Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - tüümusetšakra RSS Feed

09 nov 9. - 30. NOVEMBRI HOROSKOOP - IMEILUS ALGUS 5D-ENERGIA AVAMISEKS JA ARMASTUSELAINE SAABUMISEKS!
0 50114
Käes on Skorpioni hooaeg. Vaadates astroloogilist pilti, milline on hetkel Skorpioni tähtkuju asetus teiste planeetidega, siis see energia, mis kiirgab meie Maa peale, on kordades teistsugune. Arvestades seda, milline on see olnud viimased kolm aastat, siis hakkavad energiad totaalselt pöörduma ning..
13 aug 13. - 30. AUGUSTI HOROSKOOP - SELGUSTUNNE, UNISTUSTE KINNITUMINE JA ARMASTUSEVOOG ON KOSMOSEST SAABUMAS!
0 44476
Augusti alguses aktiveerus kõikide saatuseteel suur muutus ja 12. augustil kinnitus Täiskuu ja Jupiteri koosmõjul igaühe ellu midagi suurt. Kirjutasin eelmises horoskoobis, et hoidke positiivset suhtumist ning keskenduge enda elus konkreetsele aspektile, millele soovite ilusat ja head muutust. Kui s..
18 mai ARBUUSTURMALIIN - UNENÄGUDE SELETAJA
0 2386
Arbuusturmaliini on võimalik unes näha, nagu on võimalik näha unes igat teist kristalli. Kõikidel kristallidel on oma tähendus, mida need tulevad sulle unenägude kaudu rääkima. Kui sa näed unes kristalle, siis need unenäod on ekstra suure tähendusega. Arvestades seda, milline vägi on kristallidel, e..
06 mai 2022 ON TÄIS ARMASTUSEÕNNE NEILE, KES ON AVANUD ENDA SÜDAME!
0 23996
Juba 2021. aasta lõpus hakkasin ma artiklites ja teiega erasessioonidel kohtudes rääkima sellest, et 2022 tuleb armastuseaasta - eelkõige tingimusteta armastuse aasta. 2021. aastal rääkisin teile, et nende jaoks, kes lagundasid enda vanu energiakihte juba eelmisel aastal, on 2022. aasta ülimalt hea ..
12 jaan KOMMID - UNENÄGUDE SELETAJA
0 4735
Kommid ilmuvad sinu unedesse suure tõenäosusega siis, kui sind on ootamas midagi väga head. Eriti siis, kui unes nähtud emotsioonid ja tegevused olid positiivsed. Negatiivsete tunnete ja tegevustega unes on kommidega unenäo tähendus täpselt vastupidine. Olen sulle siia kirja pannud peamised positiiv..
16 okt MERKUURI RETROGRAAD SKORPIONIS
admin 0 6831
Merkuuri retrograad on võimsa väega kosmiline periood, mille väega võiks igaüks meist kursis olla. Merkuuri retrograadi üldiseloomustuse leiad SIIT, kuid eriliseks teeb veel sellel perioodi tähtkuju, mille mõjutuse all Merkuuri retrograad asetseb. Merkuuri retrograad on igal aastal mitmeid kordi ja ..
08 nov SELETAMATUD HIRMUD JA FOOBIAD
admin 0 8358
Seletamatud hirmud ja foobiad eksisteerivad väga paljude inimeste sees, isegi kui neid endale täielikult ei tunnistata või ei teadvustata. Seletamatute hirmude ja foobiatega olen ma tänu teiste inimeste abistamisele väga palju kokku puutunud. Mida aeg edasi, seda rohkem inimesi minu eluteelt ühel võ..
29 märts MANDLIPIIM - TAIMNE JA TERVISLIK
admin 0 6485
Väga tihti küsitakse minu käest nõu, et kuidas asendada loomsest piimast valmistatud toiduaineid taimsetega ja millised on kättesaadavad variandid. Mandlipiim on üks parimaid alternatiive loomsele piimale ja ka äärmiselt kasulik sinu tervisele. Mandlipiim on minu köögis üks kindel toiduaine, mida ma..
Tooted 13 kuni 20, kokku 20 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.