Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

28 märts NUMBER 3 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT
admin 0 41654
Ühes vanemas artiklis ma kirjutasin, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 3, 33, 333 ja 3333. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma sooviksin jagada teiega number 3 kombinatsioone ja anda teile vähegi vihjeid, mida Ingl..
25 märts SELJAVALUDE PÕHJUSED - HINGEPEEGEL
admin 0 13470
Seljavalud on väga tüüpiline terviseprobleem nii naistel kui ka meestel ja nendest vabanemine on tihtipeale väga keeruline. Igal haigusseisundil on oma emotsionaalne põhjus, miks see meil eksisteerib ja tegelik tervenemine on võimalik ka emotsioonide tervendamisega. Loomulikult on üks asi see, et ku..
18 märts VEE-ELIKSIIRIDE VALMISTAMISE 10 TÕDE
admin 0 10964
Vee-eliksiire valmistatakse kristallidest tervendavatel eesmärkidel, kuna kristallidel on oskus veele enda jõudu edasi anda. Vee-eliksiiride tegemine on laialdaselt levinud kristalliteraapia vorm üle maailma. Vee-eliksiiride tegemisel on aga mõned reeglid, mida sa võiksid teada enne, kui sa neid teg..
16 märts TSITRIINI, OONÜKSI JA KALKOPÜRIIDI PROHVETLIKKUS
admin 0 1790
TSITRIIN on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Ükskõik, millisele küsimusele sa vastust otsid, on see vastus "ON AEG TEGUTSEDA" ehk suure tõenäosusega on see vastus "jah".PÄEVASÕNUM: Tsitriin annab teada, et sul tuleb positiivne, optimistlik või heade uudisteg..
08 märts INDIGOLAPSED - ISELOOM, ELUTEE JA EESMÄRK
admin 0 13408
  Indigolapsed on üks kolmest tähelapse hingetüüpidest, kes tänapäeva valitsevad, ja vägagi suure tõenäosusega oled ka sina Indigolapse hingega. Tähelaste ajastu on ja igal hingetüübil on omad erilised iseloomulikud omadused, suunad ning ka eesmärgid siin maailmas eksisteerimiseks. See teema on äär..
07 märts 10 PÕHJUST, MIKS KASVATADA VÄEKAT PETERSELLI
admin 0 8343
Taimede sees on ainulaadne vägi, nii nagu on ka igas kristallis. Petersell on äärmiselt kasulik rituaalitaim ja vitamiiniandja ning võitleb saja haiguse vastu. Panen siia kirja mitmed põhjused, miks peterselli ise kasvatada. Iga taim, mille eest me hoolt kanname, sellele jagame me enda armastust. Ku..
06 märts NUMBER 3, 33 JA 333 NÄGEMINE NING SELLE MÜSTILINE SÕNUM SINULE
admin 0 64607
Oled sa mõelnud, miks sa mõnel eluperioodil näed igal pool ainult number 3 või isegi mitmeid neid - see on müstiline sõnum sinu Inglilt. Panin sulle siia kirja kõik selle kohta, mida Inglid üritavad sulle number 3, 33 või 333 näidata. Juba see, et sa pidevalt oled hakanud nägema number 3 või mitm..
04 märts RODOKROSIIDI PROHVETLIKKUS
admin 0 1932
RODOKROSIIT on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab ennustamisel veelgi täpsema tulemuse - mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele saad. Seega on soovitatav lisada põhikomplektile ka teisi kristalle. VASTUS: Ükskõ..
29 veebr GRANAADI PROHVETLIKKUS
admin 0 2328
GRANAAT on üks 11 põhikristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Ükskõik, millisele küsimusele sa vastust otsid, kui kasutad kristallide ennustuse komplekti, siis Granaadi välja ilmumine annab sulle mõista: "Granaat vihjab saladuste ilmsiks tulemisele või uue inimese ellu..
22 veebr SELLER - TERVEKS JA VAIMSELT TUGEVAKS
admin 0 6863
Igal taimel on oma vägi, mida see inimesele edasi annab, kas siis seda süües, koju tuues või rituaalides kasutades. Seller on läbi aegade minu menüüs olnud just oma tervislike omaduste pärast, ja otseloomulikult ka väga võimsa energia pärast, mida see taim suudab edasi anda. Kui sa soovid enda intui..
19 veebr NUMBER 2 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT
admin 0 92656
Ühes vanemas artiklis ma kirjutasin, mis tähendab, kui sa hakkad pidevalt ühel eluperioodil nägema number 2, 22, 222 ja 2222. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma sooviksin jagada sinuga number 2 kombinatsioone ja anda vihjeid, mida Inglid sulle nend..
16 veebr AHHAADI PROHVETLIKKUS
admin 0 2320
AHHAAT on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Ükskõik, millisele küsimusele sa vastust otsid, kui kasutad kristallide ennustuskomplekti, siis Ahhaadi väljailmumine annab sulle mõista : "Mõtle kõik võimalused ja küljed kümme korda ennem läbi". Ahhaat tuleb ho..
Tooted 1333 kuni 1344, kokku 1370 tootest (115 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.