Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - RITUAALID - küllus RSS Feed

10 sept TÄISKUUMAAGIA - KÜLLUSE KOJUKUTSUMINE
admin 0 29851
Külluse kojukutsumine on maagia, mida saab teha nii enda külluseenergia kui ka hea õnne suurendamiseks. Lisaks sellele aitab see maagia tuua sinu koju küllust igal kujul. Selle maagia jaoks on kõige sobivam aeg Täiskuu, sellele eelnev või järgnev päev. Täiskuu omab väga tugevat energialaengut ja sel..
06 apr TÖÖEDU KÜLLUSEKANAL JA KRISTALLIALTAR
admin 0 9294
Feng Shui järgi asub sinu kodu Põhja-ilmakaares tööedu küllusekanal. Tööedu küllusekanalit aktiveerides õigete elementidega hakkab see sinu jaoks tööle. Tööle hakkab see nii, et see aitab tuua sinu ellu tööalast õnne, õnnestumisi, häid võimalusi ja suurendada külluseenergiat läbi töötegemise. Ilmaka..
25 jaan KÜLLUSEKARBI AKTIVEERIJA
admin 0 3905
Kristalle kombineerides annavad nad sulle edasi ühe konkreetse energia ja neid saab kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud väge, mis kandub sinu Aurasse. See komplekt, millest siin räägin ja mille sa saad endale ise luua, on maagiat täis. Küllusekarbi aktiveerija on väga lihtne maagia. Se..
09 okt KÜLLUSEMAAGIA - VILJAKAD IDEED
admin 0 5208
Maagia tegemine on väga kasulik, kui sa soovid, et sinu elus täituksid sinu teatud soovid. Tänu maagiale suunad sa enda hingest ja kogu Aurakehast välja signaale, mis suunatakse maagia abil universumisse. Tänu sellele säilib universumis konkreetne vägi sinu soovi täitumiseks. Maagia aitab sinu ellu ..
17 okt KÜLLUSEKARP - RAHAMAAGIA
admin 0 13633
Viimasel ajal on minu käest aina rohkem küsitud külluseenergia suurendamise ja rahakarbi loomise kohta. Panen selle nüüd sinu jaoks veidi põhjalikumalt kirja.Küllusekarp on selline karp, mille sa lood küllusekristallide, raha ja teiste külluseelementidega, et see tooks sinu perekonda head ja küllusl..
04 apr NOORE KUU MATERIAALSE EDU RITUAAL
admin 0 6244
Maagiaid võib teha enda elukvaliteedi parandamiseks ja hea õnne tagamiseks. Materiaalset edu toovaid maagiaid ja rituaale on väga palju. On kristalle, mida on hea kasutada selliste rituaalide tegemisel ja mis aitavad sinu materiaalsetel unistustel universumi poole teele minna. Seda kõike selleks, et..
10 aug NOORKUU KAKSIKLEEGI JA HINGESUGULASE RITUAAL - ARMASTUSEÕNNE SUURENDAMINE
0 4243
Noorkuu on alati taevas armastusekuu. See tähendab, et ükskõik, millises seisus on Noorkuu (olenemata, millised teised astroloogilised aspektid Noorkuud mõjutavad), on võimalik teele saata armastuserituaale. Elame alates 2023. aastast uuel spirituaalsel ajastul, kus tingimusteta armastus on põhiline..
24 juuli TÄISKUURITUAAL LOTOÕNNE AKTIVEERIMISEKS
0 8601
Täiskuu on alati kõige võimsam Kuufaas, mis meie planeedile mõju avaldab, sest Kuu on meie planeedi kaaslane. Kui on Täiskuu aeg, siis absoluutselt kõik on võimendatud kujul ja seda saab igaüks tegelikult enda kasuks pöörata, kes vähegi seda soovib. Kuna mina olen astroloog, siis annan sulle võim..
17 juuli TÄISKUUL KRISTALLIDE PUHASTAMINE KÜÜNALDE JA VIIRUKITEGA
admin 0 6682
Täiskuu annab meile jõudu, et lasta lahti ebavajalikust energiast ja puhastada kõike sügavuti. Selleks on hea teha just Täiskuu ajal erinevaid rituaale ja puhastusi. Kristallide puhastamine on vajalik, et saada vabaks nendesse kogunenud negatiivsest energiast ja anda neile uut jõudu muutuda uuesti v..
15 mai MUUDA OMA SÜNNIPÄEV MAAGILISEKS!
admin 0 13899
Sünnipäeva tähistamine ei pea olema vaid õnnitluste ja külaliste vastuvõtmine. Sünnipäev on maagiline päev, sest aastaid tagasi sündisid sellel päeval sina. See päev määras ära, millist iseloomu, emotsioone ja eesmärki sa selles elus kannad. Seda tuleb vastavalt tähistada, annan sulle selleks inspir..
06 juuli UNIVERSUMISSE SÜDAMESOOVI KINNITAMISE MAAGIA
0 14131
Kui sul on suur südamesoov, millele soovid anda tõuget, et universum tekitaks võimaluse selle täitumiseks, siis see maagia on täpselt sulle. Seda maagiat on võimalik teha vaid hea tuju ja energiaga, mis tähendab seda, et sul tuleb seda tegema asudes endas õnnetunne üles äratada, kuna see maagia vaja..
13 sept ISIKLIKU RAHAÕNNE AKTIVEERIMINE
0 50095
Sul endal on võimalik rahaõnneenergiaid võimendada ja küllust õitsema seada. Selleks, et kutsuda rahaõnn enda ellu, olengi selle artikli kirjutanud. Selle jaoks läheb sul vaja erinevaid spirituaalseid esemeid, mis juba sisaldavad külluse-, õnne-, jõukuse- ja rikkuseenergiaid. Nende kasutamine aitab..
29 nov TÄISKUU - SÜDAMESOOVIDE TÄITUMINE
admin 0 44068
Täiskuu  on igal kuul kõige maagilisem aeg, mil on võimalik oma südamesoovid teele saata. Täiskuu ajal tehakse erinevaid rituaale, mis aitavad sul enda unistustele lähemale jõuda. Väga paljud, kes on minu rituaale teinud, on andnud tagasisidet selle kohta, kuidas üks või teine soov on neil täide läi..
02 aug MAJANDUSLIKU ÕITSENGU RITUAAL
admin 0 7995
Majanduslikku õitsengut suurendav rituaal vii läbi siis, kui tunned, et vajad lisajõudu oma majandusliku õnne jaoks. Tegemist on rituaaliga, mis aitab luua külluslikku energiat, mis on omakorda soodne majanduslikuks õitsenguks. Rituaal mõjutab sind ja ka neid inimesi, kes elavad sinuga koos (sinu ko..
08 mai AUTOMÜÜGI-RITUAAL
admin 0 3217
Automüügirituaal on sinu jaoks, kui sa soovid leida oma autole uut omanikku ja kiirendada müügiprotsessi. Autole on võimalik teha rituaali, kuna see koosneb enamjaolt metallist. Metall haarab endasse energiaid ja seega on võimalik auto iseloomu/energiat läbi kristallide mõjutada. Just seetõttu on au..
02 mai NOORE KUU RIKKUSE RITUAAL
admin 0 19633
Noorkuu sümboliseerib uut algust, uusi võimalusi ja uut teekonda. Noore Kuu ajal on võimalik teele saata erinevaid rituaale ja maagiaid, mis aitavad sinu ellu tuua midagi, mida veel ei ole, näiteks rikkust, küllust ja materiaalset õnne. Kui tunned, et sinu elu materiaalne pool ei suju ja sa ei suuda..
20 märts ELURÕÕMU TAASTAMISE RITUAAL
admin 0 4583
Kas sa oled viimasel ajal tundnud, kuidas sinu elurõõm, elujõud ja positiivsus on hakanud ära kaduma? Või on see juhtunud mõne sinu pereliikmega? Kas sa tunned, kuidas kodus olles tekivad kergelt tülid, õhus on väsimust või sind on seal tabamas negatiivsed mõtted? Kui jah, siis elurõõmu taastamise r..
Tooted 1 kuni 12, kokku 33 tootest (3 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.