Menüü
Ostukorv

HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE RSS Feed

24 sept 6 MÄRKI, ET SINU HING ON SATTUNUD VÄLTIMISSE
0 32839
Kui sa juba siin oled, siis sind ilmselt huvitab hinge teekond, selle spirituaalne areng ja kõik isikliku eesmärgiga seotu. Spirituaalne teekond võib edasi liikuda suurepäraselt ja olla sujuv, kuid sellel teekonnal võib esineda ka tagasilööke või intensiivseid õppetunde. Hing võib sattuda oma spirit..
10 sept TÄTOVEERINGUD MUUDAVAD SINU SAATUST
0 54802
Tätoveeringud on kehakunst, mis tegelikult pärineb hõimude traditsioonidest enda liikmeid nii-öelda ära märgistada ja rituaalidest, mis andsid inimestele väge ja jõudu. Tänaseks on see läinud kahes suunas - üks suund on see, et tätoveeringuid tehakse ilu pärast ja teine see, et enda kehale tätoveeri..
06 sept KUIDAS TEADA, KELLEL ON VANA VÕI NOOR HING
0 46037
Kui tullakse minu juurde eraseansile, siis peatume tihti teemadel, mis on üdini spirituaalsed ja seotud hingede rändamisega. Väga tihti küsitakse minu käest: "Kui vana hing ma olen? Olen kusagilt kuulnud, et olen elanud 30 korda?" Seda küsivad minu juurde külla tulnud inimesed iseenda kohta. Mul ei ..
03 sept RASKUSTE JA KANNATUSTE VABASTAMISE KUNST
0 12145
Kui tihti oled sina kogenud seda, et rinnus on raskus ning hing oleks justkui tühi ja haigestunud? Kui sa oled seda tundnud või tunned seda hetkel, siis on see kõik siin sinu jaoks. Ma kohtun tihtipeale inimestega, kes tunnevad midagi sellist, on hinges kokku kukkunud, tühjusesse vajunud ja ängistu..
09 juuli DEEMONID INIMKEHADES - VÄGA KARM JA KURB TÕDE
0 40644
Enne, kui sa hakkad minu mõtteid lugema, soovin, et sa mõistaksid üht - kõik, mida olen siia kirjutanud, on selleks, et avalikustada ja tuua tähelepanu kõige jõhkramatele tegudele inimeste eludes. Sisu on raske ning selleks, et mind täielikult mõista, võta lugemiseks aega. Võta sellest artiklist kaa..
05 juuli KUIDAS TEHA VAHET OHU-INTUITSIOONIL JA HIRMUL?
0 9644
Tihti küsitakse minu käest, kuidas teha vahet intuitsioonil ja hirmul, eriti siis, kui intuitsioon räägib ohust ehk kuulutab ette olukorda, mis ei pruugi hästi lõppeda, või viitab mõnele probleemile. Kuidas teha vahet ettekujutusel, asjatul hirmul ja paanikal ning intuitsioonil, mis sind hoiatab? Se..
25 juuni KÜLGETÕMBESEADUS - 5 PÕHILIST VIGA, MIDA SA TEED
0 77799
Külgetõmbeseadus on võimas, saame seda kasutada enda unistuste ja soovide aktiveerimiseks ja täitumiseks. Kui sa tahad, et sinu südamesoovid täituksid, siis külgetõmbeseadus aitab sul seda teha. See loob sinu ja soovi vahele energiatunneli, mis juhatab sind, loob võimalusi ja annab sulle head õnne, ..
07 juuni 3 MÄRKI EGO DOMINEERIMISEST
0 18416
Selleks, et sul oleks domineeriv ego, ei pea sa olema ilmtingimata ennast täis või vihane inimene. Domineeriv ego võib olla ka inimeses, kes on haavatav, tundlik, emotsionaalne ja teiste silmis väga tagasihoidlik. Ego ei võrdu ilmtingimata kellegagi, kes on halb ja kurikael. Kui ego on sinus dominee..
04 juuni KUIDAS NEGATIIVSEID MÕTTEID VABASTADA JA MUUTA NEED POSITIIVSETEKS
0 19149
Kui sinu jaoks ei ole probleem olla pidevalt optimistlik ja olla üle rasketest emotsioonidest või oled hoopis see, kes suudab alati kõike rahulikult võtta, siis on see tõeline anne. See on oskus, mille oled ära õppinud eelmistes või selles elus. Seda ei tasuks võtta iseenesest mõistetavalt, see on p..
21 mai HELIOTERAAPIA ON TEE SINU TOTAALSE TERVENEMISENI
0 13289
Helioteraapia on üks parimaid viise enda tervendamiseks, ükskõik, millise füüsilise, emotsionaalse, vaimse või spirituaalse probleemi ees sa seisad. Kui sinu sees on täna miski, mis teeb sulle liiga, muudab sind nõrgaks ja mida on vaja tervendada, siis on helioteraapia sinu jaoks! Helioteraapia = p..
17 mai 5 MÄRKI, ET OLED SPIRITUAALSELT ARENEMAS
0 28072
Olen aastate jooksul kirjutanud palju sellest, mis aitab kaasa spirituaalsele arengule. Eriti just kristallidest, kuna need on edendavad spirituaalset arengut ja aitavad sellele kaasa. Kristallidel on tohutu vägi, mis suudab meid end muutma suunata ning seda kõige paremas suunas. Kui oled aastaid kr..
14 mai 7 MÄRKI INIMESEST, KES MÕJUB SINU LAPSELE HALVASTI
0 24416
Lapsed imiteerivad, matkivad ja võtavad vastu teiste inimeste käitumist. See muudab nad väga haavatavaks ning mõjutatavaks. Lapsed on avatud, kuid see, et nad õpiks ära oma perekonna tavad, käitumise ja elumustri, on vajalik osa nende arengust. Kuid see sama võib saada ka ohtlikuks, kui keegi hakkab..
Tooted 97 kuni 108, kokku 271 tootest (23 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.