailmaga siin. Selle maailmaga, kus me praegu elame, me..
05 apr UJUMINE - SPIRITUAALNE HINGEPUHASTUS
0 2927
Vesi on imeline, see aitab meil olla terve nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Vesi on imeline kingitus Maalt, ilma selleta me ei saa elada. See peab meie maailmas olemas olema ning selle kasutamine enda tervendamiseks on vajalik. Vee väärtus on hindamatu! Ujuda järves, jões, meres, ookeanis või..
03 apr BLOKEERITUD TEEKOND - SAATUSE MÄRGUANNE
admin 0 10603
Me sünnime siia maailma koos enda saatuseraamatuga. Selles on kirjas kõik see, mida me peame siin elus kogema, mida meil on võimalus kogeda ja mida mitte. Igaühe saatuseraamatus on kirjas väga palju detaile. Mina oskan sinu saatuseraamatut lugeda, kui me peaksime kohtuma ja see on sinu soov, sest lo..
20 märts MARSS VÄHIS 25. MÄRTS - 20. MAI - SÜGAVALE ARMASTUSSE KUKKUMINE JA KÕRGELE ÕHKU TÕUSMINE!
0 24100
Marss on Vähis 25. märtsist - 20. maini ja seda perioodi iseloomustab kõige paremini Südametšakra energia. Aktiveerub vaatamine sügavale Südametšakrasse, mis tähendab seda, et meie mõistuse võivad vallutada suhted ja kõik nendega seoses. Soovid sa seda või mitte, aga sinu mõtted liiguvad suhete suun..
17 märts SPIRITUAALSUSE AKTIVEERIMINE EETERLIKE ÕLIDEGA 5D-ENERGIAS
0 2313
Maajumalanna Gaia on andnud meile kõik selleks, et me saaksime olla terved. On imeline rakendada enda elus taimi, andes neile võimaluse meid tervendada. See on põhjus, miks taimed on meie planeedil ja seda ei tohiks kindlasti ära unustada. Elu on lihtne, tõde on lihtne, aga inimesed on võimelised om..
22 veebr OSKUS MÄRGATA ÄRAKASUTAJAT - KAITSE ÜLIMADALA 3D-ENERGIA EEST
0 7199
Oleme uuel spirituaalsel ajastul, kus 5D-energiad ja 3D-energiad on üksteisest eemaldumas. Seetõttu on üha rohkem esile tulemas ülimadalas 3D-energias elavate inimeste pahatahtlikkus. Miks? Mida suuremaks muutub heaolus eksisteerivate inimeste energia, seda ahvatlevam ja atraktiivsem see energia on...
20 veebr MESI - IIDNE TERVENDAJA, ÕNNEENERGIA AKTIVEERIJA JA JUMALIK ELUELIKSIIR
0 7649
2022. aasta viimastel kuudel kingiti mulle väga palju mett. See jõudis minuni erinevatest kohtadest ja erinevatel inimestelt. Mis oli minule ilmselgeks vihjeks, et on õige aeg sellel teemal kirjutada. Olles proovinud väga palju erinevate mesinike ja mesilaste mett ning erinevalt maitsestatud mett, v..
Tooted 25 kuni 36, kokku 271 tootest (23 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.