Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - täiskuu RSS Feed

15 jaan TÖÖALASE EDUKUSE JA RIKKUSE MAAGIA
admin 0 6134
Maagia, mis aktiveerib sinu elus tööalast edu ja rikkust toova energia. Maagiatega on võimalik aktiveerida teatud energiaid, mis aitavad sinu ellu tuua seda, mida sa soovid. See maagia aitab tööalaselt õnne tuua ja rahaenergia ning rikkuseenergia liikumise käivitada. Seda maagiat tee siis, kui sa so..
22 aug TÄISKUU AURAPUHASTUSRITUAALID
admin 0 11693
Täiskuu on Kuu faas, mil on meile Maalt vaadatuna näha terve Kuu. Täiskuu tekib siis, kui Maa on täpselt Päikese ja Kuu vahel. Täiskuu esineb peaaegu et iga 29 päeva tagant, seega Täiskuud õnnestub sul tabada vähemalt korra kuus, vahel ühe kuu sees lausa kaks korda. Täiskuu jälgimine on väga kasulik..
28 juuni 8 TEGU MIDA TÄISKUU AJAL TEHA EI TOHI
admin 0 99245
Täiskuu on üks Kuu faasidest, mil Kuu on meile 100% nähtav. Täiskuu ajal jagab Kuu enda täit väge Maaga ja see tähendab seda, et Kuu mõju on meie üle väga intensiivne. Kõik Täiskuud on oma erineva väega, vastavalt sellele milline sodiaagimärk või teised taevakehad Kuud mõjutavad. Taevakehad muudavad..
01 okt EBAÕNNE BLOKEERIJA - MAAGIA
admin 0 5721
Maagiatega on võimalik aktiveerida teatud energiaid, mis aitavad sinu ellu tuua seda, mida sa soovid. Ebaõnne blokeerimise maagia on kasulik selleks, et end kaitsta ja hoida ebaõnne ning halbade kogemuste eest. Ebaõnne blokeerija maagia sobib sulle, kui sa soovid end kaitsta ja enda Aurat tugevamaks..
03 juuli TÄISKUU RAHAVOOLUMAAGIA
admin 0 14298
Täiskuu on kõige ideaalsem aeg erinevate rituaalide ja maagiate teelesaatmiseks. Täiskuu ajal on energiad mitmeid kordi võimendatud ja see tõenäosus, et maagia õnnestuks ning soovitud tulemus sinu ellu saabuks, on samuti mitmeid kordi suurem. Täiskuu ajal peegeldub Kuu vägi Maa peale täiel määral ja..
12 juuni KUU FAAS - MIDA SEE SULLE SÜNNIHETKEL KAASA ANNAB
admin 0 15124
Oled sa kunagi mõelnud selle peale, kuidas Kuu võib mõjutada meie sündi ja mida see on meie sünnihetkel meile kaasa andnud? Mina mõtlen selle peale tihti ja kui minu lähedastel sünnivad lapsed, siis ma ka alati seletan neile, millise energia on Kuu faas sellele väikesele ilmakodanikule kaasa andnud...
10 juuni TÄISKUU VÄGI JA SELLE TÄHTSUS
admin 0 12762
Kuu on Maa kaaslane ja iga element, mis meie ümber on, on loodud põhjusega. Kuu mõjutab meie Maad, meie inimesi, loodust ja siin olevaid emotsioone kõige enam. Sellel on tohutu vägi meie üle, sina saad olla aga tark ja mõista, kuidas mõni Kuu faas sulle energiat annab ning milliseid võimalusi loob. ..
Tooted 13 kuni 19, kokku 19 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.