Menüü
Ostukorv

HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE RSS Feed

20 dets WU WEI - KUIDAS ENDA UNISTUSI REAALSELT KÄTTE SAADA!
0 28205
Wu wei tähendab hiina keeles "mitte tegema" või "tegevuse puudust". Tegemist on spirituaalse õpetusega, mille abil on sul võimalik külgetõmbeseadus enda kasuks tööle panna. Kõlab väga vastuoluliselt, eks ole? Tõepoolest, kõlabki, aga selle taga on tohutu tõde. Wu weid praktiseerides võid ka ise koge..
13 dets ÜLEMINEK 3D PEALT 5D PEALE - MIDA SEE TÄHENDAB?
0 72191
Võib-olla oled sa kuulnud 3D-st ja sellest, kuidas paljud inimesed liiguvad edasi 5D peale ja oled mõelnud, et mida see täpsemalt tähendab? Või loed seda siit esimest korda ja sul pole veel õrna aimugi, millest ma rääkima hakkan. Igatahes, on see siin kõigile teile, sest see puudutab meid kõiki, me ..
10 dets 3 SAMMU, MIS MUUDAVAD SINU ELU HETKEGA
0 54668
Kas sa soovid enda elu hetkega muuta? Kui jah, siis sul on selleks tegelikult võimalus. Kohe nüüd ja praegu. Kuna sa oled siin ilmselt selleks, et lugeda minu mõtetest, siis sa soovid seda muutust teha. Ja ma ütlen sulle - sa saad seda teha! Tee seda! Tehes läbi aastate teiega tervendustööd, ma näen..
03 dets SATORI VALGUSTATUS
0 21237
Võimalik, et sa kuuled esimest korda just minu käest, mida tähendab satori, võimalik, et sa oled selleni juba varem jõudnud. Vahet ei ole, kummal pool sa seisad, siin on minu tõlgendus satorist, sellest mis see on, kuidas seda ära tunda ja mida sellest välja lugeda. Räägin sulle satorist, et sa suud..
26 nov SPIRITUAALNE PÕGENEMINE JA SELLE TAGAJÄRJED
0 8917
Spirituaalne põgenemine toimub emotsionaalsetel või vaimsetel põhjustel. Põgenetakse valu eest või hoopis seetõttu, et ei soovita reaalsusega kontakti astuda, näiteks ei soovita keerulise olukorraga silmitsi seista ja seda ära lahendada või ületada. Sellistel juhtudel võid sattuda spirituaalsesse põ..
24 nov 7 MÄRKI, ET SUL ON AEG EDASI LIIKUDA JA TEMAGA SILLAD PÕLETADA
0 63677
Ma olen teiega täiesti aus - suhted on number üks teema, millega minu poole pöördutakse. Ilmselt see jääbki nii, sest suhted, nende sisu ja kõik nende ümber toimuv võib olla väga keeruline ning põhjustada palju küsimärke. Suhete puhul on vaja kasutada intuitsiooni, mitte loogikat, ja kuulata enda s..
19 nov BLOKEERITUD KROONTŠAKRA JA SELLE SÜMPTOMID
0 25442
Kui sa soovid spirituaalselt areneda ja enda soovid ning sihid universumisse saata, siis tuleks sul tšakrasüsteemile kindlasti tähelepanu pöörata. Tšakrad reguleerivad seda, mida me tunneme ja oskame, kuidas ennast väljendame ja palju muudki. Kui Tšakrad on terved ja ilma tõketeta, siis me särame kõ..
12 nov 10 MÄRKI SINU HINGE TOTAALSEST TRANSFORMATSIOONIST
0 28256
Räägin sulle millestki üliolulisest, mis võib sinuga elu jooksul juhtuda või on juba juhtunud. Võib-olla oled just hetkel sellises transformatsioonis ja küsid enda käest pidevalt: "Mida? Miks? Mis minuga toimub? See ei ole normaalne, kas ma hakkan hulluks minema?" Sellised emotsioonid ja tunded võiv..
08 nov NÄOLUGEMINE - MIDA SINU SILMAD SINU KOHTA ÜTLEVAD
admin 0 45595
Mulle on alati meeldinud silmad, need on mind juba väikesest peale lummanud ja seda põhjusega. Sinu silmad räägivad sellest, kes sa oled, milline sa oled ja lisaks sellele jutustavad silmad sinu hinge kohta ühe korraliku loo. Kusjuures, minu jaoks on ka väga oluline see, et kui ma kellegagi räägin, ..
05 nov 16 MANTRAT, MIS MUUDAVAD SIND ÕNNELE ATRAKTIIVSEKS
0 62172
Luba mul aidata muuta sinu mõttemaailma positiivsemaks, sinu isiklikku energiat tervemaks ja niiviisi luua sinu Auravälja positiivsuse ning külluse magnet. Jagan sinuga 16 positiivset, lihtsalt ja kiiresti Auravälja tervendavat mõtet, millega on sul võimalik muuta enda energia õnnele atraktiivseks. ..
04 okt KAS SURNUD LÄHEDASED VÕIVAD SAADA MEIE INGLITEKS?
0 57092
Kas sa usud inglitesse? Elu peale surma? Sellesse, et sureb meie keha, mitte meie hing? Kui sa oled juba selle kõigeni jõudnud, siis sa ilmselt tunnetad, usud, tajud või tead, et inglid eksisteerivad. Oled kogenud imelisi hetki, mida pole võimalik loogikaga lahti seletada ja kus sa tead, et selle ta..
27 sept 7 MÄRKI, ET SINU KOLMAS SILM SOOVIB SIND ÕIGELE TEELE JUHATADA
0 96077
Kolmas Silm on kuues Tšakra, mis asub otse sinu otsmikul. Tegemist on Tšakraga, mis on seotud intuitsiooni ja õigete otsuste langetamisega. Kui see töötab korrapäraselt ja on tervendatud olekus (tervendatud näiteks kristallidega), siis tekib sinu sees selgeltteadmine ja oskus märgata tõde. Kui Kolma..
Tooted 85 kuni 96, kokku 271 tootest (23 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.